Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 135 93.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    145
Bence net aç. Su forumda bile Opta surekli neden kol kopmuyo bacak kopmuyo. İvir zivir diye şikayet eden sayısız insan var. Adamlar istiyoki Bm cocuklari hapur hupur yerken goreyim. Surekli kollar bacaklar kopsun. Diziden yetişkin içeriğini çıkarınca multimilyon kez izledigimiz okuduğumuz klişe hikayelerden birisi.

Ayrica atraini oynayan eleman mimik yapamıyor ya da nasıl geçsin hikayesi bana. Bu sezon kimiko franchie hikayesi kuscaktim nerdeyse. Hiç görmediğimiz donusumler orjinallikten oluyor.

Neyse sen savunuyonuyon diye bende gomuyom ama. İzlenir yani o ladarda kötü değil. Güzel yerleride var. Homelander iyi oynuyo mesela. Hosuma gidiyo hikayesi falan filan.
Başarılı bir dizi olduğunu düşünüyorum ama dediğin gibi biraz fazla abartılıyor. Benzer olayı en son Dark'ta görmüştüm, bu yine o kadar kötü değil tabi.

homelander'ı çıkart, bu dizi izlenmez. adam tek başına götürüyor diziyi.
dizinin %80'i çok kötü, %20'i çok iyi. %20 için izliyoruz işte.
geri kalanı da atlata atlata izliyoruz.

yetişkin içeriği de çok fazla abartıyorlar. başka bir dizide bu kadar yetişkin içerik olsa izlemezdim de, çizgi romanı okuduk diye izliyoruz işte. ilk defa bir dizinin sansürlenmesini doğru buldum. sansürlü hali daha izlenebilir.

Şu Frenchie ve MM malları neden Butcher’dan bu kadar nefret ediyor anlamış değilim. Adam ne yaptıysa kendine yaptı, ömründen çaldı. Leşsiniz ya resmen. Bedel ödemeden yarı tanrı varlıkları indirmeye çalışıyor adamlar. Bunlara Oda gibi senarist lazım. Starlight, MM ve Frenchie gibi seriye sjw sosu katmak için kullanılan karakterlerin acilen seriden çıkması lazım. Zaten bunlar bir işe yarasınlar diye yazılan her sahne ilkokul piyesi tadında. Zaten Frenchie ve Kimiko’nun vakit doldurmak için konuştuğu sahneleri direkt sarıyorum. Oysa çizgi romanda gayet eğlenceli tiplerdi bu adamlar.

s3e8
Soldier Boy’a kurulan kumpas üzdü. Grace’in eline düşmesi hoş olmadı ama ölmesinden iyidir. Dördüncü sezonun sonlarına doğru tekrar ortaya çıkacaktır.

Noir’in böyle kolay ölmesini beklemiyordum, yazık oldu. Karakter güzel işlenmişti bu noktaya kadar ama böyle ters köşelere asla hayır demem.

Homelander’ın Meave’den bu kadar dayak yemesi de çok saçmaydı. Adam Soldier Boy ve Butcher ile aynı anda dövüşüyordu iki bölüm önce. Bize bu zamana kadar gösterilen Homelander Meave’e karşı daha baskın bir performans göstermeliydi.

Sezon finalini pek etkileyici bulmadım. Meave’in kendini feda etmesinden etkilenmemiştim ama bari ölü kalsaydı, One Piece tadında bir sezon finali olmuş. Bir sürü şey oldu ama aslında hiçbir şey olmadı.

Son düzenleme:
Ya The Boys'a burun kıvırmak nedir anasını satayım :/ Alanında açık ara en iyisiyken gelmiş geçmiş en iyi dizilere de adını altın harflerle yazdırdı. Basit bir iş değil çerezlik bir iş değil tepeden tırnağa billur bu seri. Neyse herkesin kendi şeysi

Sezon finalinde inanılmaz şeyler olacak gibi oluyor ama aslında pek bir şey olmuyor. Zayıf kalmış bölüm. Kartlar yeniden dağıtıldı artık geri dönüşü olmayan bir noktaya gelindi. Önümüzdeki sezon final yapabilir ya da komple dünyayı kaosa sürükledikten sonra bir sonraki sezonla mevzuyu kapatabilirler. Bölümün sonlarında nur topu gibi bir psikopatımız daha oldu. Azmaya dünden meyilli bu histerik velet onca ilgi alakaya ve sevgiyle büyütülmeye rağmen Homelander'dan daha sağlam psikopata dönüşebilir.

Maeve sabah akşam antrenman yaptı tamam ama Homelander'ı bu kadar zorlaması olmadı. Böyle bir performansı ancak 2 vs 1'de vermeliydi. Bu arada Homelander gerçekten fazla gücün kurbanı. Ne Butcher ne Soldier Boy ne de Maeve gibi dövüşemiyor. Soldier Boy aralarında en tecrübelisi sadece güç değil dövüş kabiliyeti olarak da çok öne çıkıyor. Sağlam psikopat, Homelander'a olan tavrı üstüne çocuğa bile iki dakika düşünmeden hamle yapması vs varlığı bu bölüm bayağı gerdi. Ayrıca bu sezon Homelander'ın hayatta kalmasını sağlayan şey Ryan hamlesiydi. SB'yi etkilemeye çalışmak isteyip başarısız olmasına rağmen Butcher'ı yanına çekerek hayatta kalmış oldu. Butcher, Maeve, SB Homelander'ı her türlü öldürürdü orada.

Noir'e çok üzüldüm lan az daha dram kassalar ağlardım. Bu sezon büyük bir güç kaynağından enerji çekip şov yapacaktır demiştim Starlight için ama beklediğim bu değildi anasını satayım. O kadar şarja taş çatlasın iki metre daha ittirebildi. Lan ne çöp güç bu ya :/ Ekibin de embesil hareketleri ve mabadlarının kaşınması o nazlı tavırları falan iyice sinir etmeye başladı. Ulan Butcher olmasa ne bok yiyeceksiniz adam zaten doğru olanı yapan tarafta kendi canından başka kimseyi de işin içine katmıyor. Sapına kadar delikanlı adama kem küm ediyor kezban sürüsü. MM'nin bebesinin üvey babası da tepeden tırnağa Redneck. Redneck diyarında Homelander ortaya çıksa aynı bu şekilde bağrınmaya çoşmaya başlar Allah'ın cahilleri. Hiç tatava yapmadan kendi memleketinin gerçekleriyle billur geçmelerine bitiyorum bu dizide.

Yeni sezonu seneye salın hemen ömürden gidiyor çok bekletmeyin lan.

Ya 8. bölümün yarısındayım ben yapanların kafasına tüküreyim. Noir inşallah bomboş ölmez dedim durduk yere öldürdüler karakteri. Uzun penis adam bile Noirdan çok sahne aldı herhalde.

Bölüm hayal kırıklığı oldu benim için.
Butcher'a önceki bölüm sonunda biraz kızmıştım ama hakkını verdi reis gene büyüklüğünü yaptı. Mm ve takım ayrı bir uyuz ediyor zaten sütten çıkmış ak kaşık değil diyorlar filan. Ulen sen çok mu farklısın g*t. İyilik meleği kesildi hepsi. Adam olmasa 2 güne ölceniz neyin tantanası bu. Noir büyük hayal kırıklığı oldu baya beklentim vardı karakterden dümdüz harcandı. Ha hikayesel olarak iyidi ama bu kadar güçsüz olmamalıydı be abi... Dövüşe gelicek olursam Maeve gereğinden fazla güçlü olmuş bence. Bu bölüm herkesi dümdüz eden Soldier Boy gibi adamı tokatladı Homelandır. Hadi tam gücünde değildi Soldier Boy ulti atmıştı denebilir ama Hughie araya girmese Butcher'ı da alıcaktı orda. Bu kadar başa baş olması Maeve ile saçma geldi. Neyse demek ki full gücünde olsa Soldier Boy gayet teke tek atarmış Homelandır ile yenemese bile. Homelander Stormfront Soldier Boy Maeve diğerlerinden ayrı bir ligde belli. Star Light'ın saldırısı da heyecan yaptı çöp çıktı koptum orda :hhh: Butcher'ın fazla zamanı kalmadığına görebu sezon final olur herhalde. Gereksiz uzatmazlar umarım.

Överken nasıl övdüysek yererken de öyle yereceğiz.

Rezil bölüm, gereksiz, anlamsız plotlar. Ben bu yüzden yavaş yavaş ilerleyen serileri daha çok seviyorum çünkü büyük olaylar olsun diye uğraşıldığında yazarların eli kolu bağlanıyor ortaya bir ucube çıkarıyorlar.

1.sezon hala en iyi sezon.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık