Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Yasratcha gibi kimseyi umursamayacak birinin Wang’ın intikamını almak istemesi çok güzeldi. Geçen bölümlerde ben sattı sanırım Wang’ı demiştim fakat tam olarak öyle değilmiş aralarında bir bağ var. Öte yandan Traumer’ın mizacı da çok hoşuma gitti onu neredeyse heyecanlandıran hiç kimse yokmuş gibi davranıyor. Hatta fb de Wang’ı öldürdükten sonra Yas’a bile napıyosan yap dedi şimdi de oturmuş olan biteni izliyor

Ben bu ara biraz uzaktan takip ediyorum, tam okumadım ama hikayeye ucundan bakıyorum, Kedi Kulesinden sonra flashback muhabbetleri falan bana bayağı iyi geldi. Hikaye yan karakterlerin detayları ile güzel bence. Bu arcta Lo Po Bia Ailesi işleniyor. Aile ile birlikte hem de ona hedef almış olan Avcısı Yama karakteri, bunların geçmişleri vs detaylıca ele alınıyor. Hikaye Baam'ın herkese tek atıp Kuleyi yutması olarak mı ilerlemeliydi? Her daim ana karakter mi gösterilmeliydi? Bence şu anlık doğru yolda. Aile Reisini çok pasif yaparsa o olmaz tabi, o ayrı.
Yan karakterlere odaklanmayan eser yavan eserdir. Yeter ki boş ve anlamsız olmasın bu odaklanma. ToG bu haliyle gayet de doğru yoldadır söylediğin gibi.

Baam daha acımasız geldi bana. Yamada güzel güç artışları olur. Hem annesinin antik gücü hemde babasının kediye verdiği dişler.

Baam daha acımasız geldi bana. Yamada güzel güç artışları olur. Hem annesinin antik gücü hemde babasının kediye verdiği dişler.
Akraptor ve Prens gibi beraber vakit geçirdiği, sevdiği arkadaşlarının ölüm haberini aldıktan sonra karakteri şekillenmeye devam etti. Beyaz dövüşü önemli bir nokta oldu kariyerinde. Tabii bunu yine kendisini başlarda suçlayarak yaptı ancak üstesinden geldi. Jinsung hocamıza şekil yapması hoş olmadı tabii. Ne demek "yaşına bak" falan, sen daha bile yaşlısın a.

Yan karakterlere odaklanmayan eser yavan eserdir. Yeter ki boş ve anlamsız olmasın bu odaklanma. ToG bu haliyle gayet de doğru yoldadır söylediğin gibi.
Mesele yan karaktere odaklanması değil bir yere bağlanmıyor seride bir daha görmüyoruz bir sürü yan karakteri sonra işliyo atıyo kenera o rahatsız edici.

Mesele yan karaktere odaklanması değil bir yere bağlanmıyor seride bir daha görmüyoruz bir sürü yan karakteri sonra işliyo atıyo kenera o rahatsız edici.
Daha sonra göstermeyeceği karakterlere odaklandığını sanmıyorum. Uzun soluklu bir seri bu. İyi kötü yatırım yaptığı bütün karakterleri kullanacaktır. Kullanıyor da hatta.

Uzun süredir gösterilen anima muhabbetine daldı işte. Anima muhabbeti ta ilk sezonda Lo Po Bia Ren'e kadar dayanıyor, hani Yuri'nin ayar verdiği Kraliyet İnfaz Birliği üyesi olan.

Bu hikayede bütün aileler işlenecek. Lo Po Bia ayrıntılı işlendi. Diğer Aileler de işlenecek, ayrıntılı veya değil. One Piece'de Charlotte ailesinin Tüm Kek'te işlendiği gibi.

Daha sonra göstermeyeceği karakterlere odaklandığını sanmıyorum. Uzun soluklu bir seri bu. İyi kötü yatırım yaptığı bütün karakterleri kullanacaktır. Kullanıyor da hatta.
Sonra kullandığıda var kullanmadığıda nasıl işlediğine bağlı biraz herhalde workshop arkında bir sürü yan karaktere odaklandı onları bence görmeyiz artık ben biraz genel anlamda konuşmuştum sadece bu ark değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık