Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

O zamanlara göre Twilight gayet iyiydi o seneler de fantastik yoktu doğru düzgün ha ilk bir iki filminden sonrakiler aşırı zorlamaydı ama dönemin iyisiydi... Adam zaten iyi bir oyuncu.. O filmlerle değerlendirmek çok yanlış.
Twilight asla iyi değildi. Dönemin iyisi falan da değildi haliyle. Ne senaryo ne oyunculuk, ne de herhangi bir şeyi iyi değildi filmin. Tek iyi denilebilecek şey - dönemine göre diyeyim- Cgi olabilir. Bütün filmlerinin çok çok kötü olduğunu söylememe gerek bile yok. Filmin kitlesi de belliydi zaten.

Zaten Robert şöhreti de bu sayede yakaladı. Her şey çok kötüydü ama maalesef bu saçma film gereksiz fazla izleniyordu. O kadar kötü oyunculukla şöhreti yakalasan da kariyerini düzeltmek kolay olmuyor. Bu filmleri izleyip, o adama iyi bir oyuncu denemez. Kariyerini düzeltmek için yaptıklarıyla bunu diyebilirsin.

Ulan şu filmler için ciddi ciddi neler yazdırdın bana :l

Twilight asla iyi değildi. Dönemin iyisi falan da değildi haliyle. Ne senaryo ne oyunculuk, ne de herhangi bir şeyi iyi değildi filmin. Tek iyi denilebilecek şey - dönemine göre diyeyim- Cgi olabilir. Bütün filmlerinin çok çok kötü olduğunu söylememe gerek bile yok. Filmin kitlesi de belliydi zaten.

Zaten Robert şöhreti de bu sayede yakaladı. Her şey çok kötüydü ama maalesef bu saçma film gereksiz fazla izleniyordu. O kadar kötü oyunculukla şöhreti yakalasan da kariyerini düzeltmek kolay olmuyor. Bu filmleri izleyip, o adama iyi bir oyuncu denemez. Kariyerini düzeltmek için yaptıklarıyla bunu diyebilirsin.

Ulan şu filmler için ciddi ciddi neler yazdırdın bana :l
O dönemin parlayan filmiydi oyunculuk, kurgu bir şey diyemem ama o filmden cikan diğer oyunculara bak silinip gittiler, Robert abim onu cekip birakmadi ya da şöhret oldum bu bana yeter demedi... Türüne göre gayet çok izlebdi zaten bu film zincirinden sonra artık bu tarz şeyler daha çok sahneye geldi.. Dönemine göre bakarsan çok kötü değil kesinlikle.. Ya aman ben senle ne konuşuyorsam shshsshsh

Twilight benim gibi en boktan fantastik film, dizilere bile yükselebilen fantezi kurgu aşığı için bile bitse de gitsek modunda izlediğim bir seriydi. Dünyalar tatlısı Alice beybisinin hatırına izledim. Tipine, gücüne, karizmana, seksiliğine kurban Alice Cullen

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık