Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Bilmiyorum ama bence Jinsung ölecek olsa bu bölüm ölürdü. Uzatmaları bi düşündürüyor açıkçası...

Bir de Gustang geliyormuş :|

Bilmiyorum ama bence Jinsung ölecek olsa bu bölüm ölürdü. Uzatmaları bi düşündürüyor açıkçası...
Üzerine o kadar da düşülen bir karakter değildi Jinsung, çabuk ölmesi hoş olmazdı. Her ne kadar ana karakterin öğretmeni olması ona ölüm işaretini kondurmuş olsa da baştan beri belki bu savaşın seyrini değiştirip öyle veda eder.

Veri Zahard ile Baam sanki daha şiddetli savaşmışlar gibi durmuyor mu?
Zahard da temel olarak oltacı olsa da o savaş daha çok dalga tutucu savaşı gibiydi, bu oltacı savaşı olduğundan yakın dövüşe dönük. Her ne kadar Jinsung'un bedeni data Zahard'ınkinden 100 kat sağlam, o yumruklar ona tek atacak kadar güçlü olsa da bunu çizim olarak göstermek pek kolay değil.

Son düzenleme:
Zahard da oltacı olsa da ilk olarak o savaş daha çok dalga tutucu savaşı gibiydi, bu oltacı savaşı olduğundan daha yakın dövüşe dönük. Her ne kadar Jinsung'un bedeni data Zahard'ınkinden 100 kat sağlam, o yumruklar ona tek atacak kadar güçlü olsa da bunu çizim olarak göstermek pek kolay değil.
Ne bileyim Urek Mazino'da farkı çok güzel hissettiriyordu.:D

Bu arada bir daha sorayım Urek beni yenmek istiyorsanız 1000 tane Yüksek seviyeci getirmeliydiniz mi demişti?

Ne bileyim Urek Mazino'da farkı çok güzel hissettiriyordu.:D

Bu arada bir daha sorayım Urek beni yenmek istiyorsanız 1000 tane Yüksek seviyeci getirmeliydiniz mi demişti?
Prens deniz feneriyle onu durdurmaya çalıştığında eğer saniyenin 10nda biri kadar bile durdurmak istiyorsanız Opera getirin demişti.
Daha sonra da 3 normal seviyeci karşısında da eğer sizinle sıkılmadan dövüşmemi istiyorsanız 1000'e karşı bir olması lazım demişti. 1000 yüksek seviyeci bütün yüksek seviyeciler demek naptın sen :p

Sharon Evankhell'den çok daha düşük seviyelidir ama yine de aman aman ezilmedi karşısında mesela. Urek başka bir dünya olsa da fark o kadar açık değildir bence.

Ve evet Raw yok hala, birkaç tane daha resim var sadece.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık