Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Takım H vs. Takım M

Ayakta kalan son ikili hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    196
Bir bakalım bir tarafta vücudunda serumla gezen yaşlı wb'nin canına okuduğu wb'nin her saldırısını maşallah yiyen hızıyla hakisiyle harikalar yaratan! Akaiunu diğer tarafta Mf'ye geldiğinde aynı anda aynı zaman diliminde hem hükümete(oylamada Shanks'ın dengi olduğu düşünülen akaiunu o sırada ağzı iki karış açık araba farı görmüş geyik gibi izliyordu shanks'ı .) hem Teach'e posta koyan ve ortamdaki herkesin Yusuf Yusuf ettiği lm den sonra en üst yetkililer olan yaşlıların bile saygı duyduğu Shanks çok düşünülecek bir vs olmadığını düşünüyorum.Borsalino vs Mihawk'a girmiyorum bile dünyanın en iyi kılıç ustası ünvanını bu serinin çizeri olacak arkadaş Mihawk teyzesinin oğlu olduğu için vermemiştir heralde yakın zamanda ak koyun kara koyun ortaya çıkar Mihawk'la ilgili daha sağlıklı veriler gelirse forumdaki Mihawk hakkındaki düşünce yapısı bir nebze değişecektir zaten.Ezici bir üstünlükle Shanks ve Mihawk oylamada önde olsa da genede Akaiunu ve Borsalino ya çıkan oya şaşırdım ve yorumlara.Bunlar Oda'nın hem Mihawk hem Shanks için çok cimri davranmasından umarım ilerleyen zamanlarda biraz daha bu arkadaşlara odaklanır da soru işaretleri silinir.

Şimdi hemen akainuyla kizaruyu oradan alıyoruz, yerine sea king ve vista ekliyoruz. Şıklara da berabere'yi ekliyoruz. :oops:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık