Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116

thosy

Hu Jingsung Violenin ustası öğrencisi karakaya göstermedigi ilgiyi Viole'ye gösteriyor. Amacı nekdarda FUG'ile aynı olsada öğrencisinin dah fazla kullandırtmayabilir ama şuan için violenin kulediki ilk beşliye dişini geçirmesi için
FUG'da kalması gerekiyor.Büyük bir ihtimalle turnuvanın bitiminde Urek Mazino'nun Viole'yi takip ettirmesi için gönderdiigi Blubell ve Lero lero violenin baam olduğunu ögrenirler öğrendiklerinde Urek MAZİNO ve Yuri ZAHARD'de öğrenir.
Yuri nekdarda dik başlı birisi olsada Kulenin büyük örgütleinden birine elini kolunu sallaya sallaya Violeyi kurtarmak için gidemez İleriki katlarda Yuri, Viole'ye ulaşmaya çalışacaktır bu sırada FUG haberdar olup harekete geçecektir
ama öyle kolay kolay Viole'yi vermeyecektir tabi FUG'un sanırım elderlerini görebileceğiz Yuri tek başına yeterli olmayacaktır nekdar güçlü birisi olsada ve takımıda onunla beraber savaşmış olsa.
Bu sırada Viole'nin ustası harekete geçip Yuri ve Urek MAZİNO ile bağlantı anlaşabilir Şimdi diyeceksiniz neden bölyle bişey yapsın amaclarıdnan vazgeçip 1.Violeye Değer veriyor seviyor ögrencisini 2.ise viole amacı zaten Zahard'ı öldürmek bunun için 6 yıl eğitim gördü amacından FUG'dan kurtuldu diye vazgeçecegini vazgeçeçegini zanletmiyorum.Bence Urek MAZİNO Seveseve yardım edecektir cünkü Viole bu haliyle adama cizik atabildi.
FUG'dan kurtarıp nekadar gelişebilecegini görmekister.Uzun zamandır Urek MAZİNO'ya cizik atabilen yada karşısına cıkabilecek cesareti bulabilen yoktur Adamın ismi güç ismini duyan karşısında deil altına yapacak nerdeyse.Viole'nin gelişip neler yapabilecegini görmek isteyecektir yüzündeki çizigi gördükten sonra çok pis gülümsemişti:D:D(ilerde Rakibi olarak bile Görebilir)
Yuriye gelecek olursak o zaten ilk bölümlerde Viole'de birşeyler hissetmişti.
FUG dağılmaz ama geri tüm gücünü toplayana kadar Viole ileri katlarda dahada güçlemmiş olur.Bu sırada artık SIU 10'aile ve ilk 5'liden geri kalanı göstermeli.

Workshop'ta ben diğer takımlarıda merak ediyorum Ship Lesso'nun takımı arkadaşlarının öcünü almak için turnuvada karşılaşınca Viole'yi öldürmeye çalışacaktır.Viole kendini tanıtmaz tanıtamaz daha doğrusu FUG bunu istemiyor çünkü zaten Viole kendini tanıtırsa arkadaşları ölecek emekleri boşa gidecektir. O sırada koon neyapacak acaba kendini gizlicekmi yoksa gizlemicekmi gizlemesse turnuvada Lahel'de vardı sanırım Lahel Koon'un ölmediğini öğrenecek tabi herzamanki gibi bayılacaktır tabi biz bunu artık yemiyoz:D:D
Koon Laheli öldürür büyük bi ihtimalle zaten Lahelin bildimiz koon'a ihanet eden arkadaşlarından başka takım üyesi yoktu yada GUG2dan yardım almassa zaten turnuvanın başında takımıyla ölürler.Tabi Viole Lahelin ölmesini istemez sanırım ustasıyla konusurken başka takım arkadalşımı kabetmek istemiyorum demişti galiba.
Eğer koon laheli öldürmek isterse Viole savaşa katılır ama kimliği açığa cıkarbilir bunun için koon zaten baam'ı Lahelin öldürdüğünü çözdüğü için şuan violeninde Baan olduğunu öğrendi ama violen'nin amacını ve XIA XIA onu öldürmek için bombayı patlattığı halde Viole onu kurtarmaya çalıştı şuan bir sürü soru işareti vardr koo'nun kafasndabunun için benim düşüncem kimliğini saklıyacaktır FUG ölmediğini biliyor zate neden kimliğini saklıcak o zaman dersenizilk bölümlerde kuralların değiştini ögrdük ismini değişmesini isteyebilir ama Rak Büyük bir öfkeyşe yaklaşıyor önüne çıkan kaplumbağaların hali duman Koon planların bozulmaması için Rak'a kendini tanıtacaktır yoksa Rak herkesi öldürecek yüz ifadesinden öfkesi anlaşılıyor.
Turnuvada diğer takımları bilmiyorum ama Viole,Ship Lesso,Koon ve Lahelin'de FUG'dan yardım aldığını varsayıyorum ilk dört takım kalınca Ship Lesso turnuvada Laheli gördükten sonra geçmişi hatırlar Koon ile konuşmasını hatırlar Koon'un gizli turmasını istedigi konuşmayı takımına söyler zaten Lesso Rak'ı başka bir takımda görünce Kendini gizleyen kişin'nin Koon'un olduğunu ve ölmediğini anlar tek sorun Viole ile koon nasıl iletişime geçecektir.Turnuvada Violenin galibiyetiyle sonuçlanır büyük bir ihtimalle Koon, Lesso'ya ve arkdaşlarına Viole'nin Baam olduğunu söyler zaten arkadaşları kendilerini korumak için FUG'a katıldığını
öğrendiklerinde hareket geçeçeklerdir ama zaten Karaka Koon takıma katılmadan önce Wagnan ve diğer arkadalarını karaka takip ettiyorlardı ilk savaş Koon,Lesso takımları ve FUG arasında çıkabilir zor olsada kazanacalarına eminim sonuçta insanalar bir şeyi korumak istediklerinde tüm güçleri ortaya çıkarırlar ama bu savaş Lesso ve Koon'u yavaşlatacatır Lesso ve Koon takımlarını birleştirir ama zaten Viole savaş sırasında ileri katlara çıkmıştır büyük bir olasılıkla Koon ve Lesso arkadaşlarını kurtarmayı istiyorlardır ama yaptıkları savaşta güçlein yeterle olmatıkalrını anladıkları için Bir Power Up olması lazım SIU böle bişey yaparmı acaba yoksa onalarda Casono,Horyang ve Viole gibi silahalardanmı bulacaklardır.

Kafama takılan bir sorudaha var Hwo Ryun amacı nedir herkesi istedigi gibi yönlendiriyor.Viole'ye yardım ediyor gibi gözüksede hep olur olmadık yerlerden cıkıyor başka bir planı var sanırım.
Biraz saçmaladım sanırım ama görüşerim bu yönde..:)
Öncelikle Viole'nin Zahard'ı öldürmek gibi bir amacı yok. FUG'un istediklerini yapmasının tek sebebi arkadaşlarının öldürülmesiyle tehdit edilmesi. Baam'ın kuleye girdğinde edindiği arkadaşlara bakalım; Yuri Zahard, Koon Aguero Agnis, Laure, Androssi Zahard. Bunların hepsi 10 büyük aileden, ikisi de prenses. Şuanda Yihwa da arkadaşı ve o da Yeon ailesinden. Arkadaşlarının çoğu FUG'un düşan bellediği kişilerken onun FUG'da olmak istemesi pek mümkün değil. Jinsung, Viole'nin görüşlerine saygı gösteriyor olsa da Viole'nin FUG slayerı olmasını istiyor. Viole'yi kendi elleriyle Wing Tree'ye vermez.

Viole arkadaşlarının onu tanımasını engellemek isteyecektir ama muhtemelen bir dövüş sırasında kimliği ortaya çıkacaktır. Umarım dövüş bittikten sonra kimliği açığa çıkar eğer kimiğinin açığa çıkması gerekiyorsa. Yoksa dövüş çok güzel geçmez. Viole'nin kimliğini Leeso ve grubu öğrense bile hamle yapmayacaktır bence. FUG'u rakip alırlarsa kolay kolay sağ çıkamazlar. Koon bile neredeyse bir kaç regular tarafından öldürülecekti. Rankerlar olaya katılırsa herkes ölür. Koon kimliğini gizler mi yoksa açıklar mı bilemiyorum. Sağı solu belli olmayan bir karakter.

Yuri, Baam'ın FUG'da olduğunu olduğunu duyarsa kendi başına gitmeye çalışır bence. Ama Evan destek çağırır ve kalabalık giderler. Yuri, "Gerek yoktu." vb. şeyler söyleyerek yoluna devam eder muhtemelen.

Hwa Ryun muhtemelen Viole'nin FUG'da kalmasını istiyor ama o da Ha Jinsung gibi Viole'nin istediği şekilde kuleye tırmanmasını destekliyor gibi görünüyor. Belki başka planları da olabilir Wangnan ile ilgili. Wangnan'ın ve Karaka'nın yüzüğünü ne olduğu açıklanmadı henüz. Wangnan'ın Viole ile tırmanmasını da istiyor olabilir.

Saçmalamadın, kendi görüşlerini yazdın. Ama yazarken daha fazla nokta kullanırsan iyi olur. :D Bir kaç şeyi yanlış biliyorsun gibi görünüyor(Viole'nin Zahard'ı öldürmek istemesini söylemen gibi).

Viole Zahard'ı öldürmek istemese de Zahard ile İrregular olduğu için mecbur karşı karşıya kalacaklar. Hwa ryun slayer olmayı istemedi olmaktan başka çaresi yoktu diyordu. Arkadaşlarını Fug rehin almasa Zahard yanlıları rehin alacak. Baam'ın Mazino gibi ayrı bir güç unsuru olma ihtimali de yok şu an. Gelecekte tabii ki var orası ayrı. Zahard prensesi arkadaşları olabilir ama Baam irregular olduğu için Zahard'ın krallığında mimleneceği gerçeği değişmiyor.

Ben hala Mazino'nun niye Zahardın kellesinin peşine düşmediğinin derdindeyim. Kule'den çıkmana sistem izin vermiyorsa-ki izin almadan girmişin :D- sistemin başındakini hallet,yeni sistem kur,çık git kardeşim. Cem yılmaz hesabı ''@77floor boringggg sıkılıyorummmmmmmm''

thosy

Viole Zahard'ı öldürmek istemese de Zahard ile İrregular olduğu için mecbur karşı karşıya kalacaklar. Hwa ryun slayer olmayı istemedi olmaktan başka çaresi yoktu diyordu. Arkadaşlarını Fug rehin almasa Zahard yanlıları rehin alacak. Baam'ın Mazino gibi ayrı bir güç unsuru olma ihtimali de yok şu an. Gelecekte tabii ki var orası ayrı. Zahard prensesi arkadaşları olabilir ama Baam irregular olduğu için Zahard'ın krallığında mimleneceği gerçeği değişmiyor.

Ben hala Mazino'nun niye Zahardın kellesinin peşine düşmediğinin derdindeyim. Kule'den çıkmana sistem izin vermiyorsa-ki izin almadan girmişin :D- sistemin başındakini hallet,yeni sistem kur,çık git kardeşim. Cem yılmaz hesabı ''@77floor boringggg sıkılıyorummmmmmmm''
Kuleden çıkamamasının nedeni henüz bir yolunu bulamamış olması değil miydi?

Cosmos

Sonunda başladı turnuva. Biraz sade bölüm olsada gerekli bir bölümdü. Sonuçta herkesin yerleşmesi gerekiyordu turnuva alanına. Koon tahmin ettiğim gibi kimliğini saklayıp girecek. Zaten kulede isteyen istediği adı kullanmakta özgür. Adını değiştiremezsin diye belli bir kural yok. Maske tarzı bir şey taktımı saklanabilir. Merak uyandıran bölümün sonuydu. Sondaki eleman tahminime göre şu program kız Emili ile seni veriyorum diye konuşan eleman. Elbise benziyor,saçlar benziyor,gözlükler benziyor.( İsteyen baksın 2. sezon 38. bölüm 10. sayfa) Artı bulundukları katta workshop ile yani Emili'nin olduğu katla aynı kat. Başka biri çıkacağını sanmıyorum. Merak ettiğim Viole işe burnunu sokacak mı? Gerçi sokmayacak olsa yazar Violeye elemanı gösterttirmezdi :D

thosy

Bu adam aynı zamanda Emily'ye Baam'ım yaşıyor olduğunu yazan "traveller" nickli kullanıcıydı sanırım. Turnuva 2 gün sonra başlayacak demişti Koon. Muhtemelen 2-3 bölüm traveller ile ilgili geçebilir. Bölüm sonu yorumlarında SIU "traveller karakteri bu arcta önemli rol oynayacak." yazdı. Turnuva 1 aya anca başlar gibi duruyor.

Cosmos

Bu adam aynı zamanda Emily'ye Baam'ım yaşıyor olduğunu yazan "traveller" nickli kullanıcıydı sanırım. Turnuva 2 gün sonra başlayacak demişti Koon. Muhtemelen 2-3 bölüm traveller ile ilgili geçebilir. Bölüm sonu yorumlarında SIU "traveller karakteri bu arcta önemli rol oynayacak." yazdı. Turnuva 1 aya anca başlar gibi duruyor.
Emily'e Baam'ın yaşadığını yazan farklı biriydi. "???" işareti ile giriş yapmıştı kimse artık. Ben Hwa Ryun yani şu kızıl saçlı rehber kız olduğunu düşünüyorum. Çünkü Baam ın yaşadığını sadece F.u.g taki bir kaç kişi biliyor. Başkasınında böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum. Zaten sonra Koon'a Baam'ın yaşadığınıda söyleyen oydu.

Ayrıca blogta yazanları bende gördüm. Adama blogta Bleach'ten filan bahsediyorlarmış. Delirmiş elemanlar... Bleach izletip yazarın beynini kirletecekler:D Bu turnuva bölümündede daha çok Viole'nin takımı ağırlıklı olacakmış galiba. Öyle olması daha güzel.

thosy

Emily'e Baam'ın yaşadığını yazan farklı biriydi. "???" işareti ile giriş yapmıştı kimse artık. Ben Hwa Ryun yani şu kızıl saçlı rehber kız olduğunu düşünüyorum. Çünkü Baam ın yaşadığını sadece F.u.g taki bir kaç kişi biliyor. Başkasınında böyle bir şey yapacağını düşünmüyorum. Zaten sonra Koon'a Baam'ın yaşadığınıda söyleyen oydu.

Ayrıca blogta yazanları bende gördüm. Adama blogta Bleach'ten filan bahsediyorlarmış. Delirmiş elemanlar... Bleach izletip yazarın beynini kirletecekler:D Bu turnuva bölümündede daha çok Viole'nin takımı ağırlıklı olacakmış galiba. Öyle olması daha güzel.
Doğru, "???" yazmış onu. Viole yardıma gitse de "taveller"'in derdi neymiş, kimden kaçıyormuş öğrensek. :D

Traveller son bölümde görüldüğü üzere Viole ,Travellerı kurtaracak bu belki arkadaslıgın başlangıcıdır.Traveller Takıma katılırmıki?
Katılırsa Viole ve wagnan gibi olurlarmı :D:D
RIPLEZO bakışıyla novik'i geri püskürttü bayağı güçlüymüş ama ciddi dövüşseler neler olur bilinmez.
Novik kaçmak istiyor ama Viloe,novik,Ran son bölümde konuşmalarıyla Ran Viole'ye birazda olsa güveniyor sanırım..Ama halen Rak ortalarda yok ne zaman gelicek Rak olmadan savaşın tadı olmaz :D:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık