Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Tower of God

Ha Jinsung'u Kurtarma Operasyonu Nasıl Sonuçlanır?

• Kullanılan toplam oy
    116
Violeyle olan dövüşünü saçma bulmuştum öyle de oldu. Aile ortamı kurulmuş, Violenin nasıl bir adam olduğunu da biliyorsun. Gözümde fillerdan farkı yok şu sayının. Koon-Viole buluşması olmayacak sanırım.

thosy

Violeyle olan dövüşünü saçma bulmuştum öyle de oldu. Aile ortamı kurulmuş, Violenin nasıl bir adam olduğunu da biliyorsun. Gözümde fillerdan farkı yok şu sayının. Koon-Viole buluşması olmayacak sanırım.
Bence Viole takımla konuşacak ve Horyang'ın peşinden gidecekler yardım etmek için. Violenin de içinde ignition silahı olduğunu öğrendik. Sadece kendi yeteneğiyle güçlenmemiş. İçine eklenen şey Viole'nin gücünü arttırmış. Verilen bilgiler dışında pek birşey yoktu dediğin gibi.

O silahı uyandırsa acaba nasıl bir gücü olur ve eklenen şeytan diğer çocuklarda ikiye bölünmüşken Viole tek başına 1 tanesine sahip. Bir de silahlarda canı istemezse çalışmaz olayı vardı acaba bu insana eklenen silahlar için bunun önüne geçebilmişler mi? Yoksa şeytan uyumlu olduğuyla daha mı iyi çalışıyor bunları merak ettim cidden.

O silahı uyandırsa acaba nasıl bir gücü olur ve eklenen şeytan diğer çocuklarda ikiye bölünmüşken Viole tek başına 1 tanesine sahip. Bir de silahlarda canı istemezse çalışmaz olayı vardı acaba bu insana eklenen silahlar için bunun önüne geçebilmişler mi? Yoksa şeytan uyumlu olduğuyla daha mı iyi çalışıyor bunları merak ettim cidden.
Öyle birşey varsa öğretmemeleri saçma oluyor. Viole ne kadar çabuk güçlenirse o kadar iyi. Hani kenpaçi misali çok güçlenirse önünü alamayız kaçar bu veya bizi öldürür olayı da yok. Kuralsız olmasıyla belki bir ilgi kurulur. Onun dışında Casano belalı bir tip izlenimi bıraktı. Koon-Viole buluşması olabilitesi bu adamın gücüne bağlı.

Öyle birşey varsa öğretmemeleri saçma oluyor. Viole ne kadar çabuk güçlenirse o kadar iyi. Hani kenpaçi misali çok güçlenirse önünü alamayız kaçar bu veya bizi öldürür olayı da yok. Kuralsız olmasıyla belki bir ilgi kurulur. Onun dışında Casano belalı bir tip izlenimi bıraktı. Koon-Viole buluşması olabilitesi bu adamın gücüne bağlı.
O buluşma için erken gibi geldi bana ya büyük ihtimal aynı şehirde olup karşılaşmazlar.

thosy

Bölüm güzel görünüyor. Ran ve Horyang dövüşmeye başlıyor daha sonra Novik'de dövüşe katılıyor. Viole Horyang'ı geri getirmek için evden çıkıyor. 1-2 bölüm sonra Viole olay yerine ulaşır muhtemelen. Koon'la karşılaşacak mı çok merak ediyorum. Cassano ise hala piyasada yok.

http://nomanga.com/tower_of_god/V2-45/2/

Cosmos

Çok yavan bi bölüm gibi geldi bana. Fazla bi olay olmadı. Olan olay bi dövüşe tutuştular. İki Viole Teddy yi geri getirmeye karar verdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık