Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yavaş yavaş diger dövüşlerin bitisini görecez gibi duruyor, umarım en hızlı şekilde sonuçları görürüz ve tayfaya gelecek kişi belli olur, suan herkes gelebilir cok fazla alternatif var, hem güçlü hem yetenekli hem eğlenceli birinin gelmesi lazım bu da bizlere Barto yu gösteriyor ama onun da bi hayali yok bildigimiz kadarıyla.

Bu durumda ortada sugar şeçeneği kalıyor. Katılıp katılmayacağına kesin gözüyle bakabileceğimiz bir karakter değil kendisi
Sugarın meyvesi benim teorime göre one piece evreninin ve hikayesinin en önemli taşlarından biri. Ne demek istediğimi mutlak anlayanlar vardır. Bütün konuları çok iyi takip edemiyorum eksisi gibi. Yazılıp çizildiyse, sugar ve meyvesi hakkında teori varsa affedin.
Sugar tayfaya gelirse aklımdakileri yazacam. Gerçi gelmese de daha önceden yazılmadıysa yazmayı planlıyorum.

ceasar gercektende frankyi upgrade eder,sanjinin güzeller adasından aldıgı formülü geliştirebilir,chopper rumble ballını hasarsız ve sürekli kullanabilecek hale getirebilir,luffy için etin en uygun pişme sıcaklıgını arastırır,usoppa bilimum silah yapımında yardım saglar...

varya düşününce cidden tayfada bir bilim adamı olması üstüne birde logia paha biçilemez.balıkadamıda koydunmu tamam işte.law,barto,saide tayfalarıyla müttefik alın size yonko yıkıcı tim :flaugh:
-Adamın gideceği yer yok.
-Meyvesi iyi ve logia.
-Franky'nin gücüne güç katabilir, Chopper'a deneylerinde yardımcı olabilir.
-Çocuksu hareketleri hakeza tayfaya yakın hissettiriyor ve görev adamı olması da cabası.
-Tayfadaki bilimadamı eksiğini de kapatır.
Bunları göz önüne aldığımızda gelmesi gayet makul ve mantıklı duruyor.
Üstelik aranan birisi Ceasar. Dofun koruması olmazsa başına geleceklerin kendiside farkında. Ayrıca Big mom ile olan muhabbette ortada. Big Mom da onun peşinde. Birçok arkadaşında dediği gibi bilim adamıda lazım tayfamıza. Ve bence Ceaserdan iyi bir bilim adamınında tayfaya gelebilme ihtimali yok . Koşullar çok uygun. Ve ayrıca şeytan meyveleride açıklanmalı kurgu içerisinde. Bunuda en iyi yapacaklardan biri ceaser olsa gerek.
Bartoda gönüllerimizdeki favori. Kim bilir. Belki birden fazla üye tayfaya katılır.

Sugarın meyvesi benim teorime göre one piece evreninin ve hikayesinin en önemli taşlarından biri. Ne demek istediğimi mutlak anlayanlar vardır. Bütün konuları çok iyi takip edemiyorum eksisi gibi. Yazılıp çizildiyse, sugar ve meyvesi hakkında teori varsa affedin.
Sugar tayfaya gelirse aklımdakileri yazacam. Gerçi gelmese de daha önceden yazılmadıysa yazmayı planlıyorum.

Üstelik aranın birisi Ceasar. Dofun koruması olmazsa başına geleceklerin kendiside farkında. Ayrıca Big mom ile olan muhabbette ortada. Big Mom da onun peşinde. Birçok arkadaşında dediği gibi bilim adamıda lazım tayfamıza. Ve bence Ceaserdan iyi bir bilim adamınında tayfaya gelebilme ihtimali yok . Koşullar çok uygun. Ve ayrıca şeytan meyveleride açıklanmalı kurgu içerisinde. Bunuda en iyi yapacaklardan biri ceaser olsa gerek.
Bartoda gönüllerimizdeki favori. Kim bilir. Belki birden fazla üye tayfaya katılır.
Açıkçası ben de CC'nin gelmesini istiyorum bir yandan (benim gözümde tayfaya logia lazım ve de meyvesi çok iyi CC'nin) bir yandan da istemiyorum (PH'ta çocuklara yaptıklarından dolayı). Ama gelmez bence çünkü Usopp'un CC için dedikleri aklıma geliyor "Luffy'nin en nefret ettiği tipte bir adam". Bu laftan sonra CC'nin geleceğini sanmıyorum. Kararsız kaldım bu konuda. Ama meyve çok iyi ziyan olmasın da istiyorum. %51 gelsin %49 gelmesin istiyorum :D

Bence Barto ve Jinbe gelecek. Özellikle Jinbe benim gözümde banko. Luffy'nin "10 kişi yeter sanırım" sözü olmasa Jinbe, Barto, Cavendish ve CC'nin gelmesini çok isterdim açıkçası. Özellikle geçen haftaki Barto-Cavendish didişmesinden sonra :D Arc bitse de görsek bakalım şu anki gördüklerimizden/tahmin ettiklerimizden biri gelecek mi tayfaya.

10 kişi sınırımız varsa eğer; limiti doldurmuşuz demektir Jinbei'nin katılmaya söz verdiğini düşünürsek.
Eğer sınır yoksa Barto-Jinbei-Caesar üçlüsünün gelmesini isterim, hepsi tayfayı 2-3 seviye atlatır neredeyse. Teker teker incelersek;

Jinbei: Muhtemelen yaşayan en güçlü balıkadam. Üstün bir balıkadam karatesine sahip (meyve kullanıcılarına karşı kullanabilinir), eski bir schibukai, çok iyi bir yüzücü (tayfadaki meyve kullanıcılarını denizden kurtarabilir) ve Luffy'e inanıyor. Gelmesini şahsen isterim, tek problem özürlü gibi çıkardığı "Luffffy-Gkgkun" sesi :(
Barto: Tayfaya büyük hayranlık duyuyor ve çok kullanışlı bir paramecia şeytan meyvesine sahip. Şu an ilerleyen arc içerisinde tayfaya katılması en muhtemel kişilerden birisi. Gücünü arenada yeterince gösterdi diye düşünüyorum.
Caesar: Aslında bu üçlü arasında tayfaya gelmesini en çok istediğim kişi; logia türü çok iyi bir meyveye sahip olması, sayılı bilim adamlarından birisi oluşu ve dünya çağında tanınıyor olması özellikleriyle ön plana çıkıyor. En çokta tayfanın logia türü şeytan meyvesi eksikliğini gidereceğini düşündüğüm için istiyorum. Üstüne şakacı mizacı ile tayfaya şimdiden uyum sağlamış durumda. Problem ise şu ana kadar gördüğümüz üzere çocuklara yaptıkları, kötü bir insan olması sebebiyle tayfaya katılması zor görünüyor. Tabi Oda geçmişinde yaptıklarına haklı çıkartacak bir şeyler çizerse ayrı... Sonuçta hangimiz Robin'in Arabasta'da tayfaya katılacağını düşündük ki?

Bunların dışında Cavendish'de tayfaya katılabileceklerden. Ancak katılsa dahi bunun uzun süreli olacağını düşünmüyorum (Vivi gibi). Kendi şöhretini geri kazandıktan, bir yonkou düşürdükten sonra kendi yoluna gidecektir ve bizim tayfanın müttefiki olacaktır. Özellikle Hakuba formu ile Luffy ile eşdeğer, çok güçlü bir karakter. Luffy daha tayfasını toplamaya yeni başlamışken, kendisi Yeni Dünya'ya girmişti. Büyük tecrübe farkı ile tayfaya yine yardımcı olabilir.
Law'ın tayfaya gelmesi ise ihtimal dahilinde bile değil. Zaten kendi tayfası var, müttefik olarak kalacaktır.

Düşünceler değişebilir. Manganın ömrü uzun. :W
Editörler uygun görürse yeni karakterler eklenebilir. Sözlere pek kanmamak lazım. Ne kadar sanat da olsa bir iş sonuçta bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık