Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfaya Katılacak Kişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
[İKAZ]Daha fazla konu dışına çıkarsanız şikayette bulunacağım artık. :S[/İKAZ]

Bir ara Aokiji tayfaya katılacak diyen bir kitle vardı.Kalmadı mı artık onlardan? :ehe:
Ben onlardan biriyim.Hala daha gelmesini çok isterim.Bir tane canavar lazım tayfaya.Ama bu hemen olmamalı.Daha zamanı var bence.Şu an gelse bütün tayfayla vs atar ve yüksek ihtimal devirir de tayfayı.Aradaki fark kapandıktan sonra en başta gelmesini istediğim kişi.Şu an tayfaya Jinbei bile fazla olduğundan sonraya sakladı muhtemelen mangaka :D

Ben onlardan biriyim.Hala daha gelmesini çok isterim.Bir tane canavar lazım tayfaya.Ama bu hemen olmamalı.Daha zamanı var bence.Şu an gelse bütün tayfayla vs atar ve yüksek ihtimal devirir de tayfayı.Aradaki fark kapandıktan sonra en başta gelmesini istediğim kişi.Şu an tayfaya Jinbei bile fazla olduğundan sonraya sakladı muhtemelen mangaka :D
Aokiji reyizin Luffy'ye kaptan demesi yakışmaz bence.Tek tabanca takılmaya devam etsin.:D

Jinbei ise hem olaylara geçiş için hem de söylediğin gibi gelirse direkt olarak 2. adam konumuna geçeceği için sonraya sakladı Oda.Gerçi onu da pek sevmiyorum ya neyse bakalım. :(

@Xagrext
Dediğim gibi,kaptan demek yakışmaz ona. :S

Aokiji reyizin Luffy'ye kaptan demesi yakışmaz bence.Tek tabanca takılmaya devam etsin.:D

Jinbei ise hem olaylara geçiş için hem de söylediğin gibi gelirse direkt olarak 2. adam konumuna geçeceği için sonraya sakladı Oda.Gerçi onu da pek sevmiyorum ya neyse bakalım. :(
Luffy'e kim kaptan diyor ki :D Ama NW'de daha üstünde durulmaya başlandı Luffy'e olan saygının.Yine de ben gelsin isterim Aokiji.Yoksa tayfa gerçekten ezik şu anki haliyle ve muhtemelen de diğer yonkoular gibi tümen muhabbeti de olmaycağı için seçkin bir adam şart.Bu arc da Bellamy,diğer arc Jinbei,sonraki 2 ya 3 arc sonra Aokiji :D O zaman korsan kral tayfası derim işte.

Bölümler ilerledikçe Bellamy'nin gelmesini isteyen ya da gelirse de olur diyen kesim git gide artıyor.
Bu durum hiç hoş değil. :(

Görünüşe göre Barto yerine Bellamy gelecek tayfaya.:(

Bellamy gibi bir zırtapoz,Luffy'e saldırır,Luffy'i öldürmeyi düşünür.Dof'a hayran olur ama arc sonu tayfaya gelir.Barto Luffy için arenaya katılır.Bombalara kafa atar.Rebeccayı Diamante'den korur.Tayfaya katılmaya hakedecek bir sürü şey yapar ama gelemez.Oda umarım bu olayları görmezden gelmez.

aslında bellamy "matkap" chinjao'nun vereceği donanmayı alıp bizimkilere tümen olsa ne güzel olur :D 2. tümen de barto

Bellamy'nin tayfaya gelme ihtimali yok, şöyle düşünün bu adam Dof'a bu kadar sadıkken başka bir tayfaya katılmaz, Gin örneği gibi. Tayfaya katılacak yeni elemanı henüz görmedik sanırım Barto'nun gelmesini isterdim ama büyük ihtimalle oda müttefik olarak kalacak.

Görünüşe göre Barto yerine Bellamy gelecek tayfaya.:(

Bellamy gibi bir zırtapoz,Luffy'e saldırır,Luffy'i öldürmeyi düşünür.Dof'a hayran olur ama arc sonu tayfaya gelir.Barto Luffy için arenaya katılır.Bombalara kafa atar.Rebeccayı Diamante'den korur.Tayfaya katılmaya hakedecek bir sürü şey yapar ama gelemez.Oda umarım bu olayları görmezden gelmez.
Acı gerçekler işte. Biri Luffy'nin hayaliyle dalga geçer ona saldırır. Öbürü Luffy'ye gülenlere dalar o ve tayfası için yapabileceği her şeyi yapar.Ama Luffy'nin arkadaşım diye peşinde dolandığı kişi Bellamy olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık