Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Kingsman'in 2. filmine dün gittim.İlk yarı gayet iyiydi zamanın nasıl geçtiğini anlamadım.2. yarıda sanki ''Filmi çok uzattık bitirmeliyiz'' gibi bi his aldım.Ama yine de ilk filmi kadar iyiydi.Tavsiye ederim.

Hacı yoksa gitme, Standart aksiyon filmleri için sinemaya mı gidilir. Hani adam akıllı bi karekter olsa filmde tamam diyecem. Neyse sektöre yardım edersin :bilmem:
Gitmezsem de verdiğim para boşa gidecek. Zaten iş ve diğer şeylerin stresini atmak için gidiyorum. Film ilki gibi eğlenceli olacaksa gayet güzel stres de atılır, niye gitmeyeyim?

Niye gidilmesin? Gayet güzel filmdi. Şu an güncel oynayan filmler arasından bir tane seç şuna gidilir de ona gidelim madem.
Tutku oyunu diye çevirmişler.Yönetmenin ününü duydum ama daha izlemedim.Gerçi fransız filmi sevmeyenler sıkılabilir.Tahminimce festival filmleri çizgisinde izlenecek en iyi film gibi.Birde şu anime filmi gözüme çarptı gerisi kendini daha afişten belli ediyor bana göre.Edit : İran sineması da var o yönetmen de iyi mobilde gözümden kaçmış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık