Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Takım H vs. Takım M

Ayakta kalan son ikili hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    196
Sosyal bilimler konusunda bilgili birisi Korsanfan & Shanks sevgisi hakkında araştırma yapsın lütfen. İyi tez çıkar. Böyle bir ilişki başka sitede görmedim. :)
Anketin en abartılan karakteri Sakazuki&Mihawk değilde Shanks. Shanks'ın olduğu her taraf kazanıyor.

Başka forumlarda mesela Mihawk>Shanks düşüncesi ele geçirmiş.

Benden daha güçlü olman gerekiyor diye baz aldım.
Sadece güç olsa beni geçmekten bile zor demezdi.

Zoro mesela Mihawk'ı yenmesi yeterli Deiku olması için.

Luffy'i binbir zorluk bekliyor Kk olması için,Roger'ı geçse bile Kk olcağı anlamına gelmez,tayfa kurmak,adayı bulmak,denizciler ile uğraşmak hükümet ile uğraşmak ohooo.

Zaten Mihawk mf'de de dedi en tehlikeli güç sende adamları etrafına toplayabiliyorsun.

One piece'te bireysel güç ile elde edemeyeceğin yapamayacağın çok fazla şey var.

Kizaru'nun Mihawk'a tekme attığı sahneyi hayal ediyorum da her senaryonun sonucunda Mihawk Kizaru'nun o safinaz bacaklarını yanlamasına kavun keser gibi kesiyor...

Sadece güç olsa beni geçmekten bile zor demezdi.

Zoro mesela Mihawk'ı yenmesi yeterli Deiku olması için.

Luffy'i binbir zorluk bekliyor Kk olması için,Roger'ı geçse bile Kk olcağı anlamına gelmez,tayfa kurmak,adayı bulmak,denizciler ile uğraşmak hükümet ile uğraşmak ohooo.

Zaten Mihawk mf'de de dedi en tehlikeli güç sende adamları etrafına toplayabiliyorsun.

One piece'te bireysel güç ile elde edemeyeceğin yapamayacağın çok fazla şey var.
KK olmanın en büyük engeli Yonko'lar bana göre onları aşmadan KK olamazsın çünkü bir şekilde kırmızı poneg.'leri bulsan bile kendini ispat edemediğinden dolayı kimse seni adam yerine koymaz. İspat etmekten kastım Yonkou'ları aşmak tabi. Yoksa Kırmızı Ponegleri bulup One Piece'e ulaşabilirsin lakin denizlerin hakimi 3 tane grup var. Birisi Yonko'lar, diğeri Denizciler birde Denizcilerin bağlı olduğu Dünya hükümeti. KK olabilmek için en özgür insan olman gerekiyor en özgür insan olmak içinde bu 3 güruha da kendini ispatlaman gerek. Bu denklemin içinde bence Luffy'i en çok zorlayacak olan rakiplerini küçümsemeyen Amiraller olacaktır.

Çünkü Luffy'nin korsan rakiplerine baktığımız zaman hepsi bizim bebeyi çocuk yerine koyuyordu. Sakazuki, Smoker öyle mi? Ya da Koramiraller öyle mi? Sakazuki bile potansiyeli var deyip tüm herkese bağırıyordu Dragon'un oğlunu yakalayın diye. Birde Kaido'ya bakıyorsun bu kadar fazla krala ihtiyacımız yok deyip adamı yapmaya çalıştı Luffy'i. İşin özü Amirallerle kapıştığında Luffy'nin işi daha zor belki de o yüzden hala daha bir Amiraller adam akıllı vs'si yok. Ya da şu an yenildiğini duyduğumuz bir Amiral yok. Ya da herkesin kafasında oluşan Yonko>Amiral denkleminde ilk başta Amirali alması gereken Luffy direkt olarak Yonko'ya kafa attı. Denklem doğru olsaydı yani Amiral bir basamak olsaydı ilk önce Amirali aldırırdı Oda lakin Amiralin affı yok bunu kendisi de biliyor.

Yonkou'ları aşmakla bitmiyor bunun birde Amirali var ki bence en zor kısım burası bana göre.

Mihawk'a bakıyoruz yapman gereken tek şey onu bire bir dövüşte yenebilmek.

Zoro'nun rakiplerine baktığımızda adı sanı pek duyulmayan 2. sınıf karakterler.

Güç bazında derken genel bir bakış açısıyla yorumluyorum olayı sadece tayfa kurmak, Poneg toplamak vs değil.

Ha şöyle bir eksen var o da serinin yapı taşını oluşturuyor. Luffy'nin yendiği rakiplerin çoğuna baktığımızda aura sahibi adamlar, Luffy bunları yendiği zaman ortada olan karakterleri de etkiliyor ister istemez.

Bu konuda da neden Amiral dediğimi de Yonko-Amiral kıyasında görmüşsündür zaten. Amirallerin ayak altına alınacak herifler olmadığını bu zamana kadar rezil olmayan ya da yenilmeyen bir Amiral olmamasından dolayı anlayabiliriz.

Amiralleri fazla küçümsüyorsun.Mihawk gibi birine kıyasla gücü ve kullandığı tekniklerin çoğu belli Amirallerin.Bu yüzden seviyelerini tespit etmek Mihawk'a göre daha kolay.
İki yonkou buluştu diye içlerine doğru yapan koskoca denizci kurumu 2 yonkou karşısına 2 amiral çıkarırsa +18 olaylar yaşanır. Nettttttttttt :)

Shanks-Mihawk ikilisi Uber zubber şeyler gösterecek. Tabi malum senaryolara yem olmazlarsa.

Takım savaşında Mihawk&Shanks ikilisi alır demek istiyorum ama Bir tarafta Vistaya erteleyelim çeken Mihawk, diğer tarafta Sakazuki olunca insan karar veremiyor.

Takım savaşında Mihawk&Shanks ikilisi alır demek istiyorum ama Bir tarafta Vistaya erteleyelim çeken Mihawk, diğer tarafta Sakazuki olunca insan karar veremiyor.
Mihawk vista ile savaşırken, içinden luffy ile alaklı düşünceler geçiriyordu.Ben önemli bir şey düşünürken çok basit bir matematik problemi getir beynim onun çözümünü yapamıyor. Mihawk ise orada vistayı sadece reis bi 2 dakika dur bak adam milleti etrafında topluyor düşüncesindeydi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık