Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Çok fanlara oynuyordu be hacı:D Shaft yapmıştı sanırım onu da ,shaft ın kendine özgü bir tarzı var kabul ama çok fanlara oynuyor adiler
Ha bir de nisemonogatari vardı tabi.İzleyecektim onu ama nette bir diş fırçalama sahnesine denk gelip vazgeçtim:D
Renk ve zevk meselesi :D Böyle garip karakter ve konulu serileri seviyorsan, Oda Nobuna no Yabou ve Zeki'den en son arakladığım sakigake cromartie high school serilerine göz atmanda fayda var :oleyo2: Oda Nobuna no Yabou serisi şiddetle tavsiye edilmektedir :oleyo2:

Kaynak konu ve resim;
http://myanimelist.net/anime/15719/Oda_Nobuna_no_Yabou_Soushuuhen

Renk ve zevk meselesi :D Böyle garip karakter ve konulu serileri seviyorsan, Oda Nobuna no Yabou ve Zeki'den en son arakladığım sakigake cromartie high school serilerine göz atmanda fayda var :oleyo2: Oda Nobuna no Yabou serisi şiddetle tavsiye edilmektedir :oleyo2:

Kaynak konu ve resim;
http://myanimelist.net/anime/15719/Oda_Nobuna_no_Yabou_Soushuuhen

Cromartie yi çok önceden izlemiştim ve güzeldi ahaha hele şarkı mırıldandıkları bölüm:D Sanırım onu da detroit metal city yi yapan şirket yapmıştı.Oda nobuna ya 1-2 ay önce başlamıştım ama 7.bölümde mi ne bıraktım. El kadar kız Oda Nobunaga olmuş sütyenle ordu yönetiyor:D Çok kötü değildi ama ben gecenin bir vakti canım sıkıldı diye başlamıştım bıraktım o yüzden. Onda da çocuğun para kazanma yöntemi çok güzeldi,oyunu ezberlemişti adi:)

Cromartie yi çok önceden izlemiştim ve güzeldi ahaha hele şarkı mırıldandıkları bölüm:D Sanırım onu da detroit metal city yi yapan şirket yapmıştı.Oda nobuna ya 1-2 ay önce başlamıştım ama 7.bölümde mi ne bıraktım. El kadar kız Oda Nobunaga olmuş sütyenle ordu yönetiyor:D Çok kötü değildi ama ben gecenin bir vakti canım sıkıldı diye başlamıştım bıraktım o yüzden. Onda da çocuğun para kazanma yöntemi çok güzeldi,oyunu ezberlemişti adi:)
Kafa dengi insanlar görmek çok güzel bir şey :D Genelde oda nobunaga serisine harem seri olduğu için pek kimse bakmaz. Ferit gibi ne idüğü belirsiz biri olmaman iyiye işaret :oleyo2:

Kafa dengi insanlar görmek çok güzel bir şey :D Genelde oda nobunaga serisine harem seri olduğu için pek kimse bakmaz. Ferit gibi ne idüğü belirsiz biri olmaman iyiye işaret :oleyo2:
Ben onda çok harem hatırlamıyorum.Evet 1 erkek 5 kız var ortamda ama bizim çocuğa açıkça yazan bir kız vardı ve bizim çocuk da ona yazıyordu bir tek.Bir de asıl olay ,tam olmamış olsa da, nobunaga nın hikayesiydi,savaş filandı.Yanaşılmayacak kadar kötü bir anime değildi bence,türünün kötüsü kesinlikle değildi.

Ben onda çok harem hatırlamıyorum.Evet 1 erkek 5 kız var ortamda ama bizim çocuğa açıkça yazan bir kız vardı ve bizim çocuk da ona yazıyordu bir tek.Bir de asıl olay ,tam olmamış olsa da, nobunaga nın hikayesiydi,savaş filandı.Yanaşılmayacak kadar kötü bir anime değildi bence,türünün kötüsü kesinlikle değildi.
Aynen :D Seri gerçekten de hikayesi ve karakterleri ile güzel işlenmiş bir seri ama kapak resmindeki açık ve dantelli kız :oleyo2: ve diğer karakterler ile harem darbesini yemiş bir seri. Harem serilere pek sağlam gözle bakılmıyor malesef. Sadece bu seri için geçerli değil bu sözüm, birçok seri bu damgayı yemiş durumda. Ama ne var ki, bu seriler gerçekten de sağlam komediye sahip oluyor :)

Bende Nekomonogatariyi bekleyenler arasındayım. Katanagatari ayrı bir hoşuma gitti. Gerçekten tavsiye ediyorum. Konusu veya dövüş sahnelerini geçtim finali çok vurucu geldi bana.

Hajime No Ippo: New Challenger

Sporla arası iyi olanların ve dövüş sevenlerin kaçırmaması gereken Hajime No Ippo animesinin 2. Sezonudur.
Hiç şüphesiz bu animeyi izleyenler, bu sezonunu da izleyecektir.

Genel olarak sevdiğim 2 dövüş oldu.

Date Eiji vs Ricardo Martinez

Takamura vs Hawk

Bu 2 dövüşüde kaçırmamanız gerek.
Ayrıca bu sezonda Takamura-San'ın geçmişi beni resmen şok etti.

Neyse daha fazla bilgi açıklamadan yorumumu sonlandırıyorum.
Puanım bütün bölümlerine: 10/10

"Artık biz modern boksa karşı dövüşüyoruz."

Iron Man

Hajime No Ippo: New Challenger

Sporla arası iyi olanların ve dövüş sevenlerin kaçırmaması gereken Hajime No Ippo animesinin 2. Sezonudur.
Hiç şüphesiz bu animeyi izleyenler, bu sezonunu da izleyecektir.

Genel olarak sevdiğim 2 dövüş oldu.

Date Eiji vs Ricardo Martinez

Takamura vs Hawk

Bu 2 dövüşüde kaçırmamanız gerek.
Ayrıca bu sezonda Takamura-San'ın geçmişi beni resmen şok etti.

Neyse daha fazla bilgi açıklamadan yorumumu sonlandırıyorum.
Puanım bütün bölümlerine: 10/10

"Artık biz modern boksa karşı dövüşüyoruz."
Sana çok beğeneceğini söylemiştim değilmi. :flaugh: 2. sezonuyla sende fırtınalar estirdiğine ve final bölümüyle 3. sezonu olmadığı için üzüldüğüne eminim.:üzgünüm:

Toriko'nun animesini şahsen hiç beğenmedim.Aşırı derecede sansürlemişlerdi hiç hoşuma gitmedi.Mangası ama hakketten çok iyi gidiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık