Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Tayfanın En Güçlü Dördüncü Üyesi

Dördüncü Güçlü Kimdir?

• Brook

Kullanılan: 0 0.0%
  • Franky

• Jinbe

• Nami

• Nico Robin

• Usopp

• Tony Tony Chopper

• Kullanılan toplam oy
    0
muslu niye kızıyorsun ki ben daha devler adasındayım ne biliyim sanjinin o kadar güclenecegini_?
o bölümlerdede sanji hep 3. güçlü zaten :Do bölümlerde sanjiyle zoronun kavga etme sebebi 100 yıldır dövüşen devlerin sebebiyle aynı yani bi nevi aralarındaki güç farkının çok az olduğunun sinyallerini veriyor oda

o bölümlerdede sanji hep 3. güçlü zaten :Do bölümlerde sanjiyle zoronun kavga etme sebebi 100 yıldır dövüşen devlerin sebebiyle aynı yani bi nevi aralarındaki güç farkının çok az olduğunun sinyallerini veriyor oda
Hayır orada verilmek istenen olay,Olaylar aynı bunu anlatmak istiyor aradaki güç farkını zaten belirlemedimi daha önceki arclardan ? Yine sanji üçüncüyü Zoro ikinciyi alıyordu hoş bana göre arlong arc'da kuroobi hacciden daha güçlüydü,Daha sonra enies lobby arcta adam gibi resmen bir sıra yaptı rakiplerinin saçma sapan douriki midir nedir denilen puanlama sırasıyla.

Aynı şeyi söylemedik Borsalino ? Sen O dinazor olayını Zoronun sanjiden çok az güçlü olduğu sinallerini veriyor oda diyorsun ben ise Devlerle olan olayın mini şekli yansıtıldı aralarında her daim rekabet var diyorum.Her neyse.

Franky açık ara önde doğru olanı da bu zaten. CP9'dan Nero-Fukuro'yu yendi. Usopp'un Luffy'e meydan okuması sebebiyle yüklenenler olmuş ama Water 7 da Franky'nin gücü Luffy karşısında da gösterilmişti hatırlarsanız.

Franky açık ara önde doğru olanı da bu zaten. CP9'dan Nero-Fukuro'yu yendi. Usopp'un Luffy'e meydan okuması sebebiyle yüklenenler olmuş ama Water 7 da Franky'nin gücü Luffy karşısında da gösterilmişti hatırlarsanız.
Water 7 de luffy'nin dengi olarak karşımıza çıkmıştı franky. Luffy'le yenişememişlerdi. Ama ne hikmetse dördüncü diyosun...

Water 7 de luffy'nin dengi olarak karşımıza çıkmıştı franky. Luffy'le yenişememişlerdi. Ama ne hikmetse dördüncü diyosun...
Yenişemediler evet ama Luffy'de o zaman Gear 2 ve 3 yoktu. Franky aynı gücüyle kaldı lakin Enies Loby'de Luffy power-up'ın kralını yaptı. Aynı şekilde Zoro ve Sanji'de.

power up yapmasalardı sanji fankyi yenemezdi bence. zoro zaten çeliği kesebildiği için franky onun için sıkıntı değildi. Luffy de mermiden darbeden etkilenmiyor çok ta tın franky onun için. Ama sanji öyle değildi. sürekli savunma yapması gerekiyordu. luffynin ihtiyacı buna pek yoktu. zoro zaten kılıçlarla mermi falan sektiriyor. O şekilde franky tayfaya katılsaydı bugün 4. adam sanji derdim. Franky fanıyım sayılırım. durup durup avmlerini izliyorum :D
Franky reislerin reisidir gözümde :D Ben o mesajımda Luffy'nin bariz üstünlüğünü belirtmek amacıyla yazdım.

Orada amaç Franky'i bir nebze öne çıkarmak,Yoksa Luffy son dakikaya kadar usopp dövüşünde de bir üstünlük kuramamıştı,Ama sonuç tek attı.Zoro ile dövüşünde de yenişemedi bu böyle yani belli bir şey.

Orada amaç Franky'i bir nebze öne çıkarmak,Yoksa Luffy son dakikaya kadar usopp dövüşünde de bir üstünlük kuramamıştı,Ama sonuç tek attı.Zoro ile dövüşünde de yenişemedi bu böyle yani belli bir şey.
bir cümle en fazla bu kadar çelişebilir bravo:alkis:

allah aşkına birisi bana tek atmanın anlamını açıklasın

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık