Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Deme ya son 2 yıldır hiç bilim kurgu filmi izleyemedim biliyonmu çıkmıyor artık iyi film , hep diyalog hep diyalog.Ama mecbur izlicem yok çünkü elde bişey yok
Bunda diyolag çok azmış, film bittikten sonra izleyenlerin hepsi birbirlerine şurda ne oldu şurasını anladınmmı diye sormuşlar. Çok fazla klişeye kaçıyomuş. Inception'la filan kıyas kabul dahi edilmez diyolar. Toplu eleştiri filmi kimse anlamamış.

Edit: Beyim yakıyomuş fakat bu iyi yönde değil de kötü anlamda söylüyolar. Bildiğin ortalama film diyolar.

Tenet büyük patlamış diyolar. Zaman işine girip de işin içinden çıkan kaç seri varki zaten.
benim son fragmandan anladığım şu. adam zamanı simetrik deneyimliyor, diğer kanunlar gibi zaman da simetrik işlieyebilir sonuçta. filmde bi kutudaki şarjör adamın eline geri geliyor, hiç dokunmadan. normalde bunu deneyimlemeyiz, fakat olma ihtimali vardır. mesela elimdeki topu bi kovaya fırlattım, kovanın içinde sekip durdu enerjisini kaybedene kadar. kimse bu topun tekrar elime geri geleceğini düşünmez ama topun tekrar sekmeye başlayıp aynı şekilde elime gelme ihtimali var. sadece inanılmaz düşün bi ihtimal ve termodinamiğin azcık içini gıcıklatan bi ihtimal.

benim son fragmandan anladığım şu. adam zamanı simetrik deneyimliyor, diğer kanunlar gibi zaman da simetrik işlieyebilir sonuçta. filmde bi kutudaki şarjör adamın eline geri geliyor, hiç dokunmadan. normalde bunu deneyimlemeyiz, fakat olma ihtimali vardır. mesela elimdeki topu bi kovaya fırlattım, kovanın içinde sekip durdu enerjisini kaybedene kadar. kimse bu topun tekrar elime geri geleceğini düşünmez ama topun tekrar sekmeye başlayıp aynı şekilde elime gelme ihtimali var. sadece inanılmaz düşün bi ihtimal ve termodinamiğin azcık içini gıcıklatan bi ihtimal.
Interstellar, Inception gibi overrated olmasını bekliyorum. Güzel olacak fakat ama umarım yanılırım overrated olmaz.

Edit: Yeni nesil ajan filmleri beni çok sarmıyor. Daha çok 007 sevdalısıyımdır.Fakat şu zamanı geri sarma olayı güzel duruyor.

Son düzenleme:
Interstellar, Inception gibi overrated olmasını bekliyorum. Umarım yanılırım.
Baba serisinden birini ya da Yüzüklerin efendisi serisinden birisini nasıl her gördüğümde 500 bininci kez aynı heyecanla yükselerek izliyorsam interstellar da , inception da hatta bunlara aynı yönetmenin bir başka başyapıtı olan Prestij de her denk geldiğimde yükseldiğim bir filmdir hatta İnterstellar bilimi diye bir belgesel bile var.Christopher Nolan film yapmışsa pozitif anlamda önyargılı olarak izlerim o filmi kötü olma ihtimali sıfır.O yüzden iki filminde overrated olduğuna dair bir iddia ilk kez gördüm.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık