Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sinema Dünyası Sohbet, Haber ve Tartışma

Ares çizgi romanlarda güçlü değil. Hem DC hemde Marvel de.
Özellikle Marvel de tam bir "loser ".
Ares denilince ne bileyim aklıma bayağı bir güçlü tanrı geliyor benim. Özellikle filmde Zeus'un oğlu denildi ve tam bir tanrıydı, WW ise yarı tanrı bildiğim kadarıyla. Çizgiromanda da loser olacağını tahmin etmemiştim.

116 yaşındaydı öldüğü vakit :D Fantastik Canavarlar 5 film olacak illaki gösterirler diye düşünüyorum. Grindelwald çok saçma bir şekilde yakalandı zaten :(
30 yıl daha genç olsaydı. :D Bu gün Db izledim Muten Roshi sama şov yapınca bir tüylerim diken diken oldu. Filmden beklentim yok ya, farklı şeylere odaklanıyor. Bizim beklentilerimiz ön planda olmuyor.

30 yıl daha genç olsaydı. :D Bu gün Db izledim Muten Roshi sama şov yapınca bir tüylerim diken diken oldu. Filmden beklentim yok ya, farklı şeylere odaklanıyor. Bizim beklentilerimiz ön planda olmuyor.
Gene kurtarmıyor :D Orta yaşlı olsa iyi olurdu. Gençliğini güzel yansıtırlar umarım. Çok şey bekliyoruz. Bakalım beklentiyi karşılayabilecekler mi?

Ben Affleck bırakmış Batman'i. JL'den sonraki filmde yer almayacakmış. Sonraki Batman kim olacak acaba?
Wonder Woman'ı da bir ben beğenmedim herhalde. Özel efektler göz kanatan cinstendi ki filmin %80' i özel efekt. Bebe bir yarı tanrı olan WW gidiyor Ares'i alıyor, ne denebilir ki?
Ben de beğenmedim, zayıf bir yapım olmuş, şimdi WWden başka DC evreninde başka Yunan tanrısı kalmadı mı o kısmı anlamadım?

Ben de beğenmedim, zayıf bir yapım olmuş, şimdi WWden başka DC evreninde başka Yunan tanrısı kalmadı mı o kısmı anlamadım?
Senaryo biraz daha iyiydi bence BvS'den ama özel efektler benim gözümü kanattı ciddi manada. DC yapamadı bir türlü şu işi. Ya kurgusu zayıf oluyor ya da efekti falan zayıf oluyor. Abartılmış bir film bence.
Filmde denilene bakılırsa WW'den başka Yunan tanrısı yok gibi duruyor. Sona kalan Ares de gitti. Çizgiromanda nasıldır bilemiyorum, hakim değilim o konuya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık