Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Süper Kahraman Filmleri Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Filmleri Nasıl Değerlendiriyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    164
Önüme çıkarsa ve yemek yiyorsam seyrederim. Onun dışında çoğunluğu bana göre değil.

Marvel işini çok iyi yaptı. Hani herkesi sizin gibi 25+ izleyici kitlesi diye düşünmeyin.
15-20 yaş arası için muazzam seriler yaptılar. Kaldı ki mizah düzeyi falan çok güzel yedirilmiş.
Bir tek Spiderman serisi eskisi kadar güzel olmadı birde yan karakterlerin filmleri çok fazla çıkartıldı. Piyasada sanırım daha eski filmler dışında Hulk filmi yok.

Bunun dışında DC filmleri hüsran tamamen. Dark knight üçlemesi dışında ve watchmen at çöpe gitsin

Piyasada son 10 senedir sanki sinema sektörü çok iyide bunlara laf ediliyor

Şu filmlere yükselen kadınlardansa çelikhan tütünü sarıp tarkovski şitpostlayan kadınları yeğlerim:(
İş ciddiye bindiğinde tercih falan yapacağını sanmıyorum keko. Yeme bizi canısı

Marvel çok fazla domine etti piyasayı ya diziydi filmdi derken tonla yapım piyasaya sürdü ama X-Men'i evrene dahil edene kadar Endgame ile sonlanan dönem kadar ilgi çekemezler. Bu da boş beleş bir kalabalık oluşturuyor sektörde. Bir müddet sonra adamı bayar bunlar. Fantastikli yapım fetişi olan benim gibi insanları bile bayar.

Şu filmlere yükselen kadınlardansa çelikhan tütünü sarıp tarkovski şitpostlayan kadınları yeğlerim:(
Filmler yükselmelik tasarlanıyor, bunda bir problem yok. Yüz milyonlarca dolar seyirciler yükselsin diye harcanıyor. Sanat filmlerinin temel amacı bu değil. Eğlenceli kadınları da elitist, sıkıcı kadınlara ben yeğlerim.

İş ciddiye bindiğinde tercih falan yapacağını sanmıyorum keko. Yeme bizi canısı

Marvel çok fazla domine etti piyasayı ya diziydi filmdi derken tonla yapım piyasaya sürdü ama X-Men'i evrene dahil edene kadar Endgame ile sonlanan dönem kadar ilgi çekemezler. Bu da boş beleş bir kalabalık oluşturuyor sektörde. Bir müddet sonra adamı bayar bunlar. Fantastikli yapım fetişi olan benim gibi insanları bile bayar.
Seçenekler söz konusu değilse tercih de söz konusu değildir aga:d
Filmler yükselmelik tasarlanıyor, bunda bir problem yok. Yüz milyonlarca dolar seyirciler yükselsin diye harcanıyor. Sanat filmlerinin temel amacı bu değil. Eğlenceli kadınları da elitist, sıkıcı kadınlara ben yeğlerim.
Aaa sıkıcı mı.. Çok ayıp:artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık