Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 135 93.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    145
Pound'un kurtuluşu mu yoksa Maeve'in kurtuluşu mu daha dandik? Karar veremedim. Çok kötü bir sezon finaliydi, savaşların hiçbiri tatmin etmedi. Veletin sondaki gülüşe bakarsak babasına çekmiş, Butcher bunlar için boşa uğraşıyor.

Bu dizideki adamım Butcher'dı, ama o da fos çıktı. Yeni favorim Soldier Boy. Sözünün eri, yaptıklarının arkasında duran ve hedef odaklı bir canavar.

kılıç diyince aklıma çizgi romandaki olay geldi. Dizide de kılıcı olsaydı keşke :D
Dizide öyle olmazdı kılıç olsa baya kafasına falan sokabilirdi kılıcı kürdan bile soktu adamın kulağına xD

Yani eliniz kolunuz bağlı, kimseyi öldüremiyorsunuz, kadının dayak yemesine de gönlünüz razı gelmiyor son dönem böyle bir akım var zaten ee olum yiyemeceğiniz yükün altına niye giriyorsunuz rezil ettiniz koca sezonu ya. Asker çocuğun da yaptıklarının bir geçerliliği yok onu da doğru düzgün analatamadılar. Neyse salla önemli değil.

Butcher kendinden beklenileni yaptı ama o da gereksiz fazla yumuşamaya başlıyor, diğer liboşların tarafına geçer yakında.

Sezon genel olarak çok iyiydi taa ki son bölüme kadar. Artık birilerinin ölmesi gerekiyordu ama maalesef herkes hayatta.

Bu arada.
Asker çocuk daha Queen'i öldüremiyor neyi öldürecek o ultisiyle.
Yapacağınız dizinin ben, düşündükçe daha da batıyor :artiz:

Noir'i savaşa dahil edip 3-5 numara gösterseler çok daha iyi bir final olabilirdi. Çizgi film karakteri gören silik bir karakter yerine senelerce Soldier Boy için hazırlanmış zeki bir karakter tasarlamak zor mu?

Sezon finali hayal kırıklığıydı benim için. Daha önce de bazılarının yazıldığı üzere sebepleri:

Öncelikle tekrarlayacağım, Deep ve A-Train gereksizliği devam ediyor. Şimdi de Deep'in eski karısının meselesi 4. sezonda boşa yer kaplayacak. Şu iki lüzumsuz yerine başka iki lüzumsuz bulunabilirdi. Hikaye de tazelenmiş olurdu. Marvel ve DC'de kahraman mı tükenir? Yap 2 parodi daha.

En önemlisi ise son 30 dakikada yapılan saçma sapan kurgu. Soldier Boy bir yerlerde çocuklarım olduğunu düşünüyorum derken niye Homelander'a saldırdı? Tamam, yavrum diye sarılmasını beklemezsin ama sen oğlunu öldürsen bunlar seni yaşatacaklar mı sanki?

Maeve'İ kim 109 yaptı lan? Bu kadın Homelander'ı öyle tutacak biri mi? Tutacaksa bunca zaman niye dalmadı? Bİldiğin Soldier Boy kadar tutabildi. Homelander öldürmek istemese bile daha kolay etkisizleştirebilmeliydi.

Maeve'in abartılması bununla bitmiyor. Bir de Soldier Boy patlatırken ona sarılıyor. Sarılması yetmezmiş gibi bir de patlamadan sağ çıkıyor. Yahu bu patlama gücü etkisiz kılan bir patlama, direkt alıp nasıl yaşıyorsun ya?

Soldier Boy patladıktan sonra nasıl ele geçiriliyor. Dİrekt Mallory'nin önünde görüyoruz. Kimiko'yu patlatıp yürüyüp gitmedi mi bu? Nasıl ele geçirildi?

Butcher ölmez o kesin de bana kalırsa mav compan v alıp kalıcı olarak Supe olacak.

Frenchie biraz baş kaldırdı sonunda.

Kimiko dans mans ayağına Frenchie'yi öldürtüyordu.

Maeve'in Starlight'ı yıkayıp yağlamasından anime havası aldım.

Black Noir'e yazık oldu. Maeve, A-Train ve Deep'den çok daha kaliteli karakterdi.

Justice League bölümünde Superman'e karşı verilen dövüş daha iyiydi.

Tam bir "Heyecan olsun ama kimseye de bir şey olmasın" bölümüydü.

6.5/10 puanım.

Açıkçası ben finalde Soldier Boy & Butcher vs. Homelander & Black Noir bekliyordum.
Benim de beklentim aşağı yukarı bu şekildeydi ama Noir tek çalışır diyordum. Homelander ilgi budalası olduğu için babasına yaranmaya çalışacağı belliydi. Babası ters köşe yapınca da Noir'le savaş içinde ekip olurlardı. Onun yerine içine çocuk dahil edilen saçma sapan şeyler gördük.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık