Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Soru - Cevap Köşesi - 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selam Smoker ,

Shilew'in Magellan'dan koktuğu yada çekindiğini biliyoruz. Shilew ayarında birisinin Magellan'a rakip olamaması normal midir. Bizmi yoksa gözümüzüde Shilew'i fazla büyütüyoruz bilmiyorum ama o seviyede birisinde haki olması gerekiyor. Zaten büyük olasılıkla olmadığı için Magellan'dan tırsıyordu. Yeni dünya da bir yonkou'nun tayfasında ve belki de o tayfadaki en güçlü kişidir kaptanlarından sonra. Sence burada tutarsızlık yok mu ?
Shiliew'in Magellan ile aynı güçte olduğu söylendi. Onun Magellan'dan korktuğunu sanmıyorum. Hapisten kurtulmak için öyle davranmış olabilir.

s.a sonuçta karasakal tayfası zehir içinde yüzmüştü o kadar zehirden sonar panzehirin işe yaramıyacağı (luffy hariç) söyleniyor ancak nasılsa onlar anında zıpkın gibi oldular
Kim diyor panzehir işe yaramaz diye?

tek atmak ne demek?
Rakibi tek vuruşta yenmek. Ancak daha önce hiç vurmamış olman ve ilk vuruşunda indirmen gerek.

serinqec01

Smoker-san bir sorum olacak, New World'u geçince dünyanın etrafında 1 tur atmış olmuyormuyuz? Korsanlar kralı olmanın şartıda bu değilmiydi? Yani hocam saçma olabilir ama, düşünecek olursak, Dünyanın etrafında 1 tur attığımızda başladığımız yere dönüyoruz, Luffy başladığı yerden, şu anki istikametinin tam tersine gitmiş olsaydı daha çabuk ulaşmazmıydı Raftel'e ?

hacı benim sorum şu. hani Jimbei Akainunun magmasını avuçlamıştıya. İşte nedne orda elleri delinmedi veyaut tamamen yanmadı ? ilk defa gördüğümüzde millet Jimbeide haki var ondan ellerine fazla bişi olmadı dedi ama sonra Jimbeide haki olmadığını gördük. eee nasıl elleri delinmedi yada tamamen yanmadı ? yoksa yine o Luffy vurduğu ve Ace ile dövüşmesini sağlayan tekninkteki gibi bişimi yaptı ?
Balıkadam Karetesi'nin su gücünü kullandı, o sayede ellerini koruyabildi.

Smoker-san bir sorum olacak, New World'u geçince dünyanın etrafında 1 tur atmış olmuyormuyuz? Korsanlar kralı olmanın şartıda bu değilmiydi? Yani hocam saçma olabilir ama, düşünecek olursak, Dünyanın etrafında 1 tur attığımızda başladığımız yere dönüyoruz, Luffy başladığı yerden, şu anki istikametinin tam tersine gitmiş olsaydı daha çabuk ulaşmazmıydı Raftel'e ?
Korsanlar Kralı olmanın şartı yok aslında, One Piece'i bulunca olunuyor diyorlar. Dediğin gibi Yeni Dünya'dan da çıkınca tam tur atarsın. Ancak bu istikameti tersten geçemezsin. Mecburen başından girmen gerekiyor. Bitişinde bir giriş yok. Ayrıca Raftel'in yeri bilinmiyor. Roger'ın söylediğine göre direk gidip bulunabilecek bir yerde değil.

Normalde kalp alındığında göğüste bir boşluk kalıyor, ama Luffy ameliyat masasında olduğundan direk bedeninden almış olabilir.
bende aynen öyle düşündüm de lufyde olan şey tayfasının hayatı diye düşünmedim çünkü law için tayfa sadece basamak gibi geliyor gibi gibi ...

paruj

birinci sorum bu kalp alma olayı nedir ya kalbi olmadan nasıl yaşayabilir ki yani böyle birşey olabilir mi anime de olsa?? ikincisi Jimbei de haki yoksa Ace ile nasıl dövüşebildi haki dışında henüz bilmediğimiz teknikler mi var Logia'lara dokunabilmek için??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık