Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Toriko'nun animesini şahsen hiç beğenmedim.Aşırı derecede sansürlemişlerdi hiç hoşuma gitmedi.Mangası ama hakketten çok iyi gidiyor.
torikonun mangasını bayadır okuyorum animesini hiç izlemedim:D böyle diye diye beni meraklandırıyorsunuz dayanamıyıp izlicem bir gün animesini:ehe:

FullmetalAlchemist : Brotherhood

Tanıtım (Mangaturk'den alıntı)

Elric kardeşler Edward ve Alphonse ölen annelerini diriltmek için Alchemy’e başvururlar. Ama insan ruhunu ile değiş-tokuş yapılacak eş değerde bir şey bulunmamaktadır. Deney sırasında büyük kardeş Edward bacağını, küçük kardeş Alphonse ise bedenini kaybeder. Edward elindeki son çareyi kullanıp Al’ın ruhunu bir zırha bağlamayı başarır ama bu esnada da kolunu kaybeder. İki kardeş annelerinin dirilmesin imkansız olduğu büyük kayıplardan sonra anlar. Automail sayesinde mekanik uzuvlarına kavuşan Ed, kardeşine olanların kendi suçu olduğuna inanır. Al’ın bedenini geri almak ve Alchemy’i daha da iyi öğrenmek için Elric kardeşler evlerini yakıp yolcuğa çıkarlar.

İlk serisinden çok daha farklı.Sadece ilk 13 bölüme kadar , ilk seride olanları kısa bir şekilde özetliyor ve mangaya göre devam ediyor.Efsane bir seri ve Naruto'dan falan çok daha iyi.64 bölümü olması biraz üzücü ama 64 bölümde hakkını veriyor anime.

@red narutonun benim için kıyasta bir değeri yok lütfen bir dahaki kıyaslamanda daha doğru düzgün ifadeler kullan:artiz: :ehe:

de bak ne oluyo neyse Brotherhood daha yeni mi izledin kardeş harbi çok geriden geliyon:ehe: bari seriyede yorumumu yapıyım kurgu ilerliyişi olarak güzel ama serinin konusu, gereksiz söylemleri nedeniyle pek hoşuma gitmeyen bir seri:gamyon:
Başlamakta kararsızdım , o yüzden geç izledim :ehe: Konusu farklı ve güzel , niye konusu hakkında kötü şeyler denmiş ki :bilmem:

One Outs

"Eğer en yükseği hedefliyorsan, güçsüz olanları daima ezmen gerekir." Toa Tokuchi

25 bölümlük kısa bir anime olan One Outs oldukça güzeldi. Fakat ben beyzboldan anlamadığım için buradaki terimlerin %80'ini anlayamadım. Bu animeyi izlemekteki amacım çok fazla zeka oyununun döndüğünü duymamdı. Fakat animede sadece 1 karakter zeki olunca ve diğerler karakterlerde zeka kırıntısı olmayınca, tadı çıkmıyormuş. Bunu öğrenmiş oldum.

Bunu mutlaka izleyin veya izlemeyin demeyeceğim. Fakat izlerseniz birşey kaybetmezsiniz.

Puanım: 7/10

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık