Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Jennifer Lawrence Darren Aronofsky (böyle mi yazılıyor emin değilim, Requiem for a dream ve black swan in yönetmeni) ile çıkıyormuş. Shanks magazin servisi bildirdi.

Şu sıralar Takashi Miike ye taktım kafaya koydum bütün filmlerini izleyeceğim. Adam tam bir deli xkxkjx.

Yıllardır adapte edilmemesi(!) hayret vericiydi zaten. İşte yerli '50 First Dates'! Bir tarafta mors, diğer tarafta civciv; bir tarafta Drew Barrymore şahanesi, diğer tarafta rol yapamayan kadın oyuncu...

Fena film değildi yalnız he. Gerçi sonu belli olduğu için midir nedir bilmem pek tatmin etmemişti. Türk dizi film bağımlıları açısından iyi olmuş bence.

Jennifer Lawrence Darren Aronofsky (böyle mi yazılıyor emin değilim, Requiem for a dream ve black swan in yönetmeni) ile çıkıyormuş. Shanks magazin servisi bildirdi.

Şu sıralar Takashi Miike ye taktım kafaya koydum bütün filmlerini izleyeceğim. Adam tam bir deli xkxkjx.

Saykodelik filmlerden başka film çekmemiş anlaşılan.

Transformers Son Şövalyeyi izledim az önce. Beynini alıp bi kenara bırakırsan güzel film aslında. Cidden yazık neler çıkardı bu konudan nerden nereye getirdiler filmi.

Transformers Son Şövalyeyi izledim az önce. Beynini alıp bi kenara bırakırsan güzel film aslında. Cidden yazık neler çıkardı bu konudan nerden nereye getirdiler filmi.
Çok çocuksu bir senaryo vardı. Bir TF fanı olarak hiç beğenmemiştim filmi. Koskoca Decepticon'ları ne hale düşürdüler. Sinekler bile atar yapıyor. Ah Shockwave ah.. Sen olacaktın ki şimdi...

Kingsman'a gideceğim. Çok övüyorlar. Umarım ilk film gibi olmuştur.

Çok çocuksu bir senaryo vardı. Bir TF fanı olarak hiç beğenmemiştim filmi. Koskoca Decepticon'ları ne hale düşürdüler. Sinekler bile atar yapıyor. Ah Shockwave ah.. Sen olacaktın ki şimdi...

Imdb 5.2 görünce şaşırmıştım ama hak ediyor yani. Oda görsel şölen için. Senaryo zaten vasat baştan tahmin edilebilir bişey, uzaylı istilası ve mutlu son.

Kingsman'a bende kesinlikle gidiceğim onu kaçırmam, ilk filmini unutmadık hala.

Imdb 5.2 görünce şaşırmıştım ama hak ediyor yani. Oda görsel şölen için. Senaryo zaten vasat baştan tahmin edilebilir bişey, uzaylı istilası ve mutlu son.
Kingsman'a bende kesinlikle gidiceğim onu kaçırmam, ilk filmini unutmadık hala.
Sırf TF fanı olduğum için izledim filmi. Yoksa sinemada izlenecek bir film kesinlikle değil. Her zamanki gibi "I'm Optimus Prime" sahnesi koy tmm. Sırf Bee hatrına 10/6.5 verdim.

Yorumlara bakıyorum da çok olumlu şeyler gördüm. IMAX koymuşlar birde kaçırmamak lazım.

Kingsman'a gideceğine dışarı çık bir suriyeliye ver o parayı. İlk filmi izlemedin mi ?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık