Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfanın En Güçlü Dördüncü Üyesi

Dördüncü Güçlü Kimdir?

• Brook

Kullanılan: 0 0.0%
  • Franky

• Jinbe

• Nami

• Nico Robin

• Usopp

• Tony Tony Chopper

• Kullanılan toplam oy
    0
usoppu sonuncu yazdim diye sanirim bu yorumun. benim anlamadigim sey senin usoppu 4. yapmana ragmen herhangi bir elestiride bulunmayip saygi duydugum halde nexen boyle kucumseyici bir elestiri yapiyorsun. Nami kadar dovusemeyen birini daha yukari koymami bekleme benden ama sen nereye istersen koyabilirsin. Nami ile usopp kapissa Nami yener usoppu.

usoppu sonuncu yazdim diye sanirim bu yorumun. benim anlamadigim sey senin usoppu 4. yapmana ragmen herhangi bir elestiride bulunmayip saygi duydugum halde nexen boyle kucumseyici bir elestiri yapiyorsun. Nami kadar dovusemeyen birini daha yukari koymami bekleme benden ama sen nereye istersen koyabilirsin. Nami ile usopp kapissa Nami yener usoppu.
haklısın özür dilerim:üzgünüm:

Luffy'e 100 vererek bir güç sıralaması yapayım kendimce ;

Zoro-----92
Sanji-----89
Franky---77
Brook----70
Chopper-65
Usopp---65
Nico Robin-65
Nami------60
benim sıralamamda şu:
Luffy=100
Zoro=90
Sanji=88-89:)D)
Usopp=76.5
Franky=76
Brook=70
Robin=68
Chopper=67
Nami=50(daha düşük olabilir çünkü nami savaşçı değil onun yetenekleri tayfayı düşmanlardan çok felaketlerden koruyor)

tabiki de o ayrı konu. ben de saf hallerini kıyaslamıyorum. mesela usopp için tüm bitkileri zekası falan. luffy ile vs sinde gördük. sağlıklı olsa daha iyi bir maç çıkarabilirdi. ama demem o ki nami luffynin yarısı kadar yoktur herşeyiyle. en fazla %35 falandır bence.
Madem öyle bir zeka sıralaması yapalım. Bu defa zeka sıralamasında Nami ve Robin 100 alarak başlar bende. Doktorluk , marangozluk gibi mesleki vasıfları göz önünde bulundurmadan yapmak en mantıklısı.

Nami------100
Robin-----100
Sanji------80
franky-----80
Usopp-----70
Chopper---55
Brook------55
Zoro-------0
Luffy----- -1

serinqec01

Shirahoshi diyorum, şu anki yeteneği sadece denizkrallarını çağırabilmekle sınırlı olsada bu yetenekte ustalaştığında Şeytan Meyvesi kullanıcılarına çok büyük tehdit olur. Gemiyi parçalatır sonra o sudayken yedirtir felan :D

Shirahoshi diyorum, şu anki yeteneği sadece denizkrallarını çağırabilmekle sınırlı olsada bu yetenekte ustalaştığında Şeytan Meyvesi kullanıcılarına çok büyük tehdit olur. Gemiyi parçalatır sonra o sudayken yedirtir felan :D
Öncelikle şeytan meyvesi kullanıcılarını küçümsememek gerek. En basitinden örnek Aokiji (basit demek ayıp ya neyse) deniz kralları onun için hiç de sorun değil, suya düşmek mi asla, çamaşırlarınız aokiji ile pırıl pırıl :D (ne iğrenç espiri) Kısacası tüm şeytan meyveleri için deniz zayıflık demek değildir, ayrıca bir kaç örnek daha vermek gerekirse, enel, marco hatta magellan'ın bile kurtulma şansı olabilir, meyvesinin farklı gelişmeleri sonucu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık