Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mariah in gücü üst yöneticilere yakındır 3 Bellamy alamaz bence.

Hadi olmadi Hiç yoktan deli supportluk yapar.

Luffy Kaido'yu indirsin diye gölge verir belki lan gerçi saçma ve komik olur ama şimdi düşünüyorum düşünüyorum zaman atlaması olmadan bir yonkou nasıl inecek bulamıyorum

Tamam da bunları geliştirmek için savaşmak lazım gerçi Dof'tan sonra Wano'da da bir canavar indirip amiral alacak kıvama gelecek bence Luffy ama yonkoular amirallerden de öte biliyorsun.
Sonraki arcta Zou olur muhtemelen Amiral alır (yada o seviye bir adam) Wano lideride Amiral üstü bir adamsa oda ara sıcak işte. Sonra ver elini Yonkou :D Tabi basit anlatımı böyle.

Bu arcta Bellamy gelecek bence tayfaya.Jinbei de katılırsa bir şeye benzer tayfa ama yine de 2 güçlü adam ihtiyacı var gibi duruyor.6 hadi Chopper da ciddileşirse 7 kişi var tayfada savaşacak.Usop,Nami ve Robin teke tekte pek bir işlevleri olmayan kişiler.Aokiji gelebilir diye düşünüyordum önceden ama artık katılacaksa da çok sonraları olur.Oda Zoro'nun yerini kaybettirmeycektir bence.O yüzden de Jinbei sonradan katılacak tayfaya.

Unknown

Sonraki arcta Zou olur muhtemelen Amiral alır (yada o seviye bir adam) Wano lideride Amiral üstü bir adamsa oda ara sıcak işte. Sonra ver elini Yonkou :D Tabi basit anlatımı böyle.
Niye bilmiyorum ama ben Wano da liderlik savaşı bekliyorum haliyle birden fazla güçlü adamla savaşacaklar. Momo yu Shogun yapıp devam edecekler gibi hissediyorum.

[İKAZ]Daha fazla konu dışına çıkarsanız şikayette bulunacağım artık. :S[/İKAZ]

Bir ara Aokiji tayfaya katılacak diyen bir kitle vardı.Kalmadı mı artık onlardan? :ehe:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık