Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Gömleği görünce bu ne la falan oldum yalan yok, Baam'ın gözünü kırpmadan seviyecilere yürümesi hoşuma gitti. Kalavan, mühürlü kahramanlar, kaptan olayları birbirine bağlanır demiştim, ara vermiştim baya ama hala gıdım ilerlememiş. Neyse, Yihwa'yı görürüm umarım yakında.

Bam şov beklerken iki panel görüp Yama tarafına geçtik yine. Ne Yama imiş arkadaş sanırsın ana karakter, bütün geçmişini sülalesini gördük.

Aile lideri dedik dedik herif tavuğun tünediği gibi çömmüş oturuyor bi cacık yaptığı yok. Adamlarını gönderseydin evinde otursaydın paşam o kadar ışınlanmaya falan gerek yoktu yani.

Köpek seven bir insan olmama rağmen şu canine muhabbetide baydı.
Bizim elemanların babasını yastracha kendi iradesi dışında öldürmüş meğer onu gördük.
Yalnız burada benim kafama takılan bir mevzu var. Traumeri kedi adama bu enikleri hani öldürmüştün diye hesap soruyor. E kediye köpek adamı öldürttükten sonra hadi seni azad ettim ne halin varsa gör diyip arkasını dönüp gidiyor. Eniklerim ölüm emrini ne ara verdin?
Bizim reis prensesin elinden kurtulmamış, adamı salmışlar anladığım kadarıyla. Çünkü prensesin yanında diğer khun elemanı(data dünyasında da olan) görülüyor ki; kendisi troopları biçmişti. Zaten prenses de babamdan şu şahmeranı çıkartmasını istiyordu(ne olduğunu bile bilmeden) baam gelince de seviniyor bi şey çıkmış falan gibisine. Kimin eli kimin cebinde henüz belli değil. Yan dal aile liderleri tırt çıktı zaten. Yastrcha da kurbağayla savaşıyor vs derken nereye varacak muhabbet anlamadım. Öyle salça oldu seri

çok fazla yan karakter, ve yan karakter hikayeleri var, arkadaş umurumda değil benim yama'nın geçmişi ne bileyim onun bunun geçmişi bir başlıyor bitmiyor, daha gram ilerleyemedi seri şu flash backlerden dolayı ve bunaltmaya başladı

Ben bu ara biraz uzaktan takip ediyorum, tam okumadım ama hikayeye ucundan bakıyorum, Kedi Kulesinden sonra flashback muhabbetleri falan bana bayağı iyi geldi. Hikaye yan karakterlerin detayları ile güzel bence. Bu arcta Lo Po Bia Ailesi işleniyor. Aile ile birlikte hem de ona hedef almış olan Avcısı Yama karakteri, bunların geçmişleri vs detaylıca ele alınıyor. Hikaye Baam'ın herkese tek atıp Kuleyi yutması olarak mı ilerlemeliydi? Her daim ana karakter mi gösterilmeliydi? Bence şu anlık doğru yolda. Aile Reisini çok pasif yaparsa o olmaz tabi, o ayrı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık