Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Nev-i ciğer oldu hun,
Derdim birken oldu on,
Kan ağladı ehli fünun...
Şahı-canavara kıydılar...

Uzun zamandır bir kurgusal karakter için böyle olmamıştım....
Savaşçı ruhu denilen o kristaldeki ruhun Jinsung'la temel bir benzerliği var farkındaysan. Her ikisi de zamanında güçlü olmak, düşmanlarını öldürmek için çok uğraşmışlar ama sonunda durulup kenara çekilmişler. Kallavan kristali barış getirmek için kullandığını düşünse de kendini kandırdığı aşikar. Kristal Jinsung'u o durumdan kurtarmaya karar verebilir veya gerçekten güçlü biri de gelebilir. Henüz umudunu kesme :good:

Ayrıca kristalin Jinsung'a geçmesini de isterim çünkü her ne kadar DD ve yaşlı olmak onu güçlü bir yüksek seviyeci yapsa da iş aile liderleri, en güçlü prenseslere geldiğinde onun çok fazla bir şey yapabileceğini düşünmüyordum, hatta Shiro Jinsung'u güçsüz görmekle itham etti beni çok kez :of:
Sonuç olarak Jinsung kristali alırsa Evankhell gibi hatta daha iyi bir seviyede bile olabilir bence.

Benim çok beklentim vardı. Daha Aile Lideri tokatlayacaktık.:S
Ağzın bal yesin. Ne güzel dedin öyle, Gustang bir de Antik Canavar'a "böcek" desin bakalım yiyorsa. :D

Sen Jiraiya'dan dersini almamışsın: ana karakterin hocası kendini feda eder ve öğrencisi intikamını alır...
Hangi karakteri sevsem ya ölüyor, ya iş yapamıyor. BKZ; Rock Lee, Ichimaru Gin,WB, Sanji, Sasori.............

Ailesinin katledilmesini istemiyorsa diyemez.
Yok ya, o günleri geride kalmış reizin. Pamuk gibi adam şimdi, Wangnan çıksa da takılsalar ikisi. :(

Beyler iyi gaza gelmissiniz de Jinsung Maschenny'e gore yasli, Gustang'inse torunu yasinda.
Hacı, önceki sayfalarda bir arkadaş "Jinsung>WB" demiş, ona bile sesimi çıkarmadım, niye çünkü insanların acısı var. :( @Alpamis çıkıp Jinsung>Phantaminum dese ona bile ses etmemek gerek. Hele bir yas geçsin, ondan sonra seri içi mantığa dönelim. :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık