Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adamın hiç mi sözü geçmiyor o zaman? Yani sırf editör gazı yüzünden mi şu an Law, Kid ve diğerleri var. Seriden soğur insan bu yüzden ya.
Sözü geçmekten öte hacı şunu da çiz daha güzel olur bea tarzı bir olay vardır aralarında fikir alış verişi yani yoksa Kid, Law ve diğerleri zaten var da Shabondy'de gözükmeyeceklermiş ilk olarak

hunter07

Barto çok komik bence... Gelirse yakışır tayfaya. Cavendish gelirse; Sanji ya ölür ya da öldürür o adamı, Ladylerle dolu bi yerde:)

Law gelsin Law çakal adam iyidir. Namiyi, Robini, Sanjiyi alır yanına binbir türlü plan kurar milletin anasını bellerler. O olmadı Dof gelsin :/

Law gelsin, Law Luffy'nin sağ kolu olsun, Sanji de sol kolu olsun.Zoro da Luffy'i ararken kuş kafesine çarpıp ölsün :/

Roronoa Zoro

Barto'nun nesini istiyorsunuz anlamıyorum, bu herif bildiğin şebek , Bellamy bile daha iyi bir seçenek olur

Ayrıca Law kendisi Luffy nin arkadaşı , tayfa elemanı olacak birisi değil, adam Luffy nin bir nevi eşiti, aralarında Roger ile Wb gibi bir ilişki var bence

bir çok şeyin 10 üyeye işaret ettiğini biliyorum ama umarım en az 12-13 e kadar çıkar müttefiklerde var ama ben tayfanın biraz kalabalıklaşmasını isterim canavar üçlü olsun canavar 5li ne olur artsın bence 10 da kalmasın... 20 bile olsa hayır demem sonuçta zaten bazıları daha önde shanksın tayfayı düşün öndeki adamlar hep aynı ama gemi dolu adam kaynıyor.

öyle olsun demiyorum ama 10 az. illa baba karakterler de lazım değil kk nın tayfasında buggy de vardı çok güçlü değildi ama tayfanın bir parçasıydı en nihayetinde.

hunter07

Bencede 10 az ama Odanın o konuda fikir değiştireceğini sanmıyorum. Son gelecek 2 kişinin katılyorum; kesinlikle savaş gücünü direkt artıracak adamlar olması lazım.Luffy ,Zoro,Sanji birazda Franky nereye kadar? Tamam Namiye,Robine,Choppera,Brooka,Usoppa lafım yokda savaş gücü çok düşük oluyor böyle... Law bencede gelmez.Fakat Luffy Dofu indirdikten sonra;Law NW de çok güçlü ve güvenilir bir müttefik olacak bence... Emrin olur Luffy reis misali... Bizimkilerin farkına varamadığı pek çok tehlikeyi haberdar edecek veya göğüslemeye çalışacakdır...

Ben hala Jince ve Bartolomeo gelsin diyorum. Barto gelmezse de Jinbe mutlaka gelmeli, bana göre gelecek de.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık