Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
Eksideki olay bu,kuduz çıkmıs kopekten ve insanları ısırmışlar.
köpekvelisi adındaki bu şahıs
şanlıurfa'da #kuduz karantinası ilan edilmiş bölgedeki barınaktan 35 tane köpek alıp ankara'ya götürdüğünü belirtiyor.

Annecim dediği köpek Karadeniz'de ormanlarda görülen ayılardan daha korkunç.

Köpekle zaman geçirenlerde oksitosin diye bir madde salgılanıyormuş. Normalde anne ile çocuk arasında salgılanan bu hormon bu durumda salgılanınca oğluşum, kızışıma dönüşüyor. Beyinlerinin oynadığı bir oyun yani. Köpekler çocuğu parçalayınca bile yalandan "üzüldüm" diyerek peşine "ama köpüşe bir şey yapmayın" demeleri veya "Allah'ın verdiği canı vs" (Sanki ineğin, koyunun, farenin canını başka biri vermiş) gibi saçma argüman üretmeleri ya da "Köpekle koyunu nasıl bir tutarsın yhaa" demelerinin sebebi bu.

Az önce köydeki şantiyeye giderken ufak bir yavru köpek önüme atladı. Hafif bir manevrayla kurtardım. Arkamdaki otobüsün önüne de atlamaya çalıştı. Az daha devriliyordu otobüs. Devrilseydi onlarca ölü ya da yaralı.

Şimdi şantiyeye geldim 2 tane farklı yavru köpek etrafımda dolanıyor. Kısırlaştıracaklar mı? Nasıl kısırlaştırsınlar köylerde binlerce böyle köpek vardır kimsenin haberinin olmadığı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık