Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bence bizim eski grupla birleşecekler takım olarak nasıl olsa hepsi Baam ile tekrardan birleşmek ister o zaman baya iyi bir takım olacak sanırım :D

Bence bizim eski grupla birleşecekler takım olarak nasıl olsa hepsi Baam ile tekrardan birleşmek ister o zaman baya iyi bir takım olacak sanırım :D
Açıkta baya adam kalıyor o zaman. Koon zaten eskiyi de Fugıda yeneceklerini söylüyor. Birde Baamların takımının gücü regularlara göre fazla gibi. Workshop'tan sonra ise high rankerların kapışmasını görebiliriz sanırım. Onların gücünü gördükten sonra Baam'a dönüp bu adam nasıl Zahardı öldürecek deriz :D Diğer irregularlara kıyasla çok güçsüz be abi. Diğer irregularlarda ilk girdiklerinde imba değillerse tamam eyvallahta Mazinoyu falan görüyoruz rankerlara çöp muamelesi yapan. Bilinen bir Enryu var ki adam ranker,high rankerı geçtim kat gardiyanı öldürmüş. Ne biliyim yani kasarsa One piece'den bile uzun bir seri olabilir.

Açıkta baya adam kalıyor o zaman. Koon zaten eskiyi de Fugıda yeneceklerini söylüyor. Birde Baamların takımının gücü regularlara göre fazla gibi. Workshop'tan sonra ise high rankerların kapışmasını görebiliriz sanırım. Onların gücünü gördükten sonra Baam'a dönüp bu adam nasıl Zahardı öldürecek deriz :D Diğer irregularlara kıyasla çok güçsüz be abi. Diğer irregularlarda ilk girdiklerinde imba değillerse tamam eyvallahta Mazinoyu falan görüyoruz rankerlara çöp muamelesi yapan. Bilinen bir Enryu var ki adam ranker,high rankerı geçtim kat gardiyanı öldürmüş. Ne biliyim yani kasarsa One piece'den bile uzun bir seri olabilir.
İyi de hiçbir ranker yanına yaklaşamazken Baam birilerini korumaya çalışırken bile Mazino'ya çizik atabiliyor yani potansiyeli bence karşısındakine göre gelişen biri Baam şimdiden bakmamak lazım. Workshop da Baam'ın gelişmesi için oldukça uygun bir ortam. Bir de daha silah mevzusu var henüz kullandığını görmedik Baam'ın içindeki şeytanı. (Böyle bir dalga vardı hani bizim şeytanın sağ koluna vermişler diyince Baam da seni anlıyorum tarzı bir konuşma geçmişti.) Tam potansiyelde bir Baam henüz gelmez gibi ama alttan alttan sinyalleri veriliyor.

İyi de hiçbir ranker yanına yaklaşamazken Baam birilerini korumaya çalışırken bile Mazino'ya çizik atabiliyor yani potansiyeli bence karşısındakine göre gelişen biri Baam şimdiden bakmamak lazım. Workshop da Baam'ın gelişmesi için oldukça uygun bir ortam. Bir de daha silah mevzusu var henüz kullandığını görmedik Baam'ın içindeki şeytanı. (Böyle bir dalga vardı hani bizim şeytanın sağ koluna vermişler diyince Baam da seni anlıyorum tarzı bir konuşma geçmişti.) Tam potansiyelde bir Baam henüz gelmez gibi ama alttan alttan sinyalleri veriliyor.
Potansiyeline laf yok zatende Çizeri kendi ağzıyla da söylüyor. Yeteneği eşsiz ama yenilmez değil. Baamın diğer irregularlara göre daha çok zamana ihtiyacı var. Çünkü diğerleri saf güç ile gelmişken o teknik öğrenme becerisiyle gelmiş. Mazino Zaharddan daha hızlı bir şekilde kuleyi tırmanmış. Enryu kat gardiyanı öldürmüş. Phantamioum Zahardın sarayını basmış ki Phantamioum hakkında çizer isterse seriyi yok edebilir notu düşmüş o kadar güçlü adam. Baam daha 30.katlarda Mazinonun dediği gibi bebek daha ama hwa-ryun(kızıl saçlı kız) dediği gibi bir kulenin tepesine kadar çıkabilsin alayına gider yapacak. O zamana kadar korunmaya muhtaç ama.

evankhell Kim acaba bu kişi bilenvarmı son cıkan tr mangada ismi geçti ama arastırdım bulamadım yardımcı olabılırmısınız..?

Adı yu hansungmuş onun. Herkes gibi bende kadın zannetmiştim ilk okuduğumda ilk sezon finalinde ise erkek olduğu netleşti :D

thosy

1. sezondakilerle takım kurması mümkün görünmüyor. 10 büyük aileden olanlar var aralarında. Hatta prenses adayı var aralarında. FUG üyesiyle takım yapamazlar. Baam'ın FUG'dan çıkması lazım.

evankhell Kim acaba bu kişi bilenvarmı son cıkan tr mangada ismi geçti ama arastırdım bulamadım yardımcı olabılırmısınız..?
Evankhell kattaki gardiyanın adı. Her katta bir gardiyan var. Eğer okuduğumu yanlış hatırlamıyorsam eskiden Zahard ve 10 savaşçı katları tırmanırken katlarda sadece gardiyanlar vardı ve testler onlardan alınıyordu. Daha sonra sistem geliştirildi, her katta rankerlar, regularları test etmeye başladı. Yu Hang Sung(sarışın kadına benzeyen eleman) kattaki en yetkili ranker ama onun sözü bile kat gardiyanın önünde önemsiz kalıyor. Büyük patron gibi düşünebilirsin.

Fug'dan çıksa da İrregular olayı var. Baam'ın Mazino gibi kulede ayrı bir güç olursa rahat rahat takılırlar. Mazino ve Yuri Zahard ilişkisi gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık