Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sokak Köpeği Sorunu

Sizce Ne Yapılmalıdır

• Kullanılan toplam oy
    320
Bugün bacağı kırılmış bir köpek gördüm. Tasması vardı, muhtemelen sahipliydi. Şerefsiz sokağa atmış. Seke seke gidiyordu, içim acıdı. Elden de bir şey gelmiyor.

Sahiplendiği evcil hayvanı sokağa atanlar hakkında da sağlam bir ceza olmalı.

Bunlardan adam olmaz.Köpeklerle birlikte bunlarıda toplatıp itlaf etmek lazım.
Vatana millete en ufak hayırları yok bunların.Köpek/hayvan sevgisi vs. diyerek ceplerini doldurmaya çalışan vahşi ''insanlar'' bunlar.

Yarın birgün kuduz hayvanları alıp insanların olduğu kalabalık yerlere salarlar.Bu canilerden beklerim bunu.İnsanlarımızın sağlığı ve güvenliği için hükümeti/devleti bu hayvansever maskesini giymiş vatan hainlerini hapise atmalarını yada daha ağır ceza ne varsa verilmesini istiyorum.

Bunlardan adam olmaz.Köpeklerle birlikte bunlarıda toplatıp itlaf etmek lazım.
Vatana millete en ufak hayırları yok bunların.Köpek/hayvan sevgisi vs. diyerek ceplerini doldurmaya çalışan vahşi ''insanlar'' bunlar.

Yarın birgün kuduz hayvanları alıp insanların olduğu kalabalık yerlere salarlar.Bu canilerden beklerim bunu.İnsanlarımızın sağlığı ve güvenliği için hükümeti/devleti bu hayvansever maskesini giymiş vatan hainlerini hapise atmalarını yada daha ağır ceza ne varsa verilmesini istiyorum.
Bu salaklar var oldukça ve siyasiler oy kaygısı için bu salakların suyuna gittikçe bu ülkede köpek sorunu falan çözülmez.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık