Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Anladım sonuçta Evankhell de bir yüksek seviyeci.:D

@Elodin

Bilemiyorum hocam Aile Liderlerleri ve Ürek karşısında sayı farketmezmis gibi duruyor.:D
Hmm diyorsun ki Urek 20den 120ye kadar olan yüksek seviyecileri alır 1 vs 100de? :oleyo2: (Sırası bilinmeyen 2 aile lideri hariç)

Ayrıca görsel çok net değil ama Yıkım Tekniği Kallavan'da Ace'nki gibi kafa kadar delik açmış galiba. Ve o haliyle Jinsung'un kolları kopardı/kırdı :S

Hmm diyorsun ki Urek 20den 120ye kadar olan yüksek seviyecileri alır 1 vs 100de? :oleyo2: (Sırası bilinmeyen 2 aile lideri hariç)

Ayrıca görsel çok net değil ama Yıkım Tekniği Kallavan'da Ace'nki gibi kafa kadar delik açmış galiba. Ve o haliyle Jinsung'un kolları kopardı/kırdı :S
İddiam yok öyle havası var. :D Enryuu'ya yakın seviyedeyse olabilir gibi?

Benim kendi kafamda koyduğum şekilde şöyle gibi güç dengeleri: Phanta: Tanrı, Enryu: Melek, Zahard: Tanrı olmaya çalışan değişik (Aizen gibi), Urek: Süper insan.
Yani Urek acayip güçlü olsa da onda uzay zamanı yıkacak bir hava yok. Dünyayı yıkabilir ama :D
Dediğim gibi bu benim algım.

Raw'ı paylaşan kişi yayıncı Naver tarafından banlanmış ve dava tehdidi almış yani başka biri paylaşmazsa raw yok şimdilik. Geri kalan resimleri atıyım.

Hansung Sunağın lideri Stua'yla dövüşüyor. Eflatun saçlı esmer karakter.
Sondaki de karşı tarafta olsa da yeni göz bebeğimiz, gerçi üzücü bölüm gördüğüme sevinemedim.

Ve Blog yazısı çizimi geçen haftadan :(

Son düzenleme:
Raw'ı paylaşan kişi yayıncı Naver tarafından banlanmış ve dava tehdidi almış yani başka biri paylaşmazsa raw yok şimdilik. Geri kalan resimleri atıyım.

Hansung Sunağın lideri Stua'yla dövüşüyor. Eflatun saçlı esmer karakter.
Sondaki de karşı tarafta olsa da yeni göz bebeğimiz, gerçi üzücü bölüm gördüğüme sevinemedim.

Ve Blog yazısı çizimi geçen haftadan :(
Bildiğin öldürecek yahu Jinsung Reyizi...:(

Reyis daha doğru düzgün eğitemedi bam’ı
Bundan sonrA kule tam kurtlar sofrası olacak ban ve ekibi için ://

Reyis daha doğru düzgün eğitemedi bam’ı
Bundan sonrA kule tam kurtlar sofrası olacak ban ve ekibi için ://
peh baamın eğitime şuna buna ihtiyacı yok.Kuleden kimseyi öldürmeden kurtulmak istiyor.klasik battle shounen mantığı.Öldürmeye başlaması için öfke kin nefret gibi duygular olması lazım.Baam da bu yok.gerçek potansiyelini ancak birini gerçekten öldürmek istediğin de ortaya koyabilir.Siuda bunu yapmaz.Zaten son bölümde kaçış planı ortaya çıktı.Baam zaten black marchı göğsüne saplayıp gücünü yutacak.
Bizi heyecanlandıracak tek şey Baam'ın öldürmeye karar verdiğinde kendisine kullanılan tüm teknikleri başkalarında kullanması olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık