Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116

Cosmos

10 numara bölümdü.Rachel oro... sırf şerefsizliğine elemanın bacaklarından bıcaklamış. Bu seride ne kadar normal gözüksede acayip kanlı. İnş böyle devam eder:D Neyse Koon da A rank pocket ten Baam'ın viole olduğunu çözdü. Ama şu her olaya atlayan kızıl tek gözlü kız yine işin içine karıştı. Koon haberlerde öldü diye geçiyor galiba. O kızda Koon'a ne laf söyleyecekse artık piyasaya çıkmasını önleyecek gibi.

Eski takımıda görmüş olduk.6 yıl içinde çoğu değişmiş(Rak yine aynı Rak :D) gibi ama en çok Ship Leesoo değişmiş.Adam lider olarak Androssi ve Anak'ı bir arada 6 yıl çekti :D Yüzünün sertleşmesi normal iyi saçları beyazlamamış :D Bi de birkaç yeni kişi katılmış galiba. Androssi ile aynı masada oturan kız ile oğlanı çıkaramadım. Kızıl uzun boylu olanda vardı galiba eskiden. Bunlar Koon'un başına gelenlerin fug sorumlu olduğunu öğrendiklerinden turnuvada kesin Baam'ın peşine düşerler. Ama ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar. Bence Baam'ın takıma birşey yapabileceklerini sanmıyorum. Hem takımdaki herkes aşırı güçlü hemde Baam'ın bir regulare yenileceğini sanmıyorum. Adam 6 yıl boyunca high ranker adamdan ders aldı bide teknikleri anında öğrenmesi var. Hepsini geçtim adam Urek Mazino ile kapışıp sağ çıktı(Bi de kıza siper etti kendini). Onunda imparator gibi bir isimli yumruk tekniği vardı onu kopyaladığını yazar zaten kendi söylemişti. Onuda inş görürüz bu turnuvada.

(Şimdi baktımda amma yazı yazmışım gece gece:D Tog olunca yazasım geliyor.)

thosy

10 numara bölümdü.Rachel oro... sırf şerefsizliğine elemanın bacaklarından bıcaklamış. Bu seride ne kadar normal gözüksede acayip kanlı. İnş böyle devam eder:D Neyse Koon da A rank pocket ten Baam'ın viole olduğunu çözdü. Ama şu her olaya atlayan kızıl tek gözlü kız yine işin içine karıştı. Koon haberlerde öldü diye geçiyor galiba. O kızda Koon'a ne laf söyleyecekse artık piyasaya çıkmasını önleyecek gibi.

Eski takımıda görmüş olduk.6 yıl içinde çoğu değişmiş(Rak yine aynı Rak :D) gibi ama en çok Ship Leesoo değişmiş.Adam lider olarak Androssi ve Anak'ı bir arada 6 yıl çekti :D Yüzünün sertleşmesi normal iyi saçları beyazlamamış :D Bi de birkaç yeni kişi katılmış galiba. Androssi ile aynı masada oturan kız ile oğlanı çıkaramadım. Kızıl uzun boylu olanda vardı galiba eskiden. Bunlar Koon'un başına gelenlerin fug sorumlu olduğunu öğrendiklerinden turnuvada kesin Baam'ın peşine düşerler. Ama ne kadar güçlü olurlarsa olsunlar. Bence Baam'ın takıma birşey yapabileceklerini sanmıyorum. Hem takımdaki herkes aşırı güçlü hemde Baam'ın bir regulare yenileceğini sanmıyorum. Adam 6 yıl boyunca high ranker adamdan ders aldı bide teknikleri anında öğrenmesi var. Hepsini geçtim adam Urek Mazino ile kapışıp sağ çıktı(Bi de kıza siper etti kendini). Onunda imparator gibi bir isimli yumruk tekniği vardı onu kopyaladığını yazar zaten kendi söylemişti. Onuda inş görürüz bu turnuvada.

(Şimdi baktımda amma yazı yazmışım gece gece:D Tog olunca yazasım geliyor.)
Zaten haberlerde Koon'un öldüğünü ve olayın yeni FUG slayerı tarafından yapıldığını söylüyorlar. Turnuvaya katılacak olacak kişilere uyarı olsun diye yapıldı yarzında birşeyler daha geçiyormuş haberde sanırım. Yani Leeso ve tayfası şuanda Koon'u yeni FUG slayerı öldürdü olarak biliyorlar. Turnuvada farkında olmadan kendi arkadaşlarını (Baam'ı) öldürmeye çalışacaklar.

Koon'un gizleneceğini düşünüyorum. FUG yaşamasına izin verir mi bilmiyorum. Yaşadığını biliyor olabilirler belki(yüzüklerden arkadaşlarının yerini filan tespit ediyoruz demişlerdi). Koon'un yaşamasına izin verecekler mi? Yoksa haberleri mi yok? Haberleri yoksa ve öldü biliyorlarsa Koon'un saklanması ve bir süre ortaya çıkmaması daha iyi.

Masadaki 2 kız da yeni gibi görünüyor. Ayakta duran kırmızı saçlı eleman da muhtemelen yeni, 1. sezondaki iri kırmızı saçlı elemanın kanatları vardı çünkü. Birde resmin sağ ve sol tarafında sadece ayakları görünen iki kişi var. Birisi muhtemelen Laure(sürekli uyuyan wave controller) diğeri kim bilmiyoruz. Parakewl ve Rak ikilisini saymasak bile en azından 9 kişilik grupları var. Çok çetin mücadele olacak bence Viole'nin takımı ve sezon 1 takımı arasında.

Başlarda biraz okuyucuyu hikaye içine sokamaması yüzünden bu serinin bırakılması büyük talihsizlik. Her hafta beklentilerim daha da büyüyor ve doyuruyor.

Koon kimliğini saklayarak Kızılsaçlı Fugın dediklerinden yola çıkarak Wangnanların takıma girer. Viole'nin durumu çok belirsiz. Ustası bu duruma sessiz kalmayacaktır. Ama bir şekilde konudan uzaklaşıtıralacaktır çok güçlü adam. Muhtemelen Fug içinde bir hesaplaşmaya gider. Karakayla ise Mazinonun gönderdiği ve evankhell'de testi yapan eleman kapışırlar. Violelerin takım güçlü oldular da androssilerin son gücünü bilmiyoruz iyi kapışma olur diye düşünsekte gerçekleşmez. Androssi ile yüzünü saklayarak dövüşmesi imkansız.

thosy

Eğer çeviriler yanlış değilse SIU bölüm sonu açıklamarında Koon'un ve Rak'ın neden birbirilden ayrıldığını sonra göstereceğini yazmış. Koon'un geçmişinin yakında gösterilebileceğini yazmış. 1. sezon tayfasının takımında bir çok değişiklik olduğundan bahsetmiş(takıma yeni katılan karakterler). Mümkün olduğunca az karakter öldürmeye çalıştığını söylemiş.

Rak muhtemelen gruptan ayrı dolaşıyor. Parakewl onun peşine takılıp gitmiştir muhtemelen. SIU bu sezon 10 büyük aileden birisinin başını göstereğinden bahsetmişti. Muhtemelen Koon'un geçmişi sırasında Koon Eudian'ı(adını yanlış hatırlamıyorsam) göreceğiz. Bu bölümde görmediğimiz 1. sezon karakterlerinin ölmüş olma ihtimali yüksek görünüyor.

Cosmos

Başlarda biraz okuyucuyu hikaye içine sokamaması yüzünden bu serinin bırakılması büyük talihsizlik. Her hafta beklentilerim daha da büyüyor ve doyuruyor.

Koon kimliğini saklayarak Kızılsaçlı Fugın dediklerinden yola çıkarak Wangnanların takıma girer. Viole'nin durumu çok belirsiz. Ustası bu duruma sessiz kalmayacaktır. Ama bir şekilde konudan uzaklaşıtıralacaktır çok güçlü adam. Muhtemelen Fug içinde bir hesaplaşmaya gider. Karakayla ise Mazinonun gönderdiği ve evankhell'de testi yapan eleman kapışırlar. Violelerin takım güçlü oldular da androssilerin son gücünü bilmiyoruz iyi kapışma olur diye düşünsekte gerçekleşmez. Androssi ile yüzünü saklayarak dövüşmesi imkansız.
İlk paragrafta dediğinde haklısın. O ilk sayfaları okuyup bırakanlardan biride bendim:D Adıda absürd gelmişti. Dedim kule ne ayak kuleye tırmansalar ne olacak:D 1 sene filan okumamışımdır ondan sonra. Mangaupdates de arada verilen bölümlerine denk geliyordum. Sonra batato da filan popülerlilikte ilk sırada görünce bir güncele kadar okuyayım dedim. Şu an en sevdiğim serilerden biri:D

http://www.mangareader.net/tower-of-god/134/14 yeni bölüm.

Abi Koon'un wangnanlara katılacağını tahmin ediyordum ama Violenin takımı öyle güçlü oldu ki ne yapsa boş gelecek gibi geliyor. Violenin ustasının bu duruma sessiz kalmayacağını söylemiştim. Sonuçta adamı da ezip geçtiler bu kararı alırken adam bana bırakın dedi. Fug içinde iç savaş çıkacak ve bu belirsizlikler arasında Viole tayfası workshop sonrası Mazinoların tarafına kaçabilirler. Çok iyi gidiyor ya seri her hafta iple çekiyorum.

thosy

Takım dengesiz oldu şu an. 3 tane light barrier var. Tek fisherman Yeon(güçlerini hala kontrol edemiyor) ve wave controller yok. Scout görevinde de artık koşamayan Dan var. Koon'a çok iş düşecek gibi görünüyor. İlk sezondaki "crown game" ve "hide and seek" oyunlarındaki gibi güçten ziyade akıl oyunlarına dayalı yöntemleri tekrar görebilecez.

Rak ve Parakewl, Koon'u aramaya yola çıkmıştı. Belki onlar takıma katılır. Rak takıma katılırsa hem takım güçlenir hem de uzun zamandır karanlık tema ile ilerleyen seri biraz eğlenceli hale gelebilir. Ayrıca "Rak'ın katılmadığı bir turnava kazanmaya değer bir turnuva değildir!!". :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık