Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
tsk

dedingin gibi Black March ve Green April birbirlerini cagrıyordu sanki bi parçanın diger ayrısı gibi 13 ay seriside bölünmüş olabilirmi..?

F.u.g hakkında bilniz varmı..
Violenin Ustasıda fug'da sanırım elderlerden biride omu?
Casano ve XIA XIA sanırım fug'un viole için ayarladıkları takım arkdasları sizce ileriki bölümlerde viole'ye ihanet edeceklermi yoksa onunla arkdasmı olacakalr ran ve novik Koon'un ölmedigini ögrendinde viole'nin takımından ayrılacakmı..?
Violenin Takımı bayagı güçlendi koon'nun takımı yetersiz kalıyor şimdi neolacak acaba ileriki bölümler çok heycanlı olacak galiba..
Bide Yuri Zahard ve Urek Mazino violenin ölmedini ögrendiginde ne yapacak acaba merak konus..

thosy

tsk

dedingin gibi Black March ve Green April birbirlerini cagrıyordu sanki bi parçanın diger ayrısı gibi 13 ay seriside bölünmüş olabilirmi..?

F.u.g hakkında bilniz varmı..
Violenin Ustasıda fug'da sanırım elderlerden biride omu?
Casano ve XIA XIA sanırım fug'un viole için ayarladıkları takım arkdasları sizce ileriki bölümlerde viole'ye ihanet edeceklermi yoksa onunla arkdasmı olacakalr ran ve novik Koon'un ölmedigini ögrendinde viole'nin takımından ayrılacakmı..?
Violenin Takımı bayagı güçlendi koon'nun takımı yetersiz kalıyor şimdi neolacak acaba ileriki bölümler çok heycanlı olacak galiba..
Bide Yuri Zahard ve Urek Mazino violenin ölmedini ögrendiginde ne yapacak acaba merak konus..
Her biri ayrı ayrı dövülmüştür bence 13 ay serisi. Silahların kendi ruhları olduğu için birbirlerini hissedince konuşuyorlardır birbirleriyle diye tahmin ediyorum.

FUG'a gelirsek;
Zahard ve 10 büyük aileye karşı çıkmak için kurulmuş diyebiliriz. Örgütün içinde 10 büyük aileye ve Zahard'a kini olanlar, onların yerine geçmek isteyenler, sadece ün kazanmak isteyenler vb. kişiler var. Kule içindeki en tehlikeli örgüt.

Yanlış hatırlamıyorsam kurucusu Zahard ile birlikte kuleye tırmanan savaşçılardan birisiydi. Mirchea Luslec idi sanırım adı.

Viole'nin hocası(Ha Jinsung) elderlardan biri değil sanırım. Ama kendisi oldukça güçlü(high ranker) olduğundan örgüt içinde sözü geçen kişilerden gibi görünüyor.

Violenin takımı;
Xia Xia'nin Violeye ihanet edeceğini zannetmiyorum. Ondan gizli işler çevirebilir belki ama kendini Viole'ye adamış gibi görünüyor. Cassano'nun asıl amacı ne henüz belli değil. Horyang ile birlikte eski bayan hocalarını arıyorlar ya da yardım etmeye çalışıyorlar sanrım.

Ran ve Novik takıma katılmadan önce Viole onlara Koon'un ölmediğini söylemişti zaten. Kaçmayı düşüneceklerdir ama son bölümde ayaklarında keleğçeye benzer bir şey var gibi görünüyordu. Turnuva boyunca bir işler çevireceklerini sanmıyorum.

Urek Mazino'nun bir şeyler yapmayı düşüneceğini sanmıyorum ama Yuri öğrenirse fazla düşünmeden Baam'a yardım etmeye kalkabilir. Wing Tree ile FUG birbirine girebilir belki. :D

Workshop Battle sonunda geldi ama belki 1 hafta geç başlayabilir. Belki ara verebilirim demiş sanırım SIU. :/

Yuri savaşa dalarsa ister istemez UrekMazino'da katılır WorkShop Batle karışacak gibi..

Violenin eski takım arkadaşlarıda bayagı güçlenmiş görünüyor viole'yi öldürmeye çalışacaklar sanırım viole'ni baam oldugunu ögrenkiklerinde tepkilerini merak ediyorum.

koon kendini saklıyacakmı savaşta acaba suan nekadar egitim yapsalarda koon takımı digerlerini göre güçsüz son cıkan mangada
"Rak"' gördük oda savasa dahil olucak galiba koon kendini saklarsa ölmedigini sadece Rak söylicek heralde. koon'nun takımına katılırsa Rak güç seviyesi biraz daha eşitlenir. Rak'ın katılmadığı bir savaş kazanmaya değer bir savaş değildir.:D:D

Violenin ekibine katılan son 2 üyenin halen küçük olanın yüzünü göstermedi SIU. Etrafına bakınca androssi nin kalkanına benzer bi gücü var gibi..

Güç olarak Viole'nin takımına üstünlük sağlayacak takım olabileceğini sanmıyorum. Viole kendi başına zaten yardırıyor. Yanına sağlamları da topladı önünü anca akıl oyunları ile alabilirler. High Rankerların kapışması ise Yurilerin karışcağını sanmıyorum. Fug içinde zaten bir iç savaş çıkacak gibi belki o zaman Mazinolar ile işbirliği yapılabilir. Mazino fug veya kuleye ilgisinin olmadığını söylemişti ama kendi gibi bir irreguları boş bırakmayacaktır. Le-rolar zaten Violeyi takibe geldiler. Karaka ile Le-roların bir kapışması olur workshop bitiminde. Oradan high rankerların dövüşüne geçilebilir. Koon'un kendini saklayacağını sanmıyorum. Ki davette bile ismi yazıyordu takımlar açıklanırken ismini göreceklerdir.

Bizim için herşeyden önemli olan Rak reyizin hangi tarafta olacağıdır !!!!

üstünlük saglamasa bile güçlü kişiler vardır suan 2 takım gösterildi baska takımlarda vardir büyükbi ihtimal onların seviye nasıl olur bilinmez.

Rak geldiginde daha hareketli olucak manga Kablumbaglar tekrar birarada :D:D

thosy

Wing Tree'nin herhangi bir FUG üyesiyle ortak çalışacağını sanmıyorum. İhtiyaçları yoktur zaten. Yuri öğrenirse olaya el atacaktır, o giderse Urek'te muhtemelen olaya girebilir. Yani Wing Tree yardım etmeye çalışabilir ama bu olay sadece kendi içinde Baam'la nasıl ilgilenileceğine dair problem yaşayan FUG'u bir araya getirmeye yarar. Sonuçta hepsi Baam'ın Zahard'ı öldürmesini istiyor. FUG grubu Baam'ı Wing Tree'ye kaptırırsa kendi amaçları yerine gelmemiş olur çünkü, bu da onların işine gelmez. O nedenle FUG'dan bir grup ile Wing Tree arasında bir dayanışma olacağını hiç sanmıyorum.

Olay çıkarsa muhtemelen Rak bütün FUG ve Wing Tree üyelerini öldürüp Baam'ı kendi yanına alır. :D

Wing Tree'nin herhangi bir FUG üyesiyle ortak çalışacağını sanmıyorum. İhtiyaçları yoktur zaten. Yuri öğrenirse olaya el atacaktır, o giderse Urek'te muhtemelen olaya girebilir. Yani Wing Tree yardım etmeye çalışabilir ama bu olay sadece kendi içinde Baam'la nasıl ilgilenileceğine dair problem yaşayan FUG'u bir araya getirmeye yarar. Sonuçta hepsi Baam'ın Zahard'ı öldürmesini istiyor. FUG grubu Baam'ı Wing Tree'ye kaptırırsa kendi amaçları yerine gelmemiş olur çünkü, bu da onların işine gelmez. O nedenle FUG'dan bir grup ile Wing Tree arasında bir dayanışma olacağını hiç sanmıyorum.

Olay çıkarsa muhtemelen Rak bütün FUG ve Wing Tree üyelerini öldürüp Baam'ı kendi yanına alır. :D
Baam'ın ustası ile Wing Tree arasında işbirliği olabilir. Uzak ihtimalde olsa.. Şöyle ki Karakaya karanlık yüzünü gösterse de adam Baam'ı oğlu gibi seviyor. Zahard ile arasında ne geçti bilmiyoruz tabii bu saatten sonra duygusal triplere de girmem diye söyledi ama vicdan sahibi bir abimize benziyor. Mantıklı düşünürsek İrregularlara karşı Zahard cephesi zaten düşman davranıyor. Baam er yada geç Zahard ile dövüşmek zorunda da kalacak. Tabii dışarı çıkmak isteyen Mazinonun planları ters düşse de 2 irregular elele verirse dışarı çıkılabilir diye bir teknik olduğunu düşünmüyorum. Mazinonun niye Zahardı öldürmeye çalışmadığını anlamadım zaten. Dışarı çıkmak istiyorsan oraya hükmedeni öldür, kuralları baştan ayarla çık git kardeşim.

thosy

Baam'ın ustası(Ha Jinsung) kendi ailesini katledip FUG'a katılmış birisi. Amacı da muhtemelen Zahard ve 10 büyük aileye zarar vermek. Yani oda Baam'ın Zahard'ı öldürmesini istiyordur. Baam'ın FUG'dan ayrılmasını istemeyecektir. Wing Tree Jinsung'a yardım ederse(sadece Baam'ı baskıdan kurtarmak için yardım ister bence, FUG'la anlaşamadığı tek nokta Baam'a çok baskı yapılması) onlar da Zahard ve 10 büyük aileye düşmanmış gibi görünmez mi? Baam'a yardım etseler bile FUG ile işbirliği yapmadan yardım ederler bence.

Hu Jingsung Violenin ustası öğrencisi karakaya göstermedigi ilgiyi Viole'ye gösteriyor. Amacı nekdarda FUG'ile aynı olsada öğrencisinin dah fazla kullandırtmayabilir ama şuan için violenin kulediki ilk beşliye dişini geçirmesi için
FUG'da kalması gerekiyor.Büyük bir ihtimalle turnuvanın bitiminde Urek Mazino'nun Viole'yi takip ettirmesi için gönderdiigi Blubell ve Lero lero violenin baam olduğunu ögrenirler öğrendiklerinde Urek MAZİNO ve Yuri ZAHARD'de öğrenir.
Yuri nekdarda dik başlı birisi olsada Kulenin büyük örgütleinden birine elini kolunu sallaya sallaya Violeyi kurtarmak için gidemez İleriki katlarda Yuri, Viole'ye ulaşmaya çalışacaktır bu sırada FUG haberdar olup harekete geçecektir
ama öyle kolay kolay Viole'yi vermeyecektir tabi FUG'un sanırım elderlerini görebileceğiz Yuri tek başına yeterli olmayacaktır nekdar güçlü birisi olsada ve takımıda onunla beraber savaşmış olsa.
Bu sırada Viole'nin ustası harekete geçip Yuri ve Urek MAZİNO ile bağlantı anlaşabilir Şimdi diyeceksiniz neden bölyle bişey yapsın amaclarıdnan vazgeçip 1.Violeye Değer veriyor seviyor ögrencisini 2.ise viole amacı zaten Zahard'ı öldürmek bunun için 6 yıl eğitim gördü amacından FUG'dan kurtuldu diye vazgeçecegini vazgeçeçegini zanletmiyorum.Bence Urek MAZİNO Seveseve yardım edecektir cünkü Viole bu haliyle adama cizik atabildi.
FUG'dan kurtarıp nekadar gelişebilecegini görmekister.Uzun zamandır Urek MAZİNO'ya cizik atabilen yada karşısına cıkabilecek cesareti bulabilen yoktur Adamın ismi güç ismini duyan karşısında deil altına yapacak nerdeyse.Viole'nin gelişip neler yapabilecegini görmek isteyecektir yüzündeki çizigi gördükten sonra çok pis gülümsemişti:D:D(ilerde Rakibi olarak bile Görebilir)
Yuriye gelecek olursak o zaten ilk bölümlerde Viole'de birşeyler hissetmişti.
FUG dağılmaz ama geri tüm gücünü toplayana kadar Viole ileri katlarda dahada güçlemmiş olur.Bu sırada artık SIU 10'aile ve ilk 5'liden geri kalanı göstermeli.

Workshop'ta ben diğer takımlarıda merak ediyorum Ship Lesso'nun takımı arkadaşlarının öcünü almak için turnuvada karşılaşınca Viole'yi öldürmeye çalışacaktır.Viole kendini tanıtmaz tanıtamaz daha doğrusu FUG bunu istemiyor çünkü zaten Viole kendini tanıtırsa arkadaşları ölecek emekleri boşa gidecektir. O sırada koon neyapacak acaba kendini gizlicekmi yoksa gizlemicekmi gizlemesse turnuvada Lahel'de vardı sanırım Lahel Koon'un ölmediğini öğrenecek tabi herzamanki gibi bayılacaktır tabi biz bunu artık yemiyoz:D:D
Koon Laheli öldürür büyük bi ihtimalle zaten Lahelin bildimiz koon'a ihanet eden arkadaşlarından başka takım üyesi yoktu yada GUG2dan yardım almassa zaten turnuvanın başında takımıyla ölürler.Tabi Viole Lahelin ölmesini istemez sanırım ustasıyla konusurken başka takım arkadalşımı kabetmek istemiyorum demişti galiba.
Eğer koon laheli öldürmek isterse Viole savaşa katılır ama kimliği açığa cıkarbilir bunun için koon zaten baam'ı Lahelin öldürdüğünü çözdüğü için şuan violeninde Baan olduğunu öğrendi ama violen'nin amacını ve XIA XIA onu öldürmek için bombayı patlattığı halde Viole onu kurtarmaya çalıştı şuan bir sürü soru işareti vardr koo'nun kafasndabunun için benim düşüncem kimliğini saklıyacaktır FUG ölmediğini biliyor zate neden kimliğini saklıcak o zaman dersenizilk bölümlerde kuralların değiştini ögrdük ismini değişmesini isteyebilir ama Rak Büyük bir öfkeyşe yaklaşıyor önüne çıkan kaplumbağaların hali duman Koon planların bozulmaması için Rak'a kendini tanıtacaktır yoksa Rak herkesi öldürecek yüz ifadesinden öfkesi anlaşılıyor.
Turnuvada diğer takımları bilmiyorum ama Viole,Ship Lesso,Koon ve Lahelin'de FUG'dan yardım aldığını varsayıyorum ilk dört takım kalınca Ship Lesso turnuvada Laheli gördükten sonra geçmişi hatırlar Koon ile konuşmasını hatırlar Koon'un gizli turmasını istedigi konuşmayı takımına söyler zaten Lesso Rak'ı başka bir takımda görünce Kendini gizleyen kişin'nin Koon'un olduğunu ve ölmediğini anlar tek sorun Viole ile koon nasıl iletişime geçecektir.Turnuvada Violenin galibiyetiyle sonuçlanır büyük bir ihtimalle Koon, Lesso'ya ve arkdaşlarına Viole'nin Baam olduğunu söyler zaten arkadaşları kendilerini korumak için FUG'a katıldığını
öğrendiklerinde hareket geçeçeklerdir ama zaten Karaka Koon takıma katılmadan önce Wagnan ve diğer arkadalarını karaka takip ettiyorlardı ilk savaş Koon,Lesso takımları ve FUG arasında çıkabilir zor olsada kazanacalarına eminim sonuçta insanalar bir şeyi korumak istediklerinde tüm güçleri ortaya çıkarırlar ama bu savaş Lesso ve Koon'u yavaşlatacatır Lesso ve Koon takımlarını birleştirir ama zaten Viole savaş sırasında ileri katlara çıkmıştır büyük bir olasılıkla Koon ve Lesso arkadaşlarını kurtarmayı istiyorlardır ama yaptıkları savaşta güçlein yeterle olmatıkalrını anladıkları için Bir Power Up olması lazım SIU böle bişey yaparmı acaba yoksa onalarda Casono,Horyang ve Viole gibi silahalardanmı bulacaklardır.

Kafama takılan bir sorudaha var Hwo Ryun amacı nedir herkesi istedigi gibi yönlendiriyor.Viole'ye yardım ediyor gibi gözüksede hep olur olmadık yerlerden cıkıyor başka bir planı var sanırım.
Biraz saçmaladım sanırım ama görüşerim bu yönde..:)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık