Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Son İzlediğiniz Anime

Kaichou Wa Maid-Sama

Ayuzawa Misaki, tamamının erkeklerden oluştuğu bir okul olan Seikawa lisesinde öğrenci konseyi başkanıdır. Tam bir erkek düşmanıdır ve kızları korumak için, hergün erkeklerle mücadele etmektedir. Diğer taraftanda annesinin hasta olması nedeniyle gizliden gizliye "Maid Kafe"de çalışmaktadır. Ama ya okulun popüler erkeği Usui Takumi bu sırrısını bulursa?

Aslında tanıtıma bakarak kötü bir anime olarak düşenebilirsiniz.Ama güzel seridir.Hele ki Usui adamım ya sırf onun için izlenir bu seri :hhh:

Hajime No Ippo

Ana Karakterimiz Ippo
Benim adamım Takamura-san. Fırlamanın en önde gideni ^^
Takamuranın önündeki bu ikiside çapulcular :ehe:

Şu anda 42. Bölümdeyim. Sporu anlatan bir anime ancak bu kadar güzel olabilir. (Sporu anlatan başka anime izlememiş olduğum için de bu düşünceye sahip olabilirim. Neyse :D)

Ana karakterimiz ippo okuldaki yaşıtları tarafından sürekli tartaklanan ve aynı zamanda annesine balıkçılık işinde yardım eden bir karakterdir. Bir gün bunu yine okuldaki kabadayılar döverken, koşu yapmakta olan ortasiklet boks şampiyonu Takamura, 3 kişinin 1 kişiye giriştiğini görüyor ve bu kabadayıların elinden ippo'yu kurtarıyor. Ancak ippo aldığı darbelerden dolayı bayılmış olduğu için, Takamura bunu tedavi ettirmeye salona götürüyor. Ippo gözlerini açtığında kendini bir boks salonunda buluyor ve ippo'nun boks macerası başlıyor.

Kesinlikle daha önce spor yaptıysanız (bana olduğu gibi^^) içinizdeki spor aşkını yeniden ateşleyecek bir anime. Mutlaka izlenmesi gerek.^^

Puanım: 10/10
Animeyi bugün bitirdim. Toplam 75+1 bölüm sürdü.
Bu mesajıma ekleyebileceğim daha fazla birşey yok. Ancak Takamura-San bir ayıyı devirmesi, bir süre şaşırmama neden oldu.^^
Ekleyeceğim daha fazla birşeyin olmamasına ramen her bölümde ayrı bir keyif aldığımı, ayrı bir heyecan yaşadığımı söyleyebilirim.
Puanım hala: 10/10

Guilty Crown

2029 senesinde "Kayıp Noel" isimli tanımlanamayan bir virüs salgınının patlak vermesinden sonra Japonya pek çok ulusun oluşturduğu GHQ isimli bir organizasyonun kontrolü altına girmiştir...

Ouma Shu sağ elinde psişik güçler barındıran 17 yaşında genç bir oğlandır. Bu, "Kralların Kabiliyeti" olarak bilinen gücü arkadaşlarının içinden eşya veyahut silah çıkartabilmek için kullanabilen genç şu ana dek her ne kadar başkalarının başını belaya sokmamak için uğraşmış olsa da "Undertaker" isimli bir örgüte üye, devlete karşı mechalara pilotluk eden Yuzuriha Inori isimli bir kızla tanıştıktan sonra hayatı kökten değişir.

İzlenmeye değer ama ahımlı şahımlı bir anime değil.Bazı yerler çok saçma ve ana karakter Shu herkes tarafından kıl olunacak tipte birisi , şöyle karakterler ana karakter olmamalı...

Guilty Crown

Tanıtım (Turkanime'den alıntı)

2029 senesinde "Kayıp Noel" isimli tanımlanamayan bir virüs salgınının patlak vermesinden sonra Japonya pek çok ulusun oluşturduğu GHQ isimli bir organizasyonun kontrolü altına girmiştir...

Ouma Shu sağ elinde psişik güçler barındıran 17 yaşında genç bir oğlandır. Bu, "Kralların Kabiliyeti" olarak bilinen gücü arkadaşlarının içinden eşya veyahut silah çıkartabilmek için kullanabilen genç şu ana dek her ne kadar başkalarının başını belaya sokmamak için uğraşmış olsa da "Undertaker" isimli bir örgüte üye, devlete karşı mechalara pilotluk eden Yuzuriha Inori isimli bir kızla tanıştıktan sonra hayatı kökten değişir.

İzlenmeye değer ama ahımlı şahımlı bir anime değil.Bazı yerler çok saçma ve ana karakter Shu herkes tarafından kıl olunacak tipte birisi , şöyle karakterler ana karakter olmamalı...
Ahaha doğru söze ne denir :D, ama işin kötü yanı çoğu animenin baş karakteri böyle dingil oluyor :/..

Katanagatariyi bitirdim. Çok beğendim valla ''gavur yapıyor arkadaş'' dedim. Bölümlerinde 45 dakika civarı olması çok hoşuma gitti. 20 dakikalıklarda tam ha aksiyon diyorsun bölüm bitiyor. Bunda aksiyon başlıyor daha bölüm ortası bir seviniyorsun nasıl bir yara olduysa artık :D

Katanagatariyi bitirdim. Çok beğendim valla ''gavur yapıyor arkadaş'' dedim. Bölümlerinde 45 dakika civarı olması çok hoşuma gitti. 20 dakikalıklarda tam ha aksiyon diyorsun bölüm bitiyor. Bunda aksiyon başlıyor daha bölüm ortası bir seviniyorsun nasıl bir yara olduysa artık :D
katanagatari benim gözümde efsanedir. Çizimlerine rağmen tam bir seinendir (ilk başta bu ne biçim çizim deyip izlemiyeecektim:D)

Konu bakımından epeydir düşündüren bir animeydi ama kapak resmindeki tuhaf karakterler yüzünden seriye şüpheli bir gözle bakıyordum :) Bu yorumu dikkate alarak ilk bölüme bakmamda fayda var gibi görünüyor :D

Konu bakımından epeydir düşündüren bir animeydi ama kapak resmindeki tuhaf karakterler yüzünden seriye şüpheli bir gözle bakıyordum :) Bu yorumu dikkate alarak ilk bölüme bakmamda fayda var gibi görünüyor :D
Katanagatari nin yarısını izlemiştim ve gayet hoş bir animeydi.Sonradan daha eğlenceli bir şeyler izlemek istediğim için ertelemiştim.En azından bakemonogatariden daha güzeldi:)

Katanagatari nin yarısını izlemiştim ve gayet hoş bir animeydi.Sonradan daha eğlenceli bir şeyler izlemek istediğim için ertelemiştim.En azından bakemonogatariden daha güzeldi:)
Bakemonogatari'nin neyi kötüydü ki :oleyo2: Nekomonogatari arifesinde böyle bir söz çok yanlış, Kürşat :oleyo2: Eğer ki bake'den daha iyi diyorsan izlemek lazım Zaten ya bunu izleyeceğim yahut da fairy tail'da kaldığım yerden devam edeceğim. Diğer animelerin hepsinde güncele geldim, bekletiyorum ki biraz bölümler biriksin toptan dalim :oleyo2:

Bakemonogatari'nin neyi kötüydü ki :oleyo2: Nekomonogatari arifesinde böyle bir söz çok yanlış, Kürşat :oleyo2: Eğer ki bake'den daha iyi diyorsan izlemek lazım Zaten ya bunu izleyeceğim yahut da fairy tail'da kaldığım yerden devam edeceğim. Diğer animelerin hepsinde güncele geldim, bekletiyorum ki biraz bölümler biriksin toptan dalim :oleyo2:
Çok fanlara oynuyordu be hacı:D Shaft yapmıştı sanırım onu da ,shaft ın kendine özgü bir tarzı var kabul ama çok fanlara oynuyor adiler
Ha bir de nisemonogatari vardı tabi.İzleyecektim onu ama nette bir diş fırçalama sahnesine denk gelip vazgeçtim:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık