Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116

Cosmos

sagol kardesım cok yardımcı oluyorsun.

Basını agrıtıyorum ama bi sorumdaha olacaktı Koon'nun Teamındaki Ran Koon'nun Clanın dan'mı aynı saclar-aynı mavi gözler.?
Koon'a alışkanlıktan Koon desekde sadece arkadaşları arasında öyle geçtiğinden alıştık. Koon'un gerçek adı "Koon Agero Agnis" Koon soyadı binevi. Ran'ında Koon olduğu görünüşünden belli oluyor zaten. Hepsini geçtim kullandığı tekniklerden belli oluyor. Ran, bildiğim kadarıyla Koon Maschenny Zahard'ın(hani 2. sezon başında Yuri ile kale tarzı bir yerde konuşan prenses) kardeşi. Ran'ın kullandığı çoğu teknikte Maschenny'nin yarattığı teknikler. Ran gibi biri niye Koon'un peşinde onuda merak ediyorum. Koon güçlü tartışılmaz hem tüm güçlerinide görmüş değiliz. Artı kurnazlık konusunda kimse eline su dökemez. AMA bir Koon'un yani üvey kardeşlerinden birinin onu takip etmesini sağlayan ne?

Wikipediaya baktım şimdi. 134. kata kadar tırmanmış 143 değil. Kaç kat olduğu bilinmiyor. 135ten sonra kat varmı bilinmiyormuş.

Sen seriyi türkçe çeviriden takip ediyorsun galiba. Herkes Zahard'ı öldürmek istemiyor. Bir kralı neden öldürmek istersin. Ya öldürüp yerine geçmek istersin, ya yönetiminden memnun değilsindir. Şimdi ayrıntılara girip spoiler vermek istemiyorum. Önceden yazdıklarım zaten manga dışında anlatıldı diye yazmıştım.

Bu arada Zahard'ı öldürmek isteselerde öldüremezler zaten. Zahard sadece irregularlar tarafından öldürebilir. Regularlar veya kulede doğup büyüyen kişiler öldüremiyor. Diğer 10 büyük savaşçıda bu anlaşma var mı bilmiyorum.

Galiba 100. kattı, Zahard ve yanındaki 10 savaşçıdan 9'u kat gardiyanı tarafından ölümsüzlükle(yaşlanarak ölmemek) ödüllendiriliyor. Tek kalan kişi de koşullu ölümsüz oluyor. Kendi ömrü artıyor ama karşılığında onun soyundan doğan kişiler daha az yaşıyor.

Bu arada Urek'e 77. katı dövüştükten sonra veren kişi Arie Hon'muş. Ataklarına 10dk dayandığı içinmiş.
Ölümsüz mü?Tog evreninde zaten zaman kavramı değişik. 5000+ yaşında biri bile vardı wikiden hatırladığım kadarıyla.

Birde zahard ve 10 aileden bahsediyon madem. Fug ve Fug'un kurucusu, 1 numaralı slayerdanda bahsetsene. Wingtree en güçlü örgüt diye geçsede en tehlikeli diye geçen örgüt Fug.

ewet neden üvey kardesini takip ediyor yakında cvp gelse beklemek sıkıntı :D

Tsk kardesım yardımcı oldugun ıcın.

Beyler Horyang ve Casone'daki silahlar hakında bilginiz varmı?
Viole'dedemi benzer silahtan var..?

thosy

Koon'a alışkanlıktan Koon desekde sadece arkadaşları arasında öyle geçtiğinden alıştık. Koon'un gerçek adı "Koon Agero Agnis" Koon soyadı binevi. Ran'ında Koon olduğu görünüşünden belli oluyor zaten. Hepsini geçtim kullandığı tekniklerden belli oluyor. Ran, bildiğim kadarıyla Koon Maschenny Zahard'ın(hani 2. sezon başında Yuri ile kale tarzı bir yerde konuşan prenses) kardeşi. Ran'ın kullandığı çoğu teknikte Maschenny'nin yarattığı teknikler. Ran gibi biri niye Koon'un peşinde onuda merak ediyorum. Koon güçlü tartışılmaz hem tüm güçlerinide görmüş değiliz. Artı kurnazlık konusunda kimse eline su dökemez. AMA bir Koon'un yani üvey kardeşlerinden birinin onu takip etmesini sağlayan ne?

Ölümsüz mü?Tog evreninde zaten zaman kavramı değişik. 5000+ yaşında biri bile vardı wikiden hatırladığım kadarıyla.

Birde zahard ve 10 aileden bahsediyon madem. Fug ve Fug'un kurucusu, 1 numaralı slayerdanda bahsetsene. Wingtree en güçlü örgüt diye geçsede en tehlikeli diye geçen örgüt Fug.
Evet zaman kavramı değişik. Zaten kuleye en hızlı tırmanan kişi Urek Mazino bile 50 yılda tırmanmış. Ömür muhtemelen ırktan ırka değişiyor ama Zahard ve ekibi kaç yaşına gelirse gelsin birisi gelip öldürmediği sürece yaşayacak. Kaç bin yaşında olduğu belli değil adamın.
http://towerofgod.wikia.com/wiki/100th_Floor

FUG'dan bahsetmemiştim çünkü hala 1. sezonda okuyor diye düşündüm fox'u. Spoiler vermemeye çalıştım yani.

ewet neden üvey kardesini takip ediyor yakında cvp gelse beklemek sıkıntı :D

Tsk kardesım yardımcı oldugun ıcın.
Muhtemelen kuleye girmeden önce birbirlerini tanıyorlardır. Ran gibi birisi 25. kattayken Koon ile aynı takımdaysa birbirlerine yakın zamanda tırmanmaya başlamışlardır. Koon'u tanıdığı için takım kurmuşlardır. Zaten Koon her girdiği takımda takım lideri olabilecek birisi. :D

Beyler Horyang ve Casone'daki silahlar hakında bilginiz varmı?
Viole'dedemi benzer silahtan var..?
Horyang'ın ve Cassano'nun yeteneklerin deney sonucu olduğunu biliyoruz sadece. Dövüş yeteneklerini seride gösterildiği kadarıyla gördük.

Baam'ın içindeki şey Horyang'dan ve Cassano'dan farklı sanırım. Onu da seride gösterildiği kadar gördük ama görüldüğü kadarıyla benzer bir yöntemle vücuda yerleştirilmiş farklı yeteneklere sahip şeyler.

wow wow wow Ben Urek Mazino'yu 20 yaşında Fln zanletiyordum ama Adamlar resmen fosil kaç yaşında oldugu belli deilmiş :D:D
Beyler Tsk Çok Yardımcı Oluyorsunuz..

thosy

wow wow wow Ben Urek Mazino'yu 20 yaşında Fln zanletiyordum ama Adamlar resmen fosil kaç yaşında oldugu belli deilmiş :D:D
Beyler Tsk Çok Yardımcı Oluyorsunuz..
Onun ruhu genç. :D Yaş çok önemli değil ToG'da. Lero-ro 300, Yuri Zahard 200 yılda filan tırmanmıştı sanırım kuleye. Ranker olalı ne kadar zaman oldu kim bilir. :D Androssi Zahard da 300 yaşında filandı sanırım.

Onun ruhu genç. :D Yaş çok önemli değil ToG'da. Lero-ro 300, Yuri Zahard 200 yılda filan tırmanmıştı sanırım kuleye. Ranker olalı ne kadar zaman oldu kim bilir. :D Androssi Zahard da 300 yaşında filandı sanırım.
Evet gerçektende Bi nevi onlarda ölümsüz :D:D

Urak Mazino Ve Yuri Zahard arasında nasıl bi ilişki var Urek Mazino'nun kurdugu örgütle fln veya zahard ile?

thosy

Evet gerçektende Bi nevi onlarda ölümsüz :D:D

Urak Mazino Ve Yuri Zahard arasında nasıl bi ilişki var Urek Mazino'nun kurdugu örgütle fln veya zahard ile?
Zahard'ın kendisi ile bir ilişkisi söylenmedi ama Zahard'dan güçlü olabileceği düşünülüyormuş. Zahard prenseslerinden Garam Zahard'ı sevdiği düşünülüyor ama Garam Zahard ondan nefret ediyormuş. Yuri Zahard onun için "Beraber savaşmak için en iyi kişi ama beraber yaşamak için en kötü kişi." demiş. Yuri Zahard zaten Wing Tree üyesi. Urek seride karşımıza çıktığında içinden konuştuğunda Yuri Zahard'dan bahsetmişti. Herhalde araları iyidir.

Thosy cok yardımcı oluyorsun tsk..

prenseslerde bulununan tam ismini hatırlamıyorum sanırım 12 ay serisi silahlarıydı bunlar hakkında bilgin varmı Sanırım ilk bölümlerde koon ve baam karsılastıklarında koon Siyah mart için silahın kulenin kralı'nın seçilen kızına verildini sölemiş daha sonraları da koon annesiyle konusmasını hatırlıyor sanırım bir savaş hakkında konusuyordu kaybetmiş o savaş yuri ile siyah mart almak için savaşmış olabilrmi?

Bunlar Hakkında Bilginiz Varmı acaba..?

thosy

Thosy cok yardımcı oluyorsun tsk..

prenseslerde bulununan tam ismini hatırlamıyorum sanırım 12 ay serisi silahlarıydı bunlar hakkında bilgin varmı Sanırım ilk bölümlerde koon ve baam karsılastıklarında koon Siyah mart için silahın kulenin kralı'nın seçilen kızına verildini sölemiş daha sonraları da koon annesiyle konusmasını hatırlıyor sanırım bir savaş hakkında konusuyordu kaybetmiş o savaş yuri ile siyah mart almak için savaşmış olabilrmi?

Bunlar Hakkında Bilginiz Varmı acaba..?
12 değil 13 ay serisi. 1isi arm inventory, 12si siilah olmak üzere 13 parça. Hepsi aynı kişi tarafından yapılmış. Zahard bunları kuleye tırmanıp ranker olmayı başarmış ve resmen prenses olmuş kişilere veriyor. Bir kısmının kimde olduğu ve silahların isimleri açıklandı. Birde hepsi bir kişide toplanırsa birşeyler olacakmış sanırım ama bir kişide 2'den fazla olmamış bugüne kadar.

Silver January - An Zahard
White February - Unknown owner > Eurasia Enne Zahard
Black March (Needle)- Yuri Zahard > Baam > Anak Zahard > Yuri Zahard
Green April (Hook)- Anak Zahard (Original) > Anak Zahard > Yuri Zahard
Yellow May - Koon Maschenny Zahard
Luminous June (Sword) - Alphid Zahard (whereabouts unknown)
Indigo July - Uram Zahard > Garam Zahard (whereabouts unknown)
Blue August - Garam Zahard (whereabouts unknown)
Dark September - Unknown
Red October (Sword) - Arie Hagipherione Zahard
Gold November - Adori Zahard
Colorless December - Eurasia Enne Zahard (sealed)
Rainbow Undecimber (Arms Inventory) - Never owned

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık