Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Belki plan sadece Koon'u öldürmektir. Cassano, Ran ve Novik dövüşürken kiralık katil Koon'u öldürür. Bu sayede Ran ve Novik takıma dönüp takımda kalmaya devam eder. Kiralık katil Koon tek başınayken saldırdı zaten. Amaç hepsini öldürmek olsaydı tek kişi tutmazlardı bence. Ayrıca Cassano ve Xia Xia takıma katılmaya önceden anlaştıysa, Koon'un yanında Ran ya da Novik ölse de takım çok büyük güç kaybetmeyebilir.
Koon'un kurduğu takımda Koon kendine alternatif olabilecek adamı bulundurmaz diye düşünüyorum. Ki Koon Rachel olayından sonra bir daha kendini aptal durumuna düşürücek tezgahlara kolay düşmeyecektir. Takım içindeki ihaneti beklemediği görülüyor ama kendini savunmasız bırakmayacak kadar akıllı. Garip işler dönüyor cinayet romanları gibi oldu suçlu kim diye bizde kendimizi paralıyoruz. Cassano'nun niyetini çözebilsek bile kafada soru işareti bırakan şeyler var. Horyang ile Viole'nin ilişkisinden haberdarlar mı ? öyle görünüyor. Xia Xia niye aceleye getirip Ran ve Novakı ortadan kaldırtmaya çalışıyor. Koon'un takımındaki ihaneti organize eden kim ? Üstüne o ortamda bulunan adamlar E-rank regularların elitleri öldürülmek istense ayaküstü fotoğrafla üstüne çekip tek başına cassano'nun karşılaması. Muhtemelen şöyle bir şey olabilir. Tamamlanan şeytan aşırı bir güç olacak ve Rachel Koon,Ran ve Novakı ortadan kaldırabilecek güçte olacak ama oraya gelen Viole işin bonusu olacak diye düşünsemde bu işin beyni kim o kafamı kurcalıyor. Rachel olsa Cassano ve xia xia hatta fug'ın içinden nasıl yardım alabildi ? Fug'ın içinden olsa gene biraz kafaya yatıyor. Suçu koonlara yıkıp ölmüş Horyang'ın hatırasıyla tamamlanmış Cassano'yu ise Viole'nin takımına itelemek. Burada ise tartıştığımız gibi Zahad öldürmek isteyen bir örgüt Koon'un grubuna neden bu kadar taksın. Gelecek bölümü acayip merakla bekliyorum. O değilde bu sonda karşı karşıya geldiler. Aklıma gardiyanın yaptığı test geldi. Tam artık herşey güzel olacak havasındayken Rachelin baamı itmesiyle 10 dakika gelecek bölüme geçemem :S yapmayın hocam çocuğun biraz yüzü gülsün.

thosy

Koon'un kurduğu takımda Koon kendine alternatif olabilecek adamı bulundurmaz diye düşünüyorum. Ki Koon Rachel olayından sonra bir daha kendini aptal durumuna düşürücek tezgahlara kolay düşmeyecektir. Takım içindeki ihaneti beklemediği görülüyor ama kendini savunmasız bırakmayacak kadar akıllı. Garip işler dönüyor cinayet romanları gibi oldu suçlu kim diye bizde kendimizi paralıyoruz. Cassano'nun niyetini çözebilsek bile kafada soru işareti bırakan şeyler var. Horyang ile Viole'nin ilişkisinden haberdarlar mı ? öyle görünüyor. Xia Xia niye aceleye getirip Ran ve Novakı ortadan kaldırtmaya çalışıyor. Koon'un takımındaki ihaneti organize eden kim ? Üstüne o ortamda bulunan adamlar E-rank regularların elitleri öldürülmek istense ayaküstü fotoğrafla üstüne çekip tek başına cassano'nun karşılaması. Muhtemelen şöyle bir şey olabilir. Tamamlanan şeytan aşırı bir güç olacak ve Rachel Koon,Ran ve Novakı ortadan kaldırabilecek güçte olacak ama oraya gelen Viole işin bonusu olacak diye düşünsemde bu işin beyni kim o kafamı kurcalıyor. Rachel olsa Cassano ve xia xia hatta fug'ın içinden nasıl yardım alabildi ? Fug'ın içinden olsa gene biraz kafaya yatıyor. Suçu koonlara yıkıp ölmüş Horyang'ın hatırasıyla tamamlanmış Cassano'yu ise Viole'nin takımına itelemek. Burada ise tartıştığımız gibi Zahad öldürmek isteyen bir örgüt Koon'un grubuna neden bu kadar taksın. Gelecek bölümü acayip merakla bekliyorum. O değilde bu sonda karşı karşıya geldiler. Aklıma gardiyanın yaptığı test geldi. Tam artık herşey güzel olacak havasındayken Rachelin baamı itmesiyle 10 dakika gelecek bölüme geçemem :S yapmayın hocam çocuğun biraz yüzü gülsün.
Viole'nin oraya gelmesini planladıklarını düşünmüyorum. Xia Xia, oyalamaya çalışıyordu Viole olay yerine geç gitsin diye. Asıl amaç Koon'u ortadan kaldırmak(belki Ran ve Novik ikilisini de). Horyang'ın gelmesini planladıklarından emin depilim. Casano, "Sonra konuşalım." demişti en başta. Gelebileceğini düşünmüştür muhtemelen ama plan dahilinde olmayabilir. Eğer Ran ve Novik ikilisini de öldürmeyi planlıyorlarsa daha büyük bir tuzak daha vardır muhtemelen. Cassano'nun tek başına herkezi öldürebileceğini düşünmek çok abartı bir plan gibi duruyor. İşin içinde FUG olsaydı kiralık katille uğraşmazlardı, örgüt içinden bir ranker gelirdi ve rahatça Koonû öldürürdü.

Konuyu takip eden kişi sayısı ve 14.sayfaya gelmiş olduğumuzdan spoiler kullanmanıza gerek yok bence.
20 sayı falan gerideyim sanırım, şu ara pek okuyasım yok ama haftaya güncele gelirim bende.

Arada tehlikeli şeylerden yazıyoruz. Yeni başlayacak bir arkadaş görür ayıp ederiz sonra iyi böyle alan memnun veren memnun :D

Valla ben haftaya geldiğimde spoiler kullanmadan cevaplarım:D(üstte saydığım sebepler üzere), Bleach - Naruto konularında dediğim gibi mesela ondan dedim :) Ha tabi ısrarcı değilim bu konuda, herkes istediği gibi cevaplar .)
İlk sayfaya spoiler uyarası yapayım.

[video=youtube;FwAHbl8m2ok]http://www.youtube.com/watch?v=FwAHbl8m2ok[/video]

Yeni bölümü beklerken baştan birkaç yere bakıyım dedim. Zygena bebeği/çiçeği arcında Mazino ''contact yuri. i've found it'' diyor ki Yuri 2.sezon başında ablasına baamı aramasını rica ediyor ve ablası bana bir şey getirmeni istiyorum diyor. Bu da zygena bebeği sanırım. Siu zaten bu arcı sağlam yapıcam gümbür gümbür geliyorum tarzı dipnotları veriyor. Wing tree örgütü de işlere karışacak bana göre ya bu arcta yada gelecek arcta kesinlikle.

thosy

Yeni bölümü beklerken baştan birkaç yere bakıyım dedim. Zygena bebeği/çiçeği arcında Mazino ''contact yuri. i've found it'' diyor ki Yuri 2.sezon başında ablasına baamı aramasını rica ediyor ve ablası bana bir şey getirmeni istiyorum diyor. Bu da zygena bebeği sanırım. Siu zaten bu arcı sağlam yapıcam gümbür gümbür geliyorum tarzı dipnotları veriyor. Wing tree örgütü de işlere karışacak bana göre ya bu arcta yada gelecek arcta kesinlikle.
Bahsettiğin yerden döndükten sonra Urek, Blueberry'ye Viole'yi takip etmesini söylemişti. O sırada yanında Quatro ve Lero Ro vardı. Onlar da Blueberry ile beraber Violeyi izlemeye gitti. Lero Ro ve Quant daha önce karşılaştıkları için Violeye bundan bahsedecekler. Hatta Emily programına "15. Baam yaşıyor." kaydını giren "traveller" nickli kullanıcı Lero Ro olabilir mesela. Viole'nin kimliği bir şekilde Urek'e bildirilecektir. Urek öğrenirse zaten Yuri de öğrenecektir. Eğer Yuri öğrenirse ortalık birbirine girecek. Wing Tree ile FUG arasında savaş bile çıkabilir.

http://comic.naver.com/webtoon/detail.nhn?titleId=183559&no=131&weekday=mon
Rawı çıkmış.
Fug falan yazıyor ingilizcesi gelmeden pek birşey diyemeyeceğiz tabii. Ama Baam'ın tanımamazdan gelip geri çekilmesinden birşeyler anlaşılıyor. Cassano ise turp gibi çıktı taşın altından muhtemelende o şeytan tamamlama olayını yapmış olabilir. Ulan bizi şaşırtırda biraraya gelirler dedik gene hüsran gene hezimet. Bahtsız bedevi Baam çocuğun yüzü bir gülmedi ya.

http://comic.naver.com/webtoon/detail.nhn?titleId=183559&no=131&weekday=mon
Rawı çıkmış.
Fug falan yazıyor ingilizcesi gelmeden pek birşey diyemeyeceğiz tabii. Ama Baam'ın tanımamazdan gelip geri çekilmesinden birşeyler anlaşılıyor. Cassano ise turp gibi çıktı taşın altından muhtemelende o şeytan tamamlama olayını yapmış olabilir. Ulan bizi şaşırtırda biraraya gelirler dedik gene hüsran gene hezimet. Bahtsız bedevi Baam çocuğun yüzü bir gülmedi ya.
ben de şu an 129 u okudum ,tam güncele yetişmişken bir bölüm daha çıkması iyi oldu.Cassano,Kun Aguero adam futbolcu isimleri vermiş:hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık