Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
@RocheFelix @Sir Crocodile sizin yüzünüzden tekrar okuyasım geliyor da 400+ bölüm oldu seri, çok zaman alır :(. Bir de eski bölümlerde mizah için daha çok panel ayırabiliyordu, şimdilerde iyi dövüş çizeceğim diye fazla yapamıyor sanki
@Demirhf O soru Ölüm katından önceydi, şimdi en azından Baam'ın binlerce yaşında olduğunu ve bir değil 2 doğum tarihi olduğunu biliyoruz bu da bir şeydir:bilmem:

:D

Peşine bir de bu :D
Trenin kalkış yaptığı istasyonda Baam cinnet geçiriyor ya ulan bu çocukta potansiyel var adam olacak bu diyorum sonra tekrar Rachel ile karşılaşıyor yine aynı şeyler acaba nasılsın mı desem ne desem diye kurmaya başlıyor :artiz: Bu kötü huyundan da kurtulacak yakında inanıyoruz :D Koon ve Rak ikilisi favorim ilişkilerine bayılıyorum :hhh:

İşte fazla yorum yapan yok diye her bölüm için başlık açacak imkanımız yok burada tartışıyoruz günceli. Çok yorum yapın da yeni sezonda yeni formata geçelim.:)
Onu demiyor arkadaş bu Viole'nin Baam olduğunu anlayamamıştım da ben o da sanırım yemiş bu numarayı. :)
Trenin kalkış yaptığı istasyonda Baam cinnet geçiriyor ya ulan bu çocukta potansiyel var adam olacak bu diyorum sonra tekrar Rachel ile karşılaşıyor yine aynı şeyler acaba nasılsın mı desem ne desem diye kurmaya başlıyor :artiz: Bu kötü huyundan da kurtulacak yakında inanıyoruz :D Koon ve Rak ikilisi favorim ilişkilerine bayılıyorum :hhh:
Aynen güzel takım oluşuyor şuan ama ne bileyim Baam'ın iyi niyetli biri olmasına rağmen Racheli gömmesi lazımdı. Hala bu tip düşüncelere girince ben sinir oluyorum ana karaktere. :D

@RocheFelix @Sir Crocodile sizin yüzünüzden tekrar okuyasım geliyor da 400+ bölüm oldu seri, çok zaman alır :(. Bir de eski bölümlerde mizah için daha çok panel ayırabiliyordu, şimdilerde iyi dövüş çizeceğim diye fazla yapamıyor sanki
@Demirhf O soru Ölüm katından önceydi, şimdi en azından Baam'ın binlerce yaşında olduğunu ve bir değil 2 doğum tarihi olduğunu biliyoruz bu da bir şeydir:bilmem:
Ben 353'den mi devam ettim işte birikmişti 50 bölüm kadar güzel gidiyor açıkçası. İşte @Sir Crocodile daha geriden geldiğinden onun bölümleri beni de bir acaba dedirtti. Ama geriden gelmek çok uzun sürer be :(
Birazda Zahard sevici olduğumdan olsa gerek verisi bile bir heyecanlandırdı açıkçası beni :D

Gözlerini Anakin gibi çizmesi falan ayrı sevdim anlayacağın. Bunun dışında küçük Maschenny çok tatlı değil mi ya :rolleyes:

Hahaha Rak adamdır :ehe:
Öyledir. Bak ilk serinin ilk bölümleri geldi aklıma... Üzdü :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık