Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Stxxcraft :D
@kaan4259
Genelde notları okurum ama bölümün notunu okumamıştım, iyiymiş valla:good:

thosy

İşin içinde Fug varmış. Ama tam olarak kim onu merak ediyorum. Karaka'nın gölge olarak gözüken yaratık tipli elemena Baam'ı takip etsinler diye bir grup kurmasını söylemişti. Acaba onlarmı kurdu tuzağı. Cassano fug la çalışıyorsa oda belki o grubun içinde olabilir. Anlamadığım olay Cassano niye tedy yi o şekilde yaraladı. Etkisiz hala getirmek için desem yinede fazla aşırıya kaçtı. Ayrıca bu tuzağın mantığınıda anlamadım. Koon ile Baam'ı bir araya getirmek onlara ne kazandıracaksa... Geçen hafta 10 numara aksiyon vardı. Bu haftada haftaya ne olacak diye acayip merak var:D
Planda Koon ile Baam buluşması olduğunu sanmıyorum, öyle olsa Koon'u öldürmek için adam tutmazlardı.

Koon'un takımındaki Apple, FUG ajanı gibi bir şeymiş sanırım. Koon'un birşeylerden şüphelendiğini biliyorlardı. Baam'ın yaşadığını bilmiyordu ama yine de Rachel'ın birşeyler çevirdiğini bildiği için ilerde sorun çıkarabilirdi. Muhtemelen o nedenle Koon'u öldürmeye karar verdiler.

Yaw ben bu T.O.G 'dı nasıl okucam ingilizcem çok iyi deil adam gibi ceviren bir site varmı yoksa google translate devammı diyosunuz ?
Kotonaru grubu çeviriyordu sanırım. 10 civarında çevrilmiş bölüm olsa gerek. Çeviriye devam ediyorlar ama yavaş ilerliyor çeviri.

WoLFy

bu Koon kız mı erkekmi ya bi türlü anlamadım 30. bölüme geldimde bide küperlerden filan bahsediliyo tam anlamadım.

Kardeşim nedir bu çocuğun çektiği çileler yeter lan hakkaten bir baam bir de gaara allah beladan başlarını eksik etmiyor. Rachel kahpeliğin ansiklopedisini yazıyor. Griffith'i katladı kız lan şu an Griffith gözüme masum görünmeye başladı. Kız herkesi gömüyor nedir lan bu. Dan ise ihanet eder diye bekliyorduk. Adam delikanlının hası çıktı. Korkak bir karakter sergilemesine rağmen öldürülüceğini bile bile ''Fuck off''u çekti. Unutulmayacaksın Dan kardeşim gönüllerdesin kulenin tepesinde kuracağımız ilk ocağa senin adını vereceğiz. İbrahim tatlıses'den ''nerede nerede neredeee ben nerde yanlış yaptım'' ile başbaşa bırakıyorum.
[video=youtube;7Sju6qs1VB8]http://www.youtube.com/watch?v=7Sju6qs1VB8[/video]

Cosmos

Ne bölümdü arkadaş. Nedir bu Baam'ın çektiği çile. Hikayede resmen arap saçına döndü. Kimin eli kimin cebinde belli değil. Bu Rachel'ın arkasında fug var zaten biliyorduk. Ama amaçları ne Rachel ı tutmaktaki.Rachel bildiğim kadarıyla irregular. Fug Baam'a alternatif olarak Rachel'i saklıyor diye düşünesi geliyor insanın ama Rachel'in bildiğim kadarıyla özel bir gücü yok gibi.Yoksa niye yıllarca sakat taklidi yapıp koon un sırtından geçinsin.

Workshop'da takımlar hafif hafif belli oluyor gibi. XiaXia ve Cassano rachellar ile işbirliği yaparlar. Horyang'ında artık beynini mi yıkarlar bilemeyiz.Tabii tek sıkıntı XiaXia'nın yandere sayko tavırları Baam patentliyse bu kız ne yapar eder Baam'ın takımına girer. Koonlar da Baamlar ile birleşir gibime geliyor. Zaten evankhell'deki arkadaşları da geliyor. Allah belanı versin rachel ile cümleyi noktala.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık