Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Tayfadaki En Güçlü 5. Kişi Kim?

En güçlü 5. kişi kim?

• Kullanılan toplam oy
    278
Kusura bakma timeskip öncesi Luffy fightlarını gözden geçir. Aralarından En neti, Lucci'dir. Bu arada Luffy'nin Zoro ve Sanji'ye karşı illa bir fark yaratan önceliği ve üstünlüğü var. Ama sadece timeskip öncesi ve sonrası Luffy'nin rakiplerini nasıl yendiğini görmeni isterim. Timeskip öncesi Luffy, tamamen taktiksel ve meyve üstünlüğü ile yeniyordu. Sonrası ise haki üstüne kurulan fightlar var olmaya başladı. Aralarında bariz geri kalan Sanji'dir. Ama Zoro için aynısını söyleyemem.
Bu arada Sanji, geride kaldı dememin sebebi. Sanji tam olarak bir gelişimini gösterememsi diğerlerine göre. Ama Wano'da toparladı.

Sen Sanji'nin edememişsin azizim.Suiti olmasa değil suiti olduğu senaryoyu söylüyorum ben.
Onu demek istemedim reis. Şimdi Sanji suitle beraber aşağı yukarı Jimbei seviyesi bana göre. İkisi de birbirini ezemez. Ama sen ezse ezse Sanji ezer demiştin, mümkün değil. Tek ezme senaryosu Sanji'nin suiti çıkarması sonucu Jimbei'nin yarım atması.

Onu demek istemedim reis. Şimdi Sanji suitle beraber aşağı yukarı Jimbei seviyesi bana göre. İkisi de birbirini ezemez. Ama sen ezse ezse Sanji ezer demiştin, mümkün değil. Tek ezme senaryosu Sanji'nin suiti çıkarması sonucu Jimbei'nin yarım atması.
Hangi cümleye karşı tam tersi yazmışım bunu kaçırıyorsun ama :dJinbei'nin rahat geçmesindense Sanji'nin rahat geçmesi daha olası diyorum.Dövüşü Sanji rahat alır demiyorum.Suitsiz Sanji'ye bile Jinbei yarım atamaz bu arada.İstediği zanan Daifuku'nun gemi boyutundaki cinini rahatlıkla durduran,Oven'a ne olduğunu şaşırtan adam Sanji basede bile.

Evet Hatırladım şu Zoro ve Sanji'nin yakın güçteki rakipleri ve Luffynin savaştığı tüm tayfasına yürüyecek adamlar mı ? Lucci, Kaku ve Jyaburayı 2v1de alır.
Ama fight sonu elini kıpırdatamayacak kadar hareketsiz kalan Luffy idi. Haklısın. Lucci çok güçlüydü. Ama, güçlü olduğu için; Sanji ve Zoro, rakipleri ile işi bittikten sonra hala ayakta; Luffy ise tamamen halsizdi. Çünkü tüm varlığını vermişti. Ve Lucci vs Zoro fight yapsaydı kesinlikle Zoro yenilirdi. Ki Luffy, kralın hakisini açan biri. Tabii ki Zoro'dan üstünlüğü var. Luffy'yi diğerlerinden ayıran iradesi.

Ama fight sonu elini kıpırdatamayacak kadar hareketsiz kalan Luffy idi. Haklısın. Lucci çok güçlüydü. Ama, güçlü olduğu için; Sanji ve Zoro, rakipleri ile işi bittikten sonra hala ayakta; Luffy ise tamamen halsizdi. Çünkü tüm varlığını vermişti. Ve Lucci vs Zoro fight yapsaydı kesinlikle Zoro yenilirdi. Ki Luffy, kralın hakisini açan biri. Tabii ki Zoro'dan üstünlüğü var. Luffy'yi diğerlerinden ayıran iradesi.
Zaten zaman atlaması öncesi Luffynin, Zoro ve Sanjiyi aynı anda dövebileceğini düşünmedim. Yine de ikisini Arlong karşısında ezdirmesi bile Mangakanın kaptanın gücüne vurgusu işte. Franky, Lucciye ufak bir zarar bile veremiyordu

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık