Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Robin niye ezikleniyor onu anlamıyorum; Franky ile net kapışır.

hunter07

Jinbei bence de gelecek.Sanırım Oda-Sensei şöyle düşündü; Jinbeiyi Marineford dan sonra tayfaya alırsam bu güç dengesini bozar.Dikkatler tayfada Jinbeinin üzerine kayar.Artı Balıkadam arcı olayıda var malum senaryo gereği orada Jinbei bana dışarıda lazım( Luffyi kahraman yapmaya filan çalıştı biliyorsunuz...) Ancak soru şurada; O arc dan sonra niye almadı Jinbeiyi tayfaya? Tam yeri idi aslında. Benim aklıma şu geliyor;malum Bigmom ada için bir tehdit olabilir. o yüzden sanırım Jinbei Bigmom ile kapışırken tayfaya girecek...

Ya Robin konusunda haklısınız. Gelcek vaadediyor aslında. 2 yıl dragonun yanı filan... Ama şu ana kadar çok etkili bişey çıkmadı henüz. İnşllh ileride çıkar çok isterim. Oda sanırım tayfada Robini savaş gücünden ziyade akil adam gibi kullanmaya çalışıyor o yüzden gibi bence. Ben direk karizması olan savaş gücü yüksek birisini istiyorum şeytan üçlünün yanına aslında.Umarım olur...

Jinbei bence de gelecek.Sanırım Oda-Sensei şöyle düşündü; Jinbeiyi Marineford dan sonra tayfaya alırsam bu güç dengesini bozar.Dikkatler tayfada Jinbeinin üzerine kayar.Artı Balıkadam arcı olayıda var malum senaryo gereği orada Jinbei bana dışarıda lazım( Luffyi kahraman yapmaya filan çalıştı biliyorsunuz...) Ancak soru şurada; O arc dan sonra niye almadı Jinbeiyi tayfaya? Tam yeri idi aslında. Benim aklıma şu geliyor;malum Bigmom ada için bir tehdit olabilir. o yüzden sanırım Jinbei Bigmom ile kapışırken tayfaya girecek...
Güç dengesi konusuna katılıyorum. BAA'dan sonra katılmaması bana göre normal. Çünkü tayfanın özellikle Luffy ve Zoro'nun daha ne kadar ilerleme kaydettiğini göremedik. Jinbe o an gelse Zoro'yu geçer hatta Luff'yi bile zorlardı. Jinbe geldiğinde Zoro ondan üstün olmalı. O yüzden de bu arcların (PH ve Dressrosa) Jinbe olmadan geçmesi gerekliydi ki biraz daha ilerleme kaydedilsin. Ben bu arc sonunda ya da bundan sonraki arc sonunda (büyük ihtimal Wano'dan sonra) Jinbe gelecektir diye düşünüyorum. Luccy bazen şakasına tayfaya davet etti bazılarını (zombiye bile gel demişti) ama gırgırına dedi. Ama Jinbe'ye teklif yaparken geyet ciddiydi. Bunu da göze alarak bence Jinbe kesinlikle gelecek. Oda bunu boşuna gözümüze sokmadı diye düşünüyorum.

hunter07

Güç dengesi konusuna katılıyorum. BAA'dan sonra katılmaması bana göre normal. Çünkü tayfanın özellikle Luffy ve Zoro'nun daha ne kadar ilerleme kaydettiğini göremedik. Jinbe o an gelse Zoro'yu geçer hatta Luff'yi bile zorlardı. Jinbe geldiğinde Zoro ondan üstün olmalı. O yüzden de bu arcların (PH ve Dressrosa) Jinbe olmadan geçmesi gerekliydi ki biraz daha ilerleme kaydedilsin. Ben bu arc sonunda ya da bundan sonraki arc sonunda (büyük ihtimal Wano'dan sonra) Jinbe gelecektir diye düşünüyorum. Luccy bazen şakasına tayfaya davet etti bazılarını (zombiye bile gel demişti) ama gırgırına dedi. Ama Jinbe'ye teklif yaparken geyet ciddiydi. Bunu da göze alarak bence Jinbe kesinlikle gelecek. Oda bunu boşuna gözümüze sokmadı diye düşünüyorum.
Aynen bende katılıyorum yazdıklarına...

hunter07

Yanlız aklıma geldide; Birisi daha evvel yazmıştı, kim hatırlamıyorum. Tayfaya katılacakların önce hikayesi oluyor sonra katılıyor diye. Bencede doğru.Jinbeinin hikayesi verildi.O yüzden onu banko görüyorum.Ancak Bartonun öyle güçlü bir hikayesi verilmedi şu an için. Yani son eleman bildiğimiz hiçkimse olmama ihtimalide bana çok güçlü gözüküyor...

Yanlız aklıma geldide; Birisi daha evvel yazmıştı, kim hatırlamıyorum. Tayfaya katılacakların önce hikayesi oluyor sonra katılıyor diye. Bencede doğru.Jinbeinin hikayesi verildi.O yüzden onu banko görüyorum.Ancak Bartonun öyle güçlü bir hikayesi verilmedi şu an için. Yani son eleman bildiğimiz hiçkimse olmama ihtimalide bana çok güçlü gözüküyor...
Robinin hikayesi olduğunu katıldıktan sonra öğrendik. Bir de böyle düşün.

hunter07

Doğru diyorsunda. Dikkatimi çekmişti o zaman; Eneis Lobyden önce o kadar şey yaşamalarına rağmen,Robin tayfaya isimleriyle değil lakaplarıyla filan sesleniyordu.( Rotacı hanım vb...) yani tam olarak tayfaya dahil değildi aslında bence öncesinde... Tabii bu benim görüşüm başkası katılmayabilir...

Tayfaya katılacak üye Law bana göre çünkü. Zoro hariç bu zamana kadar herkese özel arcta insanlar tayfaya katıldı.
Usopp'un köyünü Kuro'dan Luffy kurtardı.
Nami'nin köyünü Arlong'tan Luffy kurtardı.
Sanji'nin restoranını Crieg'den Luffy kurtardı.
Robin'i cp9'dan Luffy kurtardı.
Brook'un gölgesini Luffy kurtarmasa bile Zoro aldı.( Moriah'ı yenerek gölgesini çalan adamdan intikamını aldı)
Law'ın da Dofi'den geçmişinin intikamını Luffy sayesinde almaya devam ediyor. Bizim tayfa olmasa hayatta bunları başaramazdı şuan tek kalan Dof ve Trebol muhtemelen Luffy alacak gibi duruyor intikamını Law'ın takati inancı kalmadı 780. bölümde Luffy'e olan inancını belirtmişti. Zaten arc tamamen Law'ın intikamı üzerine kurulu bu yüzden yeni tayfa üyesi Law'dır diyorum. İnşallah gelir tayfaya KKlik yolunda çok büyük katkıları olacak. Ayrıca Jimbei'nin de ülkesini kurtardı. Onunda sonradan tayfaya katılacağı söylendi. Hep tayfaya gelen kişilere arc boyunca kötülük yapan Boss'u tokatlayıp tayfaya katıyor. Luffy zaten Law'ı tayfaya katacağını sürekli söylüyor Law tayfada gözüyle bakıyorum hadi bakalım inşallah.

hunter07

Dediklerinde haklısında.Luffy Bossu bi pataklıyor sonra parti ve tayfanın yeni üyesi +...Fakat bende Law konusunda soru işaretleri var . Bakalım az kaldı. Yakında belli olur gibi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık