Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] The Boys (2019-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 135 93.1%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 10 6.9%

• Kullanılan toplam oy
    145
Överken nasıl övdüysek yererken de öyle yereceğiz.

Rezil bölüm, gereksiz, anlamsız plotlar. Ben bu yüzden yavaş yavaş ilerleyen serileri daha çok seviyorum çünkü büyük olaylar olsun diye uğraşıldığında yazarların eli kolu bağlanıyor ortaya bir ucube çıkarıyorlar.

1.sezon hala en iyi sezon.
Kuscaktim bu bölüm harbiden büyük hayal kırıklığı.

Edit en sonu begendim ama homelander kurtariyo diziyi resmen diger tum hikayeler karakterler çöp.

Kuscaktim bu bölüm harbiden büyük hayal kırıklığı.

Edit en sonu begendim ama homelander kurtariyo diziyi resmen diger tum hikayeler karakterler çöp.
Bölümün akılla mantıkla izahı yok resmen power rangers bölümü yapmışlar geçen sezon finali de dandikti ama bu sezon aman Yarabbi utana sıkıla izledim.

Ryan olayına bir türlü ısınamamıştım zaten bu bölümde hic gerek yoktu bence ona. Plot olayı da canımı sıktı.

Sezon finali ama hiçbir şey olmadı. Bölümü sevmedim, Herogasm bölümü daha keyiflendirmişti beni şahsen.

Soldier Boy'un ölmeyeceğini tahmin ediyordum Winçıstır abimi hemen öldürmezler ve Maeve ölmeliydi...

Noir'de de feci ters köşe oldum. :D

Adam gibi adam Homelander. O da olmasa zevk alamayacağız diziden. Herkesin kendini farklı gösterme çabası varken kendisi sonunda fazla beklenti yüzünden balataları yaktı, içi dışı bir oldu. Starlight kadar balon ve itici karakter yok dizide. 6.ve 7.bölümlere göre biraz sönük kaldı ama dövüşler fanları coşturmuştur.

Çizgi Romandan spoiler içerir
Bu adamın plotunu Queen'e yazmışlar teke tek alıyordu Homelander'ı ben şimdi Homelander'ın nesini ciddiye alayım :oleyo2:
Alamazdı da baya kapıştı harbiden. Teknik 0 Homelander'da. Güç sarhoşluğundan kendini geliştirmemiş. Her şeyi lazerle indiriceğini sanıyor. Çok tank adam bir türlü bir şey olmuyor tabi ayrı konu. Maeve yenemese de hırpalardı biraz daha. Çizgi romandaki Noir başka bir şey zaten adam tek yumrukla Homelander'ın çenesini koparmıştı :oleyo2:

Alamazdı da baya kapıştı harbiden. Teknik 0 Homelander'da. Güç sarhoşluğundan kendini geliştirmemiş. Her şeyi lazerle indiriceğini sanıyor. Çok tank adam bir türlü bir şey olmuyor tabi ayrı konu. Maeve yenemese de hırpalardı biraz daha. Çizgi romandaki Noir başka bir şey zaten adam tek yumrukla Homelander'ın çenesini koparmıştı :oleyo2:
Baya kapıştı ne yav, ağzını yüzünü eline veriyordu Allahtan kılıcı falan yoktu :hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık