Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
O kadarını biliyorum canımda. Bu adam hala kule de değil mi? diğer gardiyanlar niye herhangi bir saldırı da bulunmuyorlar. Sonuçta gardiyanlar kuleyle birler yani birisi zarar gördü mü diğerleri bunu bilmeliler mantıken.

Bir de bu Tanrının elçisi muhabbeti nedir teori falan mı?

Sormayı unuttum Bm kısaltmasının açılı mı ne?
Bm derken anlamadım. Arlen dışardaki tanrıya ulaşıyor işte bir şekilde. Enryu'da onun elçisi, melek gibi düşün. Dışarıdaki tanrı Axis mi başka bir şey mi bilinmiyor. Dikeni getirip fanatikleri katlediyor, gardiyan ortaya çıkınca onu da harcıyor. Tavşana benzeyen Headon var ya o kulede istediği gibi dolaşabiliyor ve onu arıyor. Kulede yüksek seviyeci kaç bang oluşturuyor bilmiyorum ama Enryu 9000 üzerinde bang oluşturuyormuş. Soruna gelince gardiyanlar bilse bile sanırım Headon hariç diğerlerinin alanına karışamıyorlar. 43.kat sahipsiz kaldığına göre öyle olması mantıklı geliyor, karışan da ölümünü arar

Enryu tanrının elçisi olarak dikeni getirip Zahard fanatiklerine cezayı kesip gidiyor, hatta kuleye nasıl girdiği veya nasıl çıktığı belli değil. Gardiyanı delik deşik ediyor, güç farkı sanırım fazla.

Potter okursam Melez prens okurum ama kitapları kayıp bende.:D
Ben baştan başladım hatta ek kitapları da okuyacağım tam anlamıyla bir maraton olacak :D

Öyle bir bilgi yok, sadece tahmin ediyorlar. TUS evrenini ne zaman görürüz belli değil. Urek üzerinden tahminler var.
Ben de zaten öyle bişey görmediğim için sordum bişeu kaçırdık mı diye. Bunu urek’in shinsoo kontratına bağlı olması üzerinden mi söylüyorlar ? Dediğiniz gibi enryuu da kule dışından geldi çok yüksek ihtimalle ama shinsooyu çok rahat kullanıyordu. Shinsoo veya benzeri bi gücün olması muhtemel gibi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık