Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Bölüm resmen Viole şovdu. Herşeyi geçtim o bölüm sonu yok mu :D Sevindim valla ya. Cassano'nun horyangı öldürmesini çözemedim ben hala. Herhalde şöyle bir plan yaptılar. Horyangı Koon'un adamları öldürmüş süsü verip Violeyi Koon'un üstüne salmak gibi zorlama bir plan. Bu ilişkilerin tek ortak noktası ise Fug oluyor.

thosy

Bölüm resmen Viole şovdu. Herşeyi geçtim o bölüm sonu yok mu :D Sevindim valla ya. Cassano'nun horyangı öldürmesini çözemedim ben hala. Herhalde şöyle bir plan yaptılar. Horyangı Koon'un adamları öldürmüş süsü verip Violeyi Koon'un üstüne salmak gibi zorlama bir plan. Bu ilişkilerin tek ortak noktası ise Fug oluyor.
FUG'un Koon'u öldürmekte ne gibi bir çıkarı olabilir bilmiyorum. Olayların arkasında FUG'un olduğunu düşünmüyorum ben. Bence Goongbank(Horyang ve Cassano üzerinde deney yapan kişiler ve 30. kattaki turnuyavı yapan kişiler) olayın arkasında olabilir. Yabancı forumlarda daha çok Cassano, Horyang'daki şeytan parçasını kendisine aldı diye teoriler var. Goongbak, Cassano'nun şeytanı kullanmada daha yetenekl olduğuna karar verip şeytanın tamamını Cassano'ya vermeye karar vermiş olabilir.

Bu arada Viole Wave Controller pozisyonun yanında Light Barrier pozisyonunu da kullabiliyor. Gördüğü tekniklerir kopyalama yeteneği sayesinde rahatlıklar Spear Barier görevi de yapabileceğini düşünüyorum. Fisherman'lik de yapabilir. Muhtemelen hemen her bölgede görev yapabilir gibi duruyor.

Önümüzdeki bölüm Viole + Koon vs Xia Xia + Cassano görebiliriz. Eğer Cassano bütün şeytanı kendisine aldıysa iyi bir dövüş ortaya çıkabilir.

FUG'un Koon'u öldürmekte ne gibi bir çıkarı olabilir bilmiyorum. Olayların arkasında FUG'un olduğunu düşünmüyorum ben. Bence Goongbank(Horyang ve Cassano üzerinde deney yapan kişiler ve 30. kattaki turnuyavı yapan kişiler) olayın arkasında olabilir. Yabancı forumlarda daha çok Cassano, Horyang'daki şeytan parçasını kendisine aldı diye teoriler var. Goongbak, Cassano'nun şeytanı kullanmada daha yetenekl olduğuna karar verip şeytanın tamamını Cassano'ya vermeye karar vermiş olabilir.

Bu arada Viole Wave Controller pozisyonun yanında Light Barrier pozisyonunu da kullabiliyor. Gördüğü tekniklerir kopyalama yeteneği sayesinde rahatlıklar Spear Barier görevi de yapabileceğini düşünüyorum. Fisherman'lik de yapabilir. Muhtemelen hemen her bölgede görev yapabilir gibi duruyor.

Önümüzdeki bölüm Viole + Koon vs Xia Xia + Cassano görebiliriz. Eğer Cassano bütün şeytanı kendisine aldıysa iyi bir dövüş ortaya çıkabilir.
Viole Fug'dan tamamlanmış silahı almıştır diye düşünüyorum. Eğer Cassano şeytanı tamamlamak istiyorsa senin dediğin gibi Fug içinden biriyle iletişimde olması gerektiğini düşünüyorum. Fug'ın içinde de ihanet olmuş olabilir. Viole için söylenecek birşey yok. Fug'ın bu adam için kendilerinin takım kurmak istemesini gayet anlaşılabilir bir durum. Adam için bulunduğu ortam ne kadar güçlüyse o seviyeye çok kolay çıkabiliyor. Ki Mazino gibi insan azmanına tam güç kullanımı şüpheli olsa da yara verebilmiş bir adam ki çoğu ranker dokunamadan telef olmuş. Horyang'ın ise hikayeye dönmesini istiyorum ama dönebileceğini sanmıyorum. Şeytanı kaybettikten sonra Horyang'ın bir sıradan ''fatso''dan farkı yok. Belki klişelerle dolu bir şekilde Cassano öldürülür ve bütün şeytanı Horyang alarak değişik bir boyut kazanabilir. Kız öldü dese de 5 lafından 6 sı yalan olduguna göre öldüğüne inanmak istemiyorum.

thosy

Viole Fug'dan tamamlanmış silahı almıştır diye düşünüyorum. Eğer Cassano şeytanı tamamlamak istiyorsa senin dediğin gibi Fug içinden biriyle iletişimde olması gerektiğini düşünüyorum. Fug'ın içinde de ihanet olmuş olabilir. Viole için söylenecek birşey yok. Fug'ın bu adam için kendilerinin takım kurmak istemesini gayet anlaşılabilir bir durum. Adam için bulunduğu ortam ne kadar güçlüyse o seviyeye çok kolay çıkabiliyor. Ki Mazino gibi insan azmanına tam güç kullanımı şüpheli olsa da yara verebilmiş bir adam ki çoğu ranker dokunamadan telef olmuş. Horyang'ın ise hikayeye dönmesini istiyorum ama dönebileceğini sanmıyorum. Şeytanı kaybettikten sonra Horyang'ın bir sıradan ''fatso''dan farkı yok. Belki klişelerle dolu bir şekilde Cassano öldürülür ve bütün şeytanı Horyang alarak değişik bir boyut kazanabilir. Kız öldü dese de 5 lafından 6 sı yalan olduguna göre öldüğüne inanmak istemiyorum.
Ben de belki Cassano, Ran'ın atağından sonra öleceğini düşünüp şeytanı Horyang'a vermiş olabilir diye düşünüyorum ama Horyang'a ihanet etmesi daha olası gibi geliyor.

FUG'un sırf Viole takım değiştirsin diye bu kadar karmaşık işler çevireceğini düşünmüyorum. Güçlü bir ranker gönderip takımdaki elemanları öldürebilirdi. Ayrıca Koon, Viole'yi tehdit etmek için önemli bir karakter. Öldürmek isteyeceklerini sanmıyorum. Zaten FUG, Viole'ye takımını değiştir yoksa hepsini öldürürüz dese Viole'nin kabul etmekten başka çağresi kalmaz.

Belkide olaya çok yanlış açıdan bakıyoruz. İşin arkasında büyük bir organizasyon olmayabilir. Lahel bir şekilde takımdaki kişileri yanına çekmiştir. Takımdaki scouta(adını unuttum şu an) "Ayaklarım olmanı çok isterdim." demişti Koon tarafından azarlandıktan sonra. Koon'un takımına zorla giren kişiler takımdan memnun olmayıp bir şekilde arkalarından iş çevirmiş olabilirler. Lahel birinin aklına girip Koon'un ondan şüphelendiğini öğrendikten sonra Koon'u ortadan kaldırmak için Apple ile kafa yorup bir plan çevirmiş olabilir. Apple, Koon'un Cassano'yu takıma katmak istediğini biliyordu. Onu bulup Koon'u öldürmek için Xia Xia ve Cassano ikilisini de içeren bir plan yapmış olabilirler. Daha sonra resmi internete(light house kullananların kullandığı sistem) yükleyip Koon'a aradığın kişiyi buldum demiştir. Kuş adam ve doktor bahane üretip gelmediğine göre 5 kişilik grup muhtemelen Koon'a ihanet ediyor. Ran, Novick ve Koon öldürülmek için o alana yollanıyor. Ama Koon, hacklenen light houseunu kullanarak Apple'ın onu hackleyen kişi olduğunu farkediyor. Muhtemelen takım parçalanacak ileriki bölümlerde.

Horyang'ın oraya gelmesi tamamen plan dışında bir olay olabilir. Horyang ve Cassano arasında olayın nedenini çözemedim bir türlü ama ilk başta Cassano "Sonra konuşalım." tarzı sıcak bir tavır serigiliyor Horyang'a karşı. Rol yapıyor da olabilir ama bana biraz inandırıcı geldi tavırları. Belki Cassano bilincini kaybettiğinde içindeki şeytan kendi kendine saldırmıştır. Ya da ölmeden Horyang'a kendindeki şeytanı vermek istemiştir. Horyang'ın ölmesini istemediğim için buna inanmak istiyorum.

Bölümü yeni okudum ve kapıda görünen de kim :eek: Heyecanla gelecek bölümü bekliyorum cidden beklediğimden çok daha önce bir buluşma oldu bu :D

Garipsediğim bir durum var. Ran ve novak Koon'un takımının asıl gücü. O ikisi ihanet etmediğine göre Rachel'in Koon'u ortadan kaldırmaya çalışması bilmiyorum mantıksız geliyor. Ki Ran top5 novak top10'un içinde olan adamlar. Cassanoyla bir şekilde işbirliği yapmış olsa da o ikisini yenmesine şu gücüyle ihtimal vermiyorum. Viole ise şu haliyle e-rank regularların içinde en güçlü olduğunu kanıtlıyor bence. Ran ve Novakı tek taraflı ezdi adam. Androssi finali görmüş diyorlar ama Ran ilk 5te olduğuna göre yanında novak varken böyle ezildiyse Violeye, durup bir düşünmek lazım. Tabii kafamda şu an Koon ile erken buluşmalarından sonra ve Koon'un takımındaki ihanetten sonra acaba Koon Viole'nin takıma gelir mi ? birleşirler mi ? diye istemsizce düşünmeden edemiyorum.

Garipsediğim bir durum var. Ran ve novak Koon'un takımının asıl gücü. O ikisi ihanet etmediğine göre Rachel'in Koon'u ortadan kaldırmaya çalışması bilmiyorum mantıksız geliyor. Ki Ran top5 novak top10'un içinde olan adamlar. Cassanoyla bir şekilde işbirliği yapmış olsa da o ikisini yenmesine şu gücüyle ihtimal vermiyorum. Viole ise şu haliyle e-rank regularların içinde en güçlü olduğunu kanıtlıyor bence. Ran ve Novakı tek taraflı ezdi adam. Androssi finali görmüş diyorlar ama Ran ilk 5te olduğuna göre yanında novak varken böyle ezildiyse Violeye, durup bir düşünmek lazım. Tabii kafamda şu an Koon ile erken buluşmalarından sonra ve Koon'un takımındaki ihanetten sonra acaba Koon Viole'nin takıma gelir mi ? birleşirler mi ? diye istemsizce düşünmeden edemiyorum.
Bence Fug öyle bir gruba izin vermez tehditi çakarlar hemen:D Belki Koon bizim Baam'ı tanımaz Baam'da tehlikeye atmamak için de birşey söylemez. Böyle bir ihtimal de geldi aklıma.

Bu bölüme zaten geçiş bölümü demiş çizeri, ki geçiş bölümü buysa gelecekte neler bekliyor. Bu story sağlam olacak zaten hep bölüm sonlarında dipnot düşüyor.

thosy

Belki plan sadece Koon'u öldürmektir. Cassano, Ran ve Novik dövüşürken kiralık katil Koon'u öldürür. Bu sayede Ran ve Novik takıma dönüp takımda kalmaya devam eder. Kiralık katil Koon tek başınayken saldırdı zaten. Amaç hepsini öldürmek olsaydı tek kişi tutmazlardı bence. Ayrıca Cassano ve Xia Xia takıma katılmaya önceden anlaştıysa, Koon'un yanında Ran ya da Novik ölse de takım çok büyük güç kaybetmeyebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık