Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

bunun webtoonu bir yerden sonra aşırı saçmalamaya başladı ama zaten kötü bir ana karaktere ve üst kurguya sahipti beklenilecek bir olaydı

bunun webtoonu bir yerden sonra aşırı saçmalamaya başladı ama zaten kötü bir ana karaktere ve üst kurguya sahipti beklenilecek bir olaydı
Saçmaladığı konusunda katılıyorum da kötü üst kurgu mevzusunu hiç anlamadım. Baamı sevmemen de olabilir sonuçta ona benzer karakter çok alışıldık değil . Tuttuğunu koparan biraz özgüvenli bir zeka özürlü olsaydı sevilirdi sanırım

Son düzenleme:
Seri gayet güzel gidiyor. Şu aile reisi yamanın iki kardeşinide öldürse tam gerçecilik olur. Bu arcta illa ki 3 5 kişi ölmeli. Aile lideri gelmiş hiç bir şey olmamış gibi kaçmasınlar. Baamın gücü serinin başından beri belliydi zaten bunda şaşırıcak bişey yok. Yoktan power up vermiyor. Tek sıkıntı daha önce elodinde demişti baamın arkadaşları ona yetişemiyecek. Onuda zaman atmalarıyla halleder.

Heyecan dorukta, seri harika ilerliyor. Belki en ideal şeklinde değil ancak son dönem battle şonenlerin halini gördükten sonra ToG bulunmaz bir nimet babo ok.

Yasratcha'yı sevmeye başladım ben. Bir duruşu var en azından. Yama'ya "Senden ve benden milyonlarca olsa yine ona zarar veremeyiz" minvalinde konuşup hala savaşması ilgimi çekti.

Son düzenleme:
Baya önceden buraya yazmıştım Baam’in bişeyleri yutup güçleniyor oluşu benim hoşuma giden bişey. Kişiliği ne olursa olsun kuleyi yutmaya gelmiş korkunç bi yaratık olduğu belli.

Benim bu aralar hoşuma gitmeyen şey yuttuğu şeyleri doğru düzgün kullanmayı öğrenmeden yeni şeyler yutması. Hatta eski güçleri unutulmaya başlandı. Data zahard’daki gibi siyah shinsoo’yu kendi kullansa, iğneleri soksa, ruhlar sayesinde güçlense ve iğnelere dayansa, siyah martı çağırıp yeni canavar dönüşümleriyle birleştirse, canavar dönüşümleri de ruhlarla level atlasa, ikinci iğnenin ışınlanma güçlerini daha sık kullansa bişey demem. Gitsin kimi döverse dövsün. Ama onlar hiç yokmuş gibi gidip boş dalıp ölüyor sonra yeni güçle uyanıyor ya ondan bıktım.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık