Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Yok ya, o günleri geride kalmış reizin. Pamuk gibi adam şimdi, Wangnan çıksa da takılsalar ikisi. :(

Hacı, önceki sayfalarda bir arkadaş "Jinsung>WB" demiş, ona bile sesimi çıkarmadım, niye çünkü insanların acısı var. :( @Alpamis çıkıp Jinsung>Phantaminum dese ona bile ses etmemek gerek. Hele bir yas geçsin, ondan sonra seri içi mantığa dönelim. :artiz:
Yok o kadarını demem.:D Bu arada Reyiz hala daha ölmedi diyorum. Sen çoktan gömmüşsün.:S

Biz yasini pazar aksami tutmustuk aksam bi paket bitmis rawi beklerken. Hatta diger baslikta Jinsung'un gucuyle ilgili fikrimi sordun, icim kan aglaya aglaya cevap verdim. Spoilerdan bahsetmiyim diye :(
Ha, senden ondan dolayı "Bu konuda konuşmayalım." dedin. :( Ben de sorumu saçma buldun da ondan dedin sandım. :D

Evet bir önceki anketimiz hemen hemen eşit sonuçlandı. Şahsen ben evet dedim çünkü her ne kadar kuralsızların potansiyeli sınırsız olsa da Aile liderleri Zahard'a uyup tırmanmayı bırakmışlar. Bu, Baam'ın bir kuralsız olsa da hala kuleyi tırmanan biri olarak normal seviyecilere kaybedebilecek olmasına benziyor. . ( Aile liderleri zirveye daha yakınlar ama bu demek değil ki her şeyi bitirmişler). Bunu biraz da HxH'deki Kara Kıta gibi görüyorum, şu an bildiğimiz dünyadaki en güçlü kişiler o evrende aslında o kadar da güçlü olmayabilirler. Tabi 135. katın kapıları açılırsa net olarak görebiliriz.

Neyse devam edelim. Hala savaşa yeni katılanlar olabilir ama savaşın seyriyle ilgili genel bir fikir edinmeye başladık.
Maschenny 90. katta Jinsung'un kolay lokma olmadığını görünce hain bir yol seçti onu yenmek için. Öte yandan Evankhell rakipsiz gözükürken 44. katın Hakimi partiye katılmaya karar verdi. Yuri eski hocasına karşı dövüşmeye başladı ve chibi Avcılarımız serbest.
Tabi FUG tarafı derken onlara destek olan Evankhell ve Yuri'yi de katmamız lazım benzer şekilde Zahard cephesine de Koon Eliot dahil. Bu savaştan galip olarak ayrılan kim olacak? Hadi bakalım eller oy butonuna!

Son düzenleme:
Bu ne yav -_- güçlü diye kimi getirsek karşısına biri çıkıyor evankell geldi kat hakimi geldi. Jingsung kallavan dedik manchenny çıktı. Hiç mi bi an da olsa üstün olmayacağız :’(
Ne guzel taraflar dengeli iste, umarim Gardiyan cikip gidin baska yerde yapin savasinizi demez. :alkis:

Bu arada Elliot trenin istasyona geldiği bölüm yüzü gösterilmeden geçmiş bir panelde. Ben Ran çıkabilir diye düşünmüştüm. O yüzden o sıradaki en sağ ve en solda ilginç kişiler çıkabilir, gerçi ortadaki eleman sadece kurallı çıktı o yüzden belli olmaz.
En soldaki Elaine,en sağdakiler de FUG gözlemcisi gibi bir şey çıkabilir.

Son düzenleme:
Ne guzel taraflar dengeli iste, umarim Gardiyan cikip gidin baska yerde yapin savasinizi demez. :alkis:

Bu arada Elliot trenin istasyona geldiği bölüm yüzü gösterilmeden geçmiş bir panelde. Ben Ran çıkabilir diye düşünmüştüm. O yüzden o sıradaki en sağ ve en solda ilginç kişiler çıkabilir, gerçi ortadaki eleman sadece kurallı çıktı o yüzden belli olmaz.
En soldaki Elaine,en sağdakiler de FUG gözlemcisi gibi bir şey çıkabilir.
Elaine çıksın :utan:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık