Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
smoker,wb tayfasına baktığımızda wb ile marco arasında güç olarak uçurum fark var(wb yi sağlıklı halde düşündüğümüzde).öyleki jozu ve marco aynı anda wbye dalsalar wbnin ikisini çok rahat haşat edeceğini düşünüyorum.bizim tayfaya baktığımızda ise luffy-zoro-sanji arasında fazla fark yok.sence mangaka neden böyle birşey yaptı?

smoker,wb tayfasına baktığımızda wb ile marco arasında güç olarak uçurum fark var(wb yi sağlıklı halde düşündüğümüzde).öyleki jozu ve marco aynı anda wbye dalsalar wbnin ikisini çok rahat haşat edeceğini düşünüyorum.bizim tayfaya baktığımızda ise luffy-zoro-sanji arasında fazla fark yok.sence mangaka neden böyle birşey yaptı?
Her tayfa aynı olmak zorunda değil. Güç dengesi her tayfada değişkenlik gösteriyor. Serinin geneline bakarsan sadece Beyazsakal tayfasına özel bir şey olmadığını görebilirsin.

Smoker bir konuda fikrini sorayım, şimdi Luffy'nin ilerde KK olacağı kesin değil mi? Ama bence henüz onun yaşındaki birinin KK olması biraz komik olur yani Roger bile bildiğin kocaman adamdı. Bu "delikanlıların" bütün korsanları ve karargahı şu halleriyle alt edeceklerine inanmıyorum. Sence one piece bitmeden önce bir zaman atlaması daha görür müyüz?

smoker; luffy ve diğerleri gelip kızıl saçın mf savışını bitirdiğini biliyorlardır sanırım, ama bu bölüme kadar hiç bahsi geçmedi sence nedendir acaba

Benim sorum Hellsingten olacak,sanırım çevirisini yapmıştın umarım cevaplarsın.

Ben ovalardan izliyorum mangaya özellikle geçmedim.9.ovada Luke Valentine Baskervillden nasıl çıktı o şekilde,hala yaşıyormuydu nasıl yaşıyordu ?
Walter köpeği ikiye ayırdı ama daha sonra saldırıda nasıl kullanabildi köpekte mi ölümsüz ?
Köpeği luke vasıtasıyla nasıl kontrol edebildi yön verebildi pek mantıklı gelmedi anlayamadım.O teller çok keskin kontrol amaçlı nasıl kullanabildi o da biraz garip.

Bengoku

ben şeyi soracaktım.
şimdi şeytan meyvesini yiyenler suda çekiç gibi oluyorlar , güçlerini kaybediyorlar falan
ben daha warship arc ı yeni bitirdim
ilerde luffy bunu aşabiliyormu?

paruj

garp bizim eski dilde batı demek ya Monkey D. Garp isminin bizdekiyle bir ilgisi olabilir mi yoksa sadece benzerlik mi acaba :)

Smoke-san , sorum şuki one piece episode 0 da garp , senqoku vs shiki ile kapıştığında marinafordun yarısı yıkılmış ve bi denizcide koramiral( yani orda garp oluyor )'i uzaklaştırın burdan gibi birşey söylüyor burda yaralanıyormu ne oluyor anlamadim orayı ben tam olarak ne diye uzaklaştırın dedi ?

paruj

şimdi mangada saçma şeyler oluyor manga sonuçta olabilir diyip geçiyorz çoğu zaman ama şu son bölümlerde artık iyice cıvıyan bişey var. kralın kalesinde suların altında zoro usopp be brook yakalanıyor. yakalayan adamların da gözlerini kan bürümüş öldürmeye kararlı şekilde saldırıyorlar. fakat bu esnada bizim diğer elemanlar jimbei'den hikayeler dinliyorlar. bu kadar da abartılmaz ki yani merak ettiğim bu mangada da olan bişey mi yoksa animeciler mi saçmalıyorlar?

Smoker bir konuda fikrini sorayım, şimdi Luffy'nin ilerde KK olacağı kesin değil mi? Ama bence henüz onun yaşındaki birinin KK olması biraz komik olur yani Roger bile bildiğin kocaman adamdı. Bu "delikanlıların" bütün korsanları ve karargahı şu halleriyle alt edeceklerine inanmıyorum. Sence one piece bitmeden önce bir zaman atlaması daha görür müyüz?
Görmeyiz. Genç yaşında kral olacağını düşünüyorum. Klişeleri aşmak lazım.

smoker; luffy ve diğerleri gelip kızıl saçın mf savışını bitirdiğini biliyorlardır sanırım, ama bu bölüme kadar hiç bahsi geçmedi sence nedendir acaba
Duymamışlar da olabilir. Duymuşlarsa da, bahsinin geçmesi gereken bir ortam olmamıştır.

smoker sence 2 yıl aradan sonra teach gura gura üzerinde hakimiyet kurmuş olsa karşısına tekrar shanks ve akainu çıksa sonuç ne olur ?
Bana göre yener.

Benim sorum Hellsingten olacak,sanırım çevirisini yapmıştın umarım cevaplarsın.

Ben ovalardan izliyorum mangaya özellikle geçmedim.9.ovada Luke Valentine Baskervillden nasıl çıktı o şekilde,hala yaşıyormuydu nasıl yaşıyordu ?
Walter köpeği ikiye ayırdı ama daha sonra saldırıda nasıl kullanabildi köpekte mi ölümsüz ?
Köpeği luke vasıtasıyla nasıl kontrol edebildi yön verebildi pek mantıklı gelmedi anlayamadım.O teller çok keskin kontrol amaçlı nasıl kullanabildi o da biraz garip.
Baskerville, Luke'u direk yuttu. Luke köpekle birleştiği için ölmedi.
Walter'ın ipleri hem kesmeye hem de kontrol etmeye yarıyor. O sayede rahatça kullandı.

ben şeyi soracaktım.
şimdi şeytan meyvesini yiyenler suda çekiç gibi oluyorlar , güçlerini kaybediyorlar falan
ben daha warship arc ı yeni bitirdim
ilerde luffy bunu aşabiliyormu?
Hayır. O aşılabilecek bir durum değil. Meyve yersen kesinlikle suda batarsın.

garp bizim eski dilde batı demek ya Monkey D. Garp isminin bizdekiyle bir ilgisi olabilir mi yoksa sadece benzerlik mi acaba :)
Sanmıyorum.

smoka..

zoro smokayı denizden nasıl kurtarıyor? luffy denize düştüğünde meyvesini kendisi kullanamıyor. bu tüm şeytan meyveleri için geçerli değilmi? eğer geçerliyse zoro smokayı nasıl kurtarıyor. dokunduğunda smokanın duman olması lazım. Arlong parkta luffyi kurtarmak için tutup çektiklerinde boynunun uzaması gibi bir durum olması lazımdı. yani smokayı tutmak istediğinde smokanın duman olması gerekmezmiydi.
Değil. Sadece spesifik meyvesi olanlarda o durum var. Logia ve Zoan türleri için imkansız. Zaten bu olay bazı Paramecia türleri için için geçerli.

Smoke-san , sorum şuki one piece episode 0 da garp , senqoku vs shiki ile kapıştığında marinafordun yarısı yıkılmış ve bi denizcide koramiral( yani orda garp oluyor )'i uzaklaştırın burdan gibi birşey söylüyor burda yaralanıyormu ne oluyor anlamadim orayı ben tam olarak ne diye uzaklaştırın dedi ?
Garp için değil, orda yaralanan askerler için söyleniyor o söz.

şimdi mangada saçma şeyler oluyor manga sonuçta olabilir diyip geçiyorz çoğu zaman ama şu son bölümlerde artık iyice cıvıyan bişey var. kralın kalesinde suların altında zoro usopp be brook yakalanıyor. yakalayan adamların da gözlerini kan bürümüş öldürmeye kararlı şekilde saldırıyorlar. fakat bu esnada bizim diğer elemanlar jimbei'den hikayeler dinliyorlar. bu kadar da abartılmaz ki yani merak ettiğim bu mangada da olan bişey mi yoksa animeciler mi saçmalıyorlar?
Olaydan haberleri yok. Mangada o sahne gösterilmiyor zaten. Direk kafesin içinde görüyoruz elemanları.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık