Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Tower of God ''Spoiler'' Tartışma

Orda ne demek istedi? Prangan derken?

@Daredewill

Bakalım illa ki gelişecektir.:D Ama bu Dalga Tutucu olayı diğer sınıflar gibi değil. Hani dalga tutucu olmak farklı bir olay. Baam buna ek olarak bir Oltacı gibi. Bu SİU'nun yazısıydı herhalde öyle hatırlıyorum.
Zaten dalga tutucu ve oltacı karışımı, en başta dalga tutucu başladı. Bana kalsa hepsinde aşması lazım. Ama şimdilik % 35 oltacı ve % 65 dalga tutucu gibi. Oltacılık tarafını geliştirmeli. Karaka dedim o kadar Yuri çizik almadı, Baam da böyle olmasa da işte güçlenmeli. Anladın sen onu, en başta çok narin kırılgan yapısı vardı zaten ama gittikçe gelişiyor.

Yuri bu arada Androssi'yi uçurmuştur, alabileceği en iyi eğitimi aldı. İkisi de fiziksel olarak ön planda, her yönden.

Zaten dalga tutucu ve oltacı karışımı, en başta dalga tutucu başladı. Bana kalsa hepsinde aşması lazım. Ama şimdilik % 35 oltacı ve % 65 dalga tutucu gibi. Oltacılık tarafını geliştirmeli. Karaka dedim o kadar Yuri çizik almadı, Baam da böyle olmasa da işte güçlenmeli. Anladın sen onu, en başta çok narin kırılgan yapısı vardı zaten ama gittikçe gelişiyor.

Yuri bu arada Androssi'yi uçurmuştur, alabileceği en iyi eğitimi aldı. İkisi de fiziksel olarak ön planda, her yönden.
Aynen fakat fiziksel güç felandan çok en önemli şey Shinsoo. Dediğin gibi diğer alanlarda da gelişecek ama shinso bu serideki çok farklı bir yerde. Serinin başında bile özellikle belirtildi bu.:D

@Sinestram Şu an bölümleri OP'den daha çok heyecanla bekliyorum doğrusu.
Yine de seri webtoon ve amatör bir çalışma olarak başladığı için ilk bölümlerde çizimler pek iyi değil bununla birlikte sahip olduğu atmosfer çok orjinal.
İleriki kısımlarda çizimler daha iyi ama bazı kısımlar shonenlerle biraz fazla benzerlik göstermeye başladı.
Bence kesinlikle okunması gereken bir seri.
@Eustass Captain Kid @Alpamis @Daredewill
Bir de şunu hiç düşünmedik: Eğer Ölüm Katında Gardiyanlarla yapılan tüm kontratlar geçersizse ölümsüzlüğünü bu şekilde kazanan Zahard ve 10 aile liderleri burada öldürülebilir demek mi oluyor?
Batoto'da geçiyordu, üzerine yatmiyim.:D

Son düzenleme:
@Elodin
Evet 43,katta öldürülebilirler.Tabi Zahard`ı öldürecek kadar güçlü adam yok.
16.sıradaki Mirschae Luscec ile olacak iş değil.

@Sinestram Şu an bölümleri OP'den daha çok heyecanla bekliyorum doğrusu.
Yine de seri webtoon ve amatör bir çalışma olarak başladığı için ilk bölümlerde çizimler pek iyi değil bununla birlikte sahip olduğu atmosfer çok orjinal.
İleriki kısımlarda çizimler daha iyi ama bazı kısımlar shonenlerle biraz fazla benzerlik göstermeye başladı.
Bence kesinlikle okunması gereken bir seri.
@Eustass Captain Kid @Alpamis @Daredewill
Bir de şunu hiç düşünmedik: Eğer Ölüm Katında Gardiyanlarla yapılan tüm kontratlar geçersizse ölümsüzlüğünü bu şekilde kazanan Zahard ve 10 aile liderleri burada öldürülebilir demek mi oluyor?
Batoto'da geçiyordu, üzerine yatmiyim.:D
Ufak şey onlar üzerine yatsan da sıkıntı yok.:D
Öldürülür öldürülmesine de bence bu Zahard öldürme işi de tuhaf. Enryu gardiyan öldürüyor kaldı ki Zahard. Gardiyanların yaptığı kontratla ölümsüz olan biri ne kadar ölümsüz olabilir ki? Bence kurallıların yapamamasının tek nedini yaptıkları anlaşma. Bu anlaşmayı kurallı biri fes edebilir mi ya da bir gardiyan izin verirse ne olur?

Serinin ismine bakarak tahminim baam'ın axis seviyesine kadar çıkabileceği, ayrıca kapak resminde çocuğun önünde silah envanteri var, baam ileride silah kullanacak gibi, belki de dikenin diğer parçalarını da birleştirip cisimleştirebilir.. Şu an için baam'ın çok fazla eksiği var, ölüm katının çok fazla dezavantajı var henüz olgunlaşmamış haliyle baam için zor olacak ama power-up alacağı kesin.. Androssi ölüm katında prenses yaşadığından bahsetti, büyük ihtimal bu prenses hoaqinin ipini çeken prensestir, bir de baamın hocası da ölüm katında onlara dahil olursa baamın ekibi için çok iyi olurdu.. Bu arcta en çok enryu bekliyorum, bazı katlarda karşılacaklarını okudum gibi kütüphanede..

Serinin ismine bakarak tahminim baam'ın axis seviyesine kadar çıkabileceği, ayrıca kapak resminde çocuğun önünde silah envanteri var, baam ileride silah kullanacak gibi, belki de dikenin diğer parçalarını da birleştirip cisimleştirebilir.. Şu an için baam'ın çok fazla eksiği var, ölüm katının çok fazla dezavantajı var henüz olgunlaşmamış haliyle baam için zor olacak ama power-up alacağı kesin.. Androssi ölüm katında prenses yaşadığından bahsetti, büyük ihtimal bu prenses hoaqinin ipini çeken prensestir, bir de baamın hocası da ölüm katında onlara dahil olursa baamın ekibi için çok iyi olurdu.. Bu arcta en çok enryu bekliyorum, bazı katlarda karşılacaklarını okudum gibi kütüphanede..
Ölüm katındaki prenses Garam Zahard hatta Anak ailesi öldürüldüğünde onun yanında kalmış.
Anak'ın flashback'indeki yüz Evan'a benziyordu ve son bölümde daha önce Ölüm katına gittim dediği için de kesin gibi bir şey. ( Çevirmen önce kesinleşti diyip sonra silmiş.)
http://towerofgod.wikia.com/wiki/Us...ranslations#Kun.27s_Team.2C_Anak_and_Andorthy
@Eustass Captain Kid Çeviri konusunda benden çok daha verimlisin, Robert Aisand ve şu diyalog da kütüphaneye yakışır bence :D

Ölüm katındaki prenses Garam Zahard hatta Anak ailesi öldürüldüğünde onun yanında kalmış.
Anak'ın flashback'indeki yüz Evan'a benziyordu ve son bölümde daha önce Ölüm katına gittim dediği için de kesin gibi bir şey. ( Çevirmen önce kesinleşti diyip sonra silmiş.)
http://towerofgod.wikia.com/wiki/Us...ranslations#Kun.27s_Team.2C_Anak_and_Andorthy
@Eustass Captain Kid Çeviri konusunda benden çok daha verimlisin, Robert Aisand ve şu diyalog da kütüphaneye yakışır bence :D
Hoaqin'i kimin durdurduğu konusunda bilgi verilmedi sanırım bende tahminen ölüm katındaki prensesin olabileceğini düşündüm, bu arada Evan sıralama olarak Yuri Zahard'tan daha yüksekte değil mi.? Bir de baam da dikeni tutmak için kase var ama bu rachel dikeni nasıl elde edecek, etse bile seriyi okuyan herkes aynı fikirdedir onu ateşleyecek ne cesareti ne de kabiliyeti var.. Ne demeye dikenin peşindeler kestiremiyorum.. Ayrıca prensesler arasındaki çatışmalarında başladığı konusunda bilgi verildi, Garam Zahard ölüm katındaysa bu arctan sonra aktif olacağını düşünebiliriz..

Hoaqin'i kimin durdurduğu konusunda bilgi verilmedi sanırım bende tahminen ölüm katındaki prensesin olabileceğini düşündüm, bu arada Evan sıralama olarak Yuri Zahard'tan daha yüksekte değil mi.? Bir de baam da dikeni tutmak için kase var ama bu rachel dikeni nasıl elde edecek, etse bile seriyi okuyan herkes aynı fikirdedir onu ateşleyecek ne cesareti ne de kabiliyeti var.. Ne demeye dikenin peşindeler kestiremiyorum.. Ayrıca prensesler arasındaki çatışmalarında başladığı konusunda bilgi verildi, Garam Zahard ölüm katındaysa bu arctan sonra aktif olacağını düşünebiliriz..
White'i deviren hangi prensesti bilmiyoruz malesef.
Hatta Godai'nin notlarında yazdığına göre Korecedeki çoğul eki belirsizliğinden dolayı sadece bir prenses miydi yoksa daha çok muydu belli değilmiş.
White Arie ailesinin meselesi sayılabileceğinden Arie ailesinden bir prenses veya yüksek sıralamalarından ötürü Adori, Enne diyenlerde var.
Garam Zahard'ın olması da ihtimal dışı değil ama ben olmadığını düşünüyorum çünkü kardeşini öldürdükten sonra saklanmak için kaçmış, dikkat çekmek istememiştir.
Göz önünde bulundurmamız gereken bir nokta varsa o da White'ın epeyce yaşlı olması yani Luslec'in dahil olduğu kurucu nesilden değilse de Fug'ın kulede korku sembolü olmasını sağlayan 2. nesilden. Karaka ise 3. nesile giriyor.

Evan evet top 100 ranker arasında ama bunun sebebi çok yetenekli bir rehber hatta kraliyet ailesinin baş rehberi olması.
Dövüş gücü hakkında SIU ilk 100dekilerle kıyaslanamasa da o sırada 500lü sıralarda olan Yuri'den çok da geride olmadığını söylemişti. İlk sayfadaki 223. bölümün blog yazısında da bir şeyler demişti.
Diken konusunda evet Rachel bildiğimiz kadarıyla Baam gibi onu vücuduna alacak bir kaba sahip değil.
Ama teori üretmek gerekirse içindeki şeytanla anlaşma yapıp onu silah gibi kullabilir.
Daha yüksek ihtimalse Emily'i kullanarak bir şekilde onu özümsemesi / kontrol etmesi.

Garam'ı Maschenny öldürür bu arc :D

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık