Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin. İki günde bitirdim 26 bölüm var ard arda 13-13 izledim çok sağlam seriydi çok güzel kesinlikle izleyin derim hikaye,karakterler,verilen duygu çok iyiydi harbiden. Spoiler olmasın diye başka bişey yazmak istemiyorum sadece tavsiye edip izlememe sebep olan killzone kardeşime saygılarımı sunuyorum:D 10 üzerinden rahat 9 veririm bu seriye

Fate/stay night

Tanıtım:
Shirou Emiya, küçükken ailesini kaybetmiş ve Kiritsugu Emiya tarafından evlat edinilmiş bir lise öğrencisidir. Aynı zamanda üvey babasının ona öğrettiği büyü gücüne sahiptir. Nevar ki dünyada uzun zamandır kendini tekrar eden Kutsal Kase (Holy Grail) Savaşından habersizdir. Oysa kendisi de bu savaşta yer alacak yedi büyücü ustasından biri olacaktır. Yardımcısı Saber ile eğer bu savaşı kazanırsa, efsaneye göre Kutsal Kase'ye sahip olacaktır.

Ortalama bir konuya ve ortalama karakter tiplemelerine sahip bir anime, ne konu derinliği nede kurgu pek tatmin etmedi açıkçası, öte yandan tekrar onayladım ki mal başkarakter hiç çekilmiyor arkadaş, normalde azda olsa eğlenebileceğim seriden baş roldeki denyo yüzünden bir gram zevk alamadım :of:,

İzlemeden önce epey methini duyduğum bir seriydi ama yine hayal kırıklığı oldu :üzgünüm: (Fate/Zero'yu daha bir övüyorlardı ama bunu izledikten sonra gözüm korktu, başlasam mı başlamasam mı muaalaktayım şuan).

Fate/Zero emin ol çok daha iyi bir seri.Mutlaka izle.Fate/Stay konusunda seni anlıyorum.Ben de çok övüldüğü için başlamıştım ama yarısı Harem şeklinde geçince bi de üstüne Emiya eklenince :( Daha fazla konuşamıyacam.
Madem öyle diyosun fate/zero'ya da bir şans tanıyalım bakalım, yalnız şu malum kişinin adını anmasak daha iyiydi :( ..

Hellsing (TV Serisi)

13 Bölümlük kısa bir anime olan Hellsing'i 2-3 günde bitirdim. Gayet güzel bir animeydi. Vampirler, insanlar, zombiler, güçlüler, güçsüzler derken birde bakmışsınız hikaye bitmiş. Finali de fena değildi. Olaylarda baş rol benim gözümde Seras'dı (Polis Kız). Alucard'dan daha çok onu gösterdiler. :)

Zaten kısa bir anime olduğu için çok fazla bilgi verme gereği duymuyorum. Fakat bence izlemelisiniz.

Puanım: 9/10

Hellsing Ultimate (Ova)

Toplam 10 bölümden oluşuyor ve her biri ortalama 40 dakika sürüyor. TV serisine kısmen bağlı. Ancak TV serisinden çok daha güzel görselleri var. İçerisinde bolca saçma şakalar mevcut. Özellikle serasla ilgili şakalar :artiz:

Şu anda 6. bölüme geçtim. Ve hikaye 4. bölümün sonlarından itibaren tavan yapmış durumda. Bence bunu mutlaka izlemelisiniz.

Puanım: 10/10

Seitokai Yakuindomo

Tanıtım:
Tsuda Takatoshi, evine yakın olan liseye yazılan ve yeni başlayacak bir öğrencidir.Kayıt olduğu Ousai Akademisi sadece kızlara eğitim vermekte ve bu yıl karma eğitime geçmiştir.Erkeklerin %5 olduğu bu okula ilk adımını attığı an da öğrenci kurulundan 3 farklı kızla tanışır.Öğrenci kurulu başkanı onu da kurula istediğini söylerek kayıdını yapar. Takatoshi, kızlar tarafından sürüklenirken yeni bir şey fark eder.Kızlar daha erkeklere alışamamış ve utanma duyguları değişik olarak davranmaktadırlar.Bu 3 kız, hayatına birden dalmış ve tatlı bir şekilde karıştırmaya başlamıştır.
Komedi üzerine yapılmış öyle bariz bir senaryosu olmayan hayattan kesitler şeklinde işlenmiş bir anime, hoş bir animeydi bence, yeteri kadar güldürdü yani :), ama belirtmem gereken bir nokta var ki; animede ki tüm espriler cinsellik üzerine, yada daha açık olmak gerekirse bel altı şakalar :D, ama bunun yanında animenin ecchi olmadığını da belirtmem lazım, birkaç yerde ecchi serilere yapılan göndermeler dışında ecchi sahne içermiyor, boş bir zamanda izlenebilecek keyifli bir anime diyebilirim kısaca.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hakkında yazmak istediğim bir diğer anime de;

Fate/stay night: Unlimited Blade Works

Lan yine kendime hakim olamayıp indirdim ve izledim (lanet olsun içimdeki arşivcilik tutkusuna), hani bir anime ne kadar saçmalayabilir sorusuna verilebilecek en güzel cevaplardan biri bu filmdir sanırım, o kadar uğraşıp bunu çizen animatörlerin emeklerine acıdım doğrusu, tanıtım yada resim ekleme zahmetine girmiyorum zira bilmemek bazen daha iyidir, öte yandan uyarı mahiyetinde bu notu da düşmek istedim ki ilerde bir gün bir yerlerde görürseniz hiç bulaşmayın diye.

Hellsing Ultimate (Ova)

Oldukça güzel bir ova serisiydi. Zaten 10 bölümden oluşuyor ve hikaye 4. ve 9. bölümlerde zirveye ulaştı. Özellikle 9. bölümü izlerken yüksek kalitede izlemenizi tavsiye ederim.

Puanım: 10/10

Hellsing: The Dawn (Special)

Bu özel seri 3 bölümden oluşuyor. Ve Uşak Walter C. Dornez hakkındaki gerçeklerden bahsediliyor. Aslında bunun 3. bölümünü görmeyi çok istiyorum çünkü yaptığı birşeyin sebebini çok merak ediyorum. Hakkında bilgi vermemek için bahsetmeyeceğim ancak Ova serisini bitirdikten sonra sizinde merak edeceğinizden adım gibi eminim.

Puanım: 9/10

Lan yine kendime hakim olamayıp indirdim ve izledim (lanet olsun içimdeki arşivcilik tutkusuna), hani bir anime ne kadar saçmalayabilir sorusuna verilebilecek en güzel cevaplardan biri bu filmdir sanırım, o kadar uğraşıp bunu çizen animatörlerin emeklerine acıdım doğrusu, tanıtım yada resim ekleme zahmetine girmiyorum zira bilmemek bazen daha iyidir, öte yandan uyarı mahiyetinde bu notu da düşmek istedim ki ilerde bir gün bir yerlerde görürseniz hiç bulaşmayın diye.
Yav bırak onları zero izle sen gerisi dandik :D

Seitokai Yakuindomo

Tanıtım:
Tsuda Takatoshi, evine yakın olan liseye yazılan ve yeni başlayacak bir öğrencidir.Kayıt olduğu Ousai Akademisi sadece kızlara eğitim vermekte ve bu yıl karma eğitime geçmiştir.Erkeklerin %5 olduğu bu okula ilk adımını attığı an da öğrenci kurulundan 3 farklı kızla tanışır.Öğrenci kurulu başkanı onu da kurula istediğini söylerek kayıdını yapar. Takatoshi, kızlar tarafından sürüklenirken yeni bir şey fark eder.Kızlar daha erkeklere alışamamış ve utanma duyguları değişik olarak davranmaktadırlar.Bu 3 kız, hayatına birden dalmış ve tatlı bir şekilde karıştırmaya başlamıştır.
Komedi üzerine yapılmış öyle bariz bir senaryosu olmayan hayattan kesitler şeklinde işlenmiş bir anime, hoş bir animeydi bence, yeteri kadar güldürdü yani :), ama belirtmem gereken bir nokta var ki; animede ki tüm espriler cinsellik üzerine, yada daha açık olmak gerekirse bel altı şakalar :D, ama bunun yanında animenin ecchi olmadığını da belirtmem lazım, birkaç yerde ecchi serilere yapılan göndermeler dışında ecchi sahne içermiyor, boş bir zamanda izlenebilecek keyifli bir anime diyebilirim kısaca.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hakkında yazmak istediğim bir diğer anime de;

Seitokai'nin ovalarını da es geçmemeni şiddetle tavsiye ederim. 4. bölüme kadar çıktı ve onlar da komedi bakımından çok sağlam :oleyo2: Fate/stay'leri de izlemen bir açıdan iyi. Neden, diye soracaksan eğer, Zero'yu izlerken beklentin çok düşük olacağı için Fate/zero serisini full keyif modunda izleyeceksin :oleyo2:

Yav bırak onları zero izle sen gerisi dandik :D
Stay night'tan sonra direkt zero'ya geçmeyi düşünüyodum esasında ama indirdiğim videoların boyutları biraz(epey epey) büyük olunca dedim bari bunlar inene kadar bide şuna bakalım neymiş, hem arşivde de bulunur falan diye bi hata yapıp izledim yapcak bişey yok :(, zero ilk sezon indi, bi iki gün içinde başlıycam ona da, bakalım bu sefer gol olacak gibi sanki :D,

Seitokai'nin ovalarını da es geçmemeni şiddetle tavsiye ederim. 4. bölüme kadar çıktı ve onlar da komedi bakımından çok sağlam :oleyo2: Fate/stay'leri de izlemen bir açıdan iyi. Neden, diye soracaksan eğer, Zero'yu izlerken beklentin çok düşük olacağı için Fate/zero serisini full keyif modunda izleyeceksin :oleyo2:
Aa onlar gözümden kaçmış benim :), şuan izlediğim serinin son 5 bölümü kaldı, o bitince zero'ya başlamadan önce araya sıkıştırırım ovaları da :D, ubw'nin üzerine ne gelirse gelsin bende bi death note etkisi yaratacağı kesin :hhh:

Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Tanıtım:
Yuuta Togashi, ortaokulda süper kahraman özentisi çocuksu hareketlerinden dolayı pek sevilmeyen ve arkadaşı olmayan biri olmuştur. Bu nedenle Yuuta, bu hareketleri bırakır ve lisede kimsenin kendisini tanımadığı farklı bir okula gider.

Yuuta ile aynı liseye giden Rikka Takanashi, ablası ile beraber Yuuta'nın oturduğu evin üst katına taşınmış ve okulda Yuuta ile aynı sınıfa düşmüştür. Rikka'nın da Yuuta gibi çocuksu hareketleri vardır, fakat O'nun aksine Rikka halen bu hareketlerine devam etmektedir.

Rikka aynı zamanda kendisinin Yuuta ile bağlantılı olduğunu düşünmektedir. Yuuta eski hayatının açığa çıkmasından çok korkar ve Rikka'yı normal bir insan olduğuna ikna etmek ister.

Çok güzel, çok eğlenceli bir seriydi, Rikka favori karakterler listeme epey tepeden giriş yaptı :), kızın her hareketi ayrı komedi (favori sahnem tren kapısını açma olayı, hele ki kapı açıldıktan sonra verdiği poz bitirdi beni, az kaldı ağzımdaki kolayı püskürtüyordum :D), cidden kaçırılmaması gereken bir seri, hiç bişey için olmasa bile Rikka-chan için izleyin :D,

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık