Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Jinsung o 44. kata giderken yolunu kesmişti, birkaç kat uzaktaydı sadece ve malum onun gibi birinin hızlı gelmesini beklersin.
Baam'a senin bir kuralsız olduğunu biliyorum demiş sanırım. Evankhell Elliot'dan güçsüz gibi bir izlenim uyandırdı bende. Kallavan yaralı da olsa onu durdurabilecek biri yok ortada.
Haklısın da Jinsung ile olan savaşından ötürü olayın içine bu kadar çabuk dahil edileceğini beklemiyordum.Eğer bir yardım gelmezse , geçen bölüm bahsedilen kaçış planını nasıl hayata geçirecekler merak konusu.

Elliot'un çizimi gerçekten Evankhell'in saldırısını kolay bir şekilde karşılıyor gibi.Tabi bir de saldırırken görmek lazım ama daha üstün bir hava var dediğin gibi.

Son düzenleme:
Ben Jinsung hala ölmedi diyorum ölüsünü görene kadarda inanmam. Baam'ın da Jinsung'u görmeden rage moda gireceğini sanmıyorum.
Elliot banada Evankhell'den güçlüymüş izlenmi verdi sanıyorum bazı istisnalar dışında kat yöneticilerinin gücü kat seviyesine göre artıyor.

Haklısın da Jinsung ile olan savaşından ötürü olayın içine bu kadar çabuk dahil edileceğini beklemiyordum.Eğer bir yardım gelmezse , geçen bölüm bahsedilen kaçış planını nasıl hayata geçirecekler merak konusu.

Elliot'un çizimi gerçekten Evankhell'in saldırısını sanki bir hiçmiş gibi kolay şekilde karşılıyor gibi.Tabi bir de saldırırken görmek lazım ama daha üstün gibi bir hava var dediğin gibi.
Evankhell full salınım yapmadı sanırım, yakında hala yandaşları olduğu için. Yaparsa üstün gelebilir ama ortada birkaç kişi hariç canlı ve istasyon kalmaz herhalde.

Ben de Kallavan'ın hareket edebileceğinden bile şüpheliydim, tahminim kristalin gücünü kullanarak görevini tamamlamak istiyor. Kristalin gücü bittiği an/ de aktive attiği an ölecek.

Tabi bu durumu eşitlemiyor. Jinsung robota Lobinayı üzerlerine ateşlemesini emretmiş ve Kallavan ağır yaralı olduğu için onu bitirebilirdi belki ama Maschenny saldırıyı durdurdu sanırım. Şimdi de Evankhell'in arkasında belirirse Maschenny> Rachel benim için nefret etmek açısından :of:

Bu arada Yuri Chunhee'yi büyüğü olduğu için abla olarak çağırıyor, doğrudan kardeşi olduğunu sanmıyorum. Hyung da bizdeki abi gibi aynı, kendi büyüğün her erkek için kullanabilirsin, illa ki öz kardeş olduğunu belirtmez.

Bu arada black marchi ciddi ciddi yutmus hayvan bam...ben kullandigi silahin yenilenmis black march saniyordum ama isin kilicina benzedigini gorunce aydim.olum bu herif silah lari nasil bedeninde tutar yahu?

yalnız kallavan'ı birden görünce ben korktum. bi irkildim ekran başında :D baam gerçekten bir hayvan. insan koca kılıcı kalbine saplar mı ? hadi sapladı ölür bişey olur. kullanmak için kendine saplamak ne -_-

Kallavan: Benzediğini görebiliyorum... Demek sen Kral Zahard'ın bana öldürmemi emrettiği kuralsızsın diyor sonda. Bu kısma kadar aklımda Zahard'ın datasına Baam'a bir şans vereceğini söylemesi vardı.
Şu olasılıklarla ilgili ne düşünürdünüz?
- (Kallavan Androssi dahil ordaki herkesi öldürür) Zahard'a karşı çıkmayı bırak yoksa tanıdığın herkes bunlar gibi bir bir ölecek
- Zahard'a karşı çıkmayı bırak ve sana kuleden çıkmanın yolunu göstereyim. Hayatını hiç kimsenin yönlendirmesi olmadan özgürce yaşa.

yalnız kallavan'ı birden görünce ben korktum. bi irkildim ekran başında :D baam gerçekten bir hayvan. insan koca kılıcı kalbine saplar mı ? hadi sapladı ölür bişey olur. kullanmak için kendine saplamak ne -_-
İşte insan değil de Arlene'nin duası üzerine yaratılmış bir homonculus daha çok :D

Kallavan: Benzediğini görebiliyorum... Demek sen Kral Zahard'ın bana öldürmemi emrettiği kuralsızsın diyor sonda. Bu kısma kadar aklımda Zahard'ın datasına Baam'a bir şans vereceğini söylemesi vardı.
Şu olasılıklarla ilgili ne düşünürdünüz?
- (Kallavan Androssi dahil ordaki herkesi öldürür) Zahard'a karşı çıkmayı bırak yoksa tanıdığın herkes bunlar gibi bir bir ölecek
- Zahard'a karşı çıkmayı bırak ve sana kuleden çıkmanın yolunu göstereyim. Hayatını hiç kimsenin yönlendirmesi olmadan özgürce yaşa.

İşte insan değil de Arlene'nin duası üzerine yaratılmış bir homonculus daha çok :D
arlen'in nefesi kuvvetliymiş demek ki. nasıl dua ettiyse :D androssi dahil herkesi öldürürse ve seri böyle devam ederse çok efsane bi seri olur. zaten harika ama manga-webtoon dünyasına adını yazar gibime geliyor.

arlen'in nefesi kuvvetliymiş demek ki. nasıl dua ettiyse :D androssi dahil herkesi öldürürse ve seri böyle devam ederse çok efsane bi seri olur. zaten harika ama manga-webtoon dünyasına adını yazar gibime geliyor.
Herkes değil kurallı diyecektim bu arada, Kallavan'ın sözleri tahminlerime darbe vurdu ondan nasıl yazacağımı şaşırdım :D

Ful metin
Sonraki bölüm için Discord'un beklentisi:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık