Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Urek'in bitmemiş işi ne ki? Daha doğrusu bu adamın bitiremiği iş mi var :D Enryu hala katta olmasın sakın.Baksana kimsenin haberi yok katta ne olup bittiğinden.

Şu bilgisayarın başında otururken maganda kurşununa ölüp giderim de o sarı çilliye bir şeycikler olmaz. En azından fiziksel olarak :p

Rachel'i Baam öldüremez de Koon ağzını yüzünü çizecek ilk fırsatta :D Bu arada o Rak buraya gelecek arkadaş herkesin ölümünü hazmederim Yuna dahil ama Koon'a ve Rak'a dokunmasınlar bunu kaldıramam :ühü:

Bu bölümden sonra Hockney'in hikayesini daha da merak ettim. Hell Joe ile aralarında ne geçti. Ruh alma olayı ne? O resim benim ruhum derken gerçekten ruhunu mu kastediyor du deli sorular.
Ayrıca Baam'ı çağıran ışık neyin ışığıydı beyaz da değildi mavi gibiydi :(
Khun da şimdilik bir zımbırtıyla kullanıyor bu gücü herhalde ama kendi gücüyle kullanacağı zamanda gelecektir herhalde :D
Bu arada Boro'yu da ortalık malı gibi davranmayın la :( Boro aşağı atla, Boro iğneni şöyle tut yazık adama :D

Bu arada bu kapı bekçisi de Budizm de ki 4 Göksel Kral'dan esinlenilmiş herhalde (blogda yazıyormuş sanırım)
Bu 4 kral da 4 ana yönü gözetiyormuş.

Son düzenleme:
Bu bölümden sonra Hockney'in hikayesini daha da merak ettim. Hell Joe ile aralarında ne geçti. Ruh alma olayı ne? O resim benim ruhum derken gerçekten ruhunu mu kastediyor du deli sorular.
Ayrıca Baam'ı çağıran ışık neyin ışığıydı beyaz da değildi mavi gibiydi :(
Khun da şimdilik bir zımbırtıyla kullanıyor bu gücü herhalde ama kendi gücüyle kullanacağı zamanda gelecektir herhalde :D
Bu arada Boro'yu da ortalık malı gibi davranmayın la :( Boro aşağı atla, Boro iğneni şöyle tut yazık adama :D

Bu arada bu kapı bekçisi de Budizm de ki 4 Göksel Kral'dan esinlenilmiş herhalde (blogda yazıyormuş sanırım)
Bu 4 kral da 4 ana yönü gözetiyormuş.
Maalesef Boro şu an ortalık malı, aksi bir şey olacağını sanmıyorum. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık