Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
@Eru Crowley

Ne zaman Axis olduğunu bilmiyoruz. Belki Zahard'ın mekanı bastıkran sonra oldu Axis. Demek istediğim buydu. Orada zaten Lotr'dan örnek de verdim.

Şöyle bir teori ile açıklayayım mesela. Zahard'ın mekanı bastı ve kuleden çıkışın yolunu öğrendi. Bu çok zor bir yoldu ve bunu başardı, neticesinde de Axis oldu.

@AirJordan

Aynı mantıkla Baam'da Rachel'ın peşinden girdi kuleye. O zaman Rachel'da Baam'dan güçlü mü demek oluyor bu?

Ayrıca Urek'ten güçlü olması Axis olmasını gerektirmez. Enryuu da Urek'ten güçlü ama Axis değil.

@Eru Crowley

Ne zaman Axis olduğunu bilmiyoruz. Belki Zahard'ın mekanı bastıkran sonra oldu Axis. Demek istediğim buydu. Orada zaten Lotr'dan örnek de verdim.

Şöyle bir teori ile açıklayayım mesela. Zahard'ın mekanı bastı ve kuleden çıkışın yolunu öğrendi. Bu çok zor bir yoldu ve bunu başardı, neticesinde de Axis oldu.

@AirJordan

Aynı mantıkla Baam'da Rachel'ın peşinden girdi kuleye. O zaman Rachel'da Baam'dan güçlü mü demek oluyor bu?

Ayrıca Urek'ten güçlü olması Axis olmasını gerektirmez. Enryuu da Urek'ten güçlü ama Axis değil.
Adam Zahard mekanına girerken ,adamı kimse tanımıyor.Ne kurallı,ne seviyeci.Birden ortaya çıkıyor.Bu bende açıkcası kulede istediği şekilde dolaşabildiği kanısı uyandırdı.Belki kulede çok az zaman geçirdi bu adam.Ondan kimse tanımıyor.
Birde Kuleden Zahard ve 10 aile çıkamıyorsa tek başına axis gücü olmadan çıkması çok zor gibi geldi bana.
Urek konusunda da , Urek kuledeki en güçlü adam belkide.Bu adamı peşinden koşturcak ne olabilir dersek ya güç ya da Baam olayı gibi birşey.Ama Rachel'ın ilerde gidip Zahard mekanını basıp herkesi öldürebilcek gücü olcak diyosan o ayrı :D

Ben yeni güncele ulaştım tesadüfen bu forumda denk geldim de başladım bu seriye konusuyla, karakterlerin potansiyelleriyle falan heyecan verici bir seri. Bir çok manga ya da manwha okudum ama one piece kadar beni etkileyen tek seri oldu diyebilirim. Son bölümden sonra bir konuda düşüncelerinizi merak ediyorum Spoiler olmasın okumayan arkadaşlara :)
Urek ölüm katına gittiğinde Karaka'yı tokatlar mı acaba arada kazayla Rachel'in boynunu büküverir mi bir umut ya da amacıyla ilgili tahminleriniz var mı ?

Ben yeni güncele ulaştım tesadüfen bu forumda denk geldim de başladım bu seriye konusuyla, karakterlerin potansiyelleriyle falan heyecan verici bir seri. Bir çok manga ya da manwha okudum ama one piece kadar beni etkileyen tek seri oldu diyebilirim. Son bölümden sonra bir konuda düşüncelerinizi merak ediyorum Spoiler olmasın okumayan arkadaşlara :)
Urek ölüm katına gittiğinde Karaka'yı tokatlar mı acaba arada kazayla Rachel'in boynunu büküverir mi bir umut ya da amacıyla ilgili tahminleriniz var mı ?
Urek'in Karakayla falan işi olacağını sanmıyorum. Onun farklı hesapları var gibiydi. Garam Zahard ile ilgili büyük ihtimal.
Rachel konusunda hiç umutlanma :(

Eğer olursa Karaka karakterine veda ederiz bence. O yüzden olmaz.:D

Urek'in Karakayla falan işi olacağını sanmıyorum. Onun farklı hesapları var gibiydi. Garam Zahard ile ilgili büyük ihtimal.
Rachel konusunda hiç umutlanma :(
Baam için erken Karaka ile savaşmak ama Mazino denk gelirse yanındakileri de halleder diye ümitleniyorum elimde değil :D
Eğer olursa Karaka karakterine veda ederiz bence. O yüzden olmaz.:D
Tamam Karaka'ya dokunmasın ama geçerken Rachel'ın tipine falan gıcık olsun bari :D

Baam için erken Karaka ile savaşmak ama Mazino denk gelirse yanındakileri de halleder diye ümitleniyorum elimde değil :D
Zaten Baam'ın Karaka ile ilgilenmesi imkansız şuan (ama dikenin tamamlanmasından ne çıkar kestiremiyorum :D ). Yuri korkuluk olarak gitmemiştir bunların yanında. Karaka da o yüzük olduğu sürece şu aşamada inmez zaten :D (Gerçi inerse o yüzük de Rachel hanıma kalır :eek: )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık