Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadaki En Güçlü 5. Kişi Kim?

En güçlü 5. kişi kim?

• Kullanılan toplam oy
    278
Ichiji güçlü adam şimdi Oven'a çok sağlam koymuştu. Niji hız konusunda Sanjiye ayar veriyor. Şu Ovenın fark edemediği Sanji'ye.. Yonji, Linlin'i kısa da olsa durduruyor. Vinsmokelar aslında bakarsan baya güçlüler. Judge, Snackle takışıyordu..

Bu Reiju'nun yeteneği allahtan Smoothieye çok ters değil yoksa Reiju çok tehlikeli kadın. Reiju, Smoothie sahnelerini düşününce Magellan'ın ne kadar Underrated olduğunu tekrar tekrar anlıyorum
İchiji deldi zaten Oven'ı da Oven yine dövüşmeye devam ediyordu.Niji baya hızlı bu arada aynen.Reiju'nun İchiji ve Judge kadar güçlü olduğunu sanmıyorum da hax biraz o da.

İchiji deldi zaten Oven'ı da Oven yine dövüşmeye devam ediyordu.Niji baya hızlı bu arada aynen.Reiju'nun İchiji ve Judge kadar güçlü olduğunu sanmıyorum da hax biraz o da.
Kalkması çok da bir şey ifade etmiyor. O mangakanın tasarladığı ufak tokuşmalarla aralarındaki güç dengelerini gösteriyor. Moria'da Jimbei'den dayak yedikten sonra Curiel'in karşısına çıktı önemi yok ama..
Mf Jimbei > Mf Moria
WCI Ichiji > Oven

Enmalı Zoro, yanlış bir tabir zaten. Bununla beraber Suitli Sanji'de yanlış. Eğer, Sanji'nin gücünü; suitli ve suitsiz diye ayıracaksak. Zoro'da aynı şekilde Enma'lı ve Enma'sız ayırmak doğru olur. Çünkü bariz bir güç düşüşü yaşayacak. Yosaku ve Johnny'nin kılıçları ile aynı perfonmansı gösterececeğine inanıyorsan; Zoro'nun, Enma için dediklerini de geçersiz kılıyorsun demektir.
Hız, dayanıklılık, saldırı gücü, kalkan, görünmezlik ve uçma/süzülme gibi gibi özellikleri olan bir kostümle, kullanıcısının hakisini kontrolsüzce emerek yıkım gücüne çeviren bir katanadan bahsediyoruz. Zoro'dan gücu gidiyor, Sanji'den 3 tane daha Sanji gidiyor :S

İki dandik kılıçla Meito sınıfını neden kıyasladın anlamadım :(

Kalkması çok da bir şey ifade etmiyor. O mangakanın tasarladığı ufak tokuşmalarla aralarındaki güç dengelerini gösteriyor. Moria'da Jimbei'den dayak yedikten sonra Curiel'in karşısına çıktı önemi yok ama..
Mf Jimbei > Mf Moria
WCI Ichiji > Oven
Oven>İchiji demiyorum ki ben zaten.İchiji orda baya baba saldırılarından birini attı bide.Sanji'nin Oven'a yaptığı dümdüz bir tekmeydi.Dj ya da farklı bir teknik kullanmadı.İchiji ile benzer featleri var Sanji'nin.Judge'nin Snack feati daha üste koymaya yeter mi emin değilim.Judge ne kadar sure dövüştü Snack ile bilmiyoruz.Snack Peros'tan güçlü mü güçsüz mü onu da bilmiyoruz.Aşağı yukarı sıralama benim kafamda Judge>=<Sanji>İchiji>Niji>Reiju>Yonji şeklinde.İlk üç diğerlerinden üstün onda eminim.Niji hızda,İchiji de saldırı gücünde diğerlerinden iyi gibi duruyordu.Reijuda da zehir işte.

Oven>İchiji demiyorum ki ben zaten.İchiji orda baya baba saldırılarından birini attı bide.Sanji'nin Oven'a yaptığı dümdüz bir tekmeydi.Dj ya da farklı bir teknik kullanmadı.İchiji ile benzer featleri var Sanji'nin.Judge'nin Snack feati daha üste koymaya yeter mi emin değilim.Judge ne kadar sure dövüştü Snack ile bilmiyoruz.Snack Peros'tan güçlü mü güçsüz mü onu da bilmiyoruz.Aşağı yukarı sıralama benim kafamda Judge>=<Sanji>İchiji>Niji>Reiju>Yonji şeklinde.İlk üç diğerlerinden üstün onda eminim.Niji hızda,İchiji de saldırı gücünde diğerlerinden iyi gibi duruyordu.Reijuda da zehir işte.
Benim Sıralama Ichiji > Judge >=< Sanji gerisi aynı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık